Your taksi Merkez Program bir Internet sitesi ve hareket eden App istiyor?

Biz nereye taksi sürücü ve yolcu yolu değişti bir dönemde bulunan taksi sürücüleri hem de yolcu için kesinlikle en etkili uygulamalar Mobil apps sayesinde iletişim kuruyorlar. Herkes şu anda ve herkes taksi hizmetler ile hızlı sonuçlar arzuları ve rsquos smartphone, gerçekten kolay! Taksi uygulaması ve taksi sevk sistemi iş içinde en büyük adları Sidecar, Uber, Lyft ve tüm dünyanın fantastik seçin ve açılan hizmet daha hissettim varlıklarını yapıyorlar.
Açıkça girişimciler işlerini Atılgan’ın yolu alakasız genişletmek isteyebilirsiniz. Bu yaş akıllı telefonlar, mobil uygulama reddedildi, iş işletme Bakımı aceleci. Taksi Apps küçük işletme hakkında bilgi yayılır ve sınavında ne kadar diğer tür promosyon oldukça mantıklı. Bu aşamada girişimci ve tüketiciler için değerli olduğunu.
En son birkaç yıl içinde bireysel ulaşımda radikal değişiklikler gördük. Önemli kredi mobil uygulama öncelikle dayalı taksi ve otomatik çerçeve yağıyor gider. Yardımcı düzeyinde bireysel ulaşım Pazar değişti Uber durumunda atın. Millet takside Uber ve kitap taksi uygulama kullanmak. Uber ve karşılaştırmalı diğer kuruluşlar akla bu hücre telefon ile kitap otomatik olarak vermiştir.
Umutları veya yolcuları için olumlu yönleri
Taksi bilgisayar yazılımı ve taksi sevk sistemi cevaplar için taksi iş girişim olumlu yönleri sayılamayan vardır. İstemciler örneğini ele alalım. Giderek müşteriler iş kurumsal sektöründe devam gerektirir. Bir mobil uygulama sınırsız müşteriler düzenlemektedir. Ayrıca, nasıl bu etkili bir şekilde işaret olabilir? Kimse bir şehir yolda bir taksi takip ya da bir taksi harika git kendi alanına göre Tanrı kıble seviyor. Olmak öyle olsa bile, istemeden de olsa onlar bunu ve bunu her gün. Kitap taksi için izin vermek ve hızlı bir şekilde ve soliter bir an bile olsun potansiyel müşteriler için bir uygulama ile verdi.
Tam burada konumu vurgulamak önemli bir öğesi varsayar. Uygulama ister tüketici seyiyor taksi rezervasyon önce ve bitirmek, paylaşmak, en yakın taksi erişilebilir istemci bölgesi tahsis edebilirsiniz. Nakit yedek ve alıcılar uygun zamanında taksi almak. Güçlenmiş konumu uygulamasıyla, gezgin aynı şekilde taksi değil onun rezervasyon üzerinden izleyebilirsiniz.
Ödemeler:
Ne olduklarını varlık öğeleri ne kadar harcamak? Tüm faktörler olarak kabul, aslında tamamen doğru sözlü. Sadece senin kredi, ücret veya PayPal oluşur ve durumlarda uygulamanın kendisi ve ne zaman konumu dokunur, geçiş ücreti temel ilgi BitCoin noktaları temelde ulaştı ve geçit geçirmek neşeli onaylayan bir örnek. Bu uygulama girerek olarak basit ve sana para alma edinme ve ATM nakit elde etmek için ya da her neyse üzerinde hiçbir vurguluyor olduğu anlamına gelir diğer karşılaştırılabilir vurguluyor.
En iyi kim ve uygulama yolcuları oranı sürücüleri için izin veren bir öğe ile dahil edilebilir gerçeği ışığında, filodaki en son derece korkunç sürücü kim aynı şekilde bulabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde düşük appraising her iki meydan çok kötü sürücüleri veya onları dışarı senin filodan uyarıda izin verir.
Sürücüleri veya eskort için avantajları:
Bir farklı hayati bir taksi Merkez teknik güvenlik sürücüleri için avantajdır. Verilen bu uygulama muhtemelen çok daha az Döviz geliri var, oldukça büyük para ya da basınç ödenmemiş ücretler iletmek değil için sürücüler gerekir. Geçiş ücretleri sonuç olarak istemci MasterCard sürücüleri para alışverişi içinde oluşmasını talep etmiyoruz bu şekilde ücret uygulanır. Bu sürücüler sokak hırsızlık herhangi bir tür güvenli tutar.
Pazar:
Özellikle yarışmacının proficiently bir dahil herhangi bir organizasyon taksi rezervasyon ve gönderme programı iş şimdi mobil uygulama gerek kalmadan alabilirsiniz değil. Bir uygulama bir taksi organizasyon için seyahat etmek ve taksi sürücüleri ile ilgili yararlı olur.