Zil sesleri

dört. Ringtone.com için kayıt hizmetlerimiz için 18 yaş yaş ve üstü olması gerekir. 18 altında iseniz, ebeveyn izni almak için gerekir. Metin planları dışında Internet etkin telefon site içeriğini indirmek için esastır. Bizim heyecan verici polytones, gerçek sesler ve duvar kağıtları için talep edebilirsiniz 60 kredileri için AT&T kablosuz, Sprint ve T-Mobile müşterilerine elde edilebilecek bir stratejidir. Kredi azaltmaz bir ilk download eğlenceli Program içerir, buna rağmen mevcut 140 bonus kredisi sadece AT&T yeni müşteri elde edilebilecek ve Sprint T-Mobile kullanıcıları uygun değildir. Bizim müzik Trivia Plan Verizon Wireless, Alltel, Dobson, tek hücresel bir, Nextel ve Virgin Mobile için müşteriler sunulmaktadır. Müzik Trivia program da artış müşterilere sunulmaktadır. Müzik Trivia strateji müzik trivia metin uyarıları içerir. Tüm Ringtone.com abonelik ücretleri aylık kablosuz ekstrenizde görünür. Tipik fiyatları geçerlidir. İçin e-posta veya metin ‘Yardım’ 36726 için destek. Enjoyable ve müzik Trivia planları otomatik olarak yeniler ay aylık abonelikler vardır. Aboneliği bitirmek için metin kelime “dur” 36726 için.

beş. Jamster Jamster XXL abonelik strateji bölümü olarak bu içeriği şimdi olsun. Cep telefon numaranızı girerek ve cep telefonunuza gönderilen PIN kodu göndererek, Jamster aylık XXL abonelik strateji Jamster’ın hizmet şartları uyarınca abone olmak kabul etmiş oluyorsunuz. Jamster XXL abonelik programı özellikleri aylık kredi 6 zil sesleri, 10 grafik ve 4 Oyunlar/apps (Oyunlar/apps Verizon Wireless ve Virgin Mobile istemcileri için elde edilebilecek değildir). Tüm taşıyıcı veya cep telefonları üzerinde değil elde edilebilir. Kredi itfa veya çok daha fazla ayrıntı için gitmek için. Kullanılmayan kredi sonraki aya üzerinde rulo. Jamster XXL abonelik programı otomatik olarak yeniler değilse iptal edildi. Jamster bir öğeyi telefonunuzda desteklenmeyen içerik isteğinde bulunduysanız, benzer bir biçimde içerik öğesi gönderir. Tipik metin mesaj ücretleri ve bilgi ücretleri geçerlidir. Bir taşıyıcı veri planı tavsiye edilir. Tüm ücretleri kablosuz telefon faturanızda yansıtılır. Kaydolmak için 18 yaş var. Bireyler arasında 13 ve 18 yaş onların adına kaydolmak için ebeveyn izni olması gerekir. Stratejiniz iptal etmek için metin “dur” 75555 için.

Five.a. Jamster Video melodiler Jamster sağlar 1.000 s Başbakan video zil sesleri. Kullanıcı-ecek almak 20 indirme (zil sesleri, Oyunlar, duvar kağıtları) her ay. -Telefon miktarı girin karar – sizin en sevdiğiniz video zil sesleri tam burada sadece 9,99 $/ ay olsun. Hiç kredi kartı gerekli. Jamster Video sesleri birkaç telefonları (Nokia, PalmOne, Sanyo, Sony Ericsson) ve kablosuz Taşıyıcılar (AT&T, Sprint, T Mobile, Cincinnati Bell, CellularOne, Virgin Mobile, Verizon Wireless, Alltel) için sunulmaktadır. Büyük grafikler Jamster Video zil sesleri: Pop bu kapalı Boyz – Dat Batman krank, Soulja Boy Tellem-Crank (Soulja Boy), Program Of A Down – uyutmak, Rihanna-Biz binmek, çılgın kurbağa zil sesleri ve çok daha.