Vue Video Tutorials – öğretmek kendini E üzerinde Vue hızlı ve basit

3D bir sanatçı olarak gerçekçi bir arazi için veya tek bir atmosfer, gerçekleştir ve tercih sizin araç için var olmak olur Pazar-standart paketler 3ds max tarihlerde veya Softimage, yapmak için çalışan bir sürü var inanıyorum. Neyse ki, özellikle gerçekçi ortamlar yaratılması yönelik olarak oluşturulmuş bir program var: Vue e üzerinde. Vue ile çalışma, sen-ebilmek gelişmek arazi, bitki örtüsü, su, bulutlar ve önemli ölçüde ilave. Çok etkileyici programında ile en deneyimli olmak ne ne üzerinde odaklanabilirsiniz Vue sağlar gibi ayrı bir sistem iş akışınızla ayrı bileşenleri bölmeniz. Cinema 4 D, Lightwave, Maya veya Softimage, güzel ortamlarda hızla üreten ve 3ds max, kullandığınız olup olmadığını sizin proje ile entegre uzmanlığı boşlukları Vue doldurur.

Tüm yazılım programı gibi mastering eğriye Vue talep ediyor. Muhtemelen Internet üzerinde öğreticiler tarama başlayabileceğini, ama belki metin Rehberler demek değildir. , Bu nasıl bir insan bir yeni uygulama, yerine çalışma bu konuda bir şey yaptığını görmek en iyi kadar. Kesinlikle hiçbir şey hareketin dışında bıraktığınız tek bir alır Videosu anında geribildirim inanılmaz yararlı olur: özellikle ne olacağını biliyorsun. Düz-se bile, hafif bir sorun var. Metin Rehberler nasıl Vue video eğitimlerini seyir hakkında bir belirli gitmek istiyorsunuz yeterince, sert mi?

Arama motorları büyük olasılıkla aşina olmak ne ama çoğu arama motoru metin kadar değil videoları arayan en etkili olur. Neyse ki, birkaç arama motorları bu gün yalnızca video aramak için kullanabileceğiniz bir “Video” bölümü var. Google video arama için bir bağlantı gerçekten en iyi var, Bing yaptığı gibi. Herhangi bir arama sorgusu ile yine de, sen muhtemelen bir avuç (veya çok) oldukça sizin ne aradığını eşleşmeyen sonuçları almak için. Bu koşullar içinde arama motoru bilgi biraz ne talep edinme başına belirli yapmak için kullanmak zorunda gerek.

Öğreticiler keşfetmek için bir çok arama motoru yöntemi kullanırsanız, her motoru biraz farklı olduğunu göz önünde tutmak. Örneğin, Google Bing küçük harf olmak “ya da” anahtar kelime talep ettiğinde “veya” anahtar kelime tüm kapaklar oluşturmanızı ister. Vue video eğitimlerini ararken, anahtar kelime doğru sürümünü kullanın ve aradığınız benzersiz öğretici belirtmek için pozitif olun. Örneğin, sorgu yürütebilir “vue öğretici gezegen OR arazi” Google “vue öğretici gezegen ya da arazi” Bing. Bu taahhüdün bir gezegen üreten veya bir arazi bina içeren tüm Vue video eğitimlerini görmenizi sağlar.

Vue olabilir ilk zor görünür, ancak elde etmek video eğitimlerini kesinlikle eylem eğitim kurs ileriye taşımak. Tarama becerileri üzerinde çalışmaya korumak ve gelecekte arama kullanmak anahtar kelimeler için birkaç öğreticiler inceden inceye gözden geçirmek. İyi şanslar ve keyifli var!