Watch PC’nizde Tv bulunan – kanalları bir sürü ne kadar istiyorsun?

Komik bir fikir gibi görünebilir ama gerçek şu ki, orada sadece da birkaç kanal Tv doğru şimdi. Adanmış olacak ne varsa bile izlerken her günün her saati gösterir, sen yine de paranın kablo aboneliğinizi gelince değer elde değil ne olanaklar vardır. Kendinize sorun: kaç kanal gerçekten istiyorsun ve onları ne kadar çok sayıda sen kesinlikle seyretmek? Çünkü cevap ne için aboneliğinizi üzerinde ödeme yapıyorsanız daha yol çok daha az ise, gerçekten, bilgisayarınızda canlı televizyon izlemek ucuz olduğunu bilmeniz gerekir. Ek kişi kendi kablo abonelikleri kesmek için tercih edilir ve hatta yukarıda belirtilen yakındaki televizyon izlemek için uydu üzerinde gösterir.

Şunu kabul edelim: yüksek hızlı ile online, konuya kendini bile zaten maçı izlemek yok veya bile asla istediğiniz gösterir kanallara izin vermeyeceğim. İzlemek için elde etme avantajı bulunan bir dizüstü bilgisayarda Tv çok daha ağır basar demetleri kablo kanalları için ödeme alma. Uydu doğrudan Tv bilgisayar yazılımı ile çalışma abone olabilirsiniz.

Uydu üzerinden izlerken doğrudan Tv size şans karar verir ve hangi kanalları gibi. Ayrıca ilave ödeme olmadan ücretsiz için favori reside gösterileri izlemek mümkün olacak ya da en azından ile seni henüz deniz hayvanı kabuğu almak başka bir 100 dolar. O iyi futbol oyunu göstermek sabırsızlanıyorum? Veya Uluslararası Futbol Şampiyonası izlesem? Uydu doğrudan televizyon bilgisayar yazılımı sen-ebilmek kurtarmak izleyebilmek için kaynakları anlamına gelir kullanan ekstra ödeme gerek kalmadan gösterir.

Uydu aracılığıyla programları izlerken doğrudan Tv de uygulamaları bir çok daha iyi daha yüksek tanım ekranda görüntülemek için şans sunuyor. Herkes bu pahalı önemli plazma TV olsun imkanı var ama olasılıklar vardır zaten LCD Monitörü Bilgisayarınız için kendi ya da daha yüksek-tanım film gösterebilen bir düşük fiyatlı dizüstü bilgisayar. Bu kesinlikle daha uygun alternatifler ve Pc veya dizüstü bilgisayarınız için gösterileri, sadece doğrudan Tv uydu yazılım programı yoluyla Bilgisayarınızı TV’ye bağlayarak kullanırsanız sadece boşuna olanlar vardır. Ek bir avantaj tam olarak nereye sen-ebilmek seyretmek senin göstermek bu her yerde ve yine de ile dışarı alma pahalı ses programı, özellikle bu bir sürü eğlence tabanlı dizüstü bilgisayarlar hakkında düşünme almak istediğiniz veya bilgisayarlar şimdi daha yüksek ses donanımı. Ayrıca, onlar kurmak ve sadece deneyimlerinizi keyfini gerekir asla kılavuzları talimatların kılavuzlar üzerine basittir. Sadece giriş yapın ve kulaklık koymak veya ses sesini tekniği ve sen gitmek mükemmel!

Birçok insan bugün onların Kablo Tv abonelikleri esas olarak onlar aynı görüntüleme en kaliteli uydu üzerinden izlerken almak için bir konumda olmayacaktır endişe olduğuna göre bırak. Yine de, doğrudan televizyon çok geliştirdi ve sen-ebilmek kullanma HDMI şimdi bu temelde Dijital Tv büyükse uydu bilgisayar sistemi monitörünüz için kablolar. Doğrudan Tv Pc uydu aracılığıyla canlı yayında izlemek için sağ alt bir gözle değil görüntüleme deneyimi bir alternatif olarak, eğer gerçekten bir çok gelir ve enerji düşürücü zorlanma bahsetmiyorum, tasarruf için ne. Canlı televizyon izlerken doğrudan uydu ve zevk almak için olsun üzerinden kendi kolaylık fuarlarında üzerinden kaydedilir. Korkunç bir şey için değil daha az maliyetli mi?