VoIP – gelişmiş telefonlar sürümü

Telefon girişi ile iletişim bariyer azalmıştır. Yeni Yaş telefonlar sofistike ve kusursuz işlevleri ve her çeşitli aktiviteler onların sevgili olanlar üzerinde gözlerini korumak için müşteriler izin tasarımları ile geldi. Millet onlardan uzak yaşayan sevdikleriyle bağlanmak mücadele etmek olsaydı önceki durumlarda. Onlarla tek tek her gün konuşmak ve onların İşlet, heyecan verici ve aile üyeleri hakkında güncelleştirmek için son derece zor. O günlerde, insanlar bugün harfleri güzel-varlık onların yakın ve sevgili olanlar tanırdım. Bu kaynağı temel konu gün bireyler güzel sevdiklerini varlık hakkında bilgilendirmek için bir sürü aldı.

Online protokolü üzerinden ses cidden yaşlılık uzun mesafe telefon revolutionising çok önemli bir rol oynamış gibi VoIP da. Bu Analog ses sinyallerini dijital bilgileri Internet üzerinden aktarılan dönüştü.

VoIP yapılıyor bir telefon aşağıdaki Web’e bağlanma kullanmaktır. Bu gün için en yüksek fiyatlı suçlamalardan atlama kuruluşlar yetkili telefon nedeni büyük talep bu teknoloji var. Tek bir uygun bir telefon ve bir dizüstü bilgisayar veya World wide web ile donatılmış bilgisayar yardımı ile bu hizmet boşuna. Belirli bir bilgisayarı açın, telefon seçin-up ve numarayı çevirmek gerekiyor. VoIP devrim değişiklikler şekilde genişletilmiş-mesafe aramalarının üretti bir teknolojidir. AT&T gibi tamamen birkaç Amerikan şirketlerinin VoIP planları bir dizi inişli çıkışlı.

Uzun mesafe telefon değiştirme dışında faaliyet, teknoloji konuşma yolu basit ve daha az zor yarattı. Bu teknoloji availing asıl avantajı müşteriler mutlaka daha fazla harcama yoksun sevdiklerini temas alabilmenizdir. VoIP hakkında bazı özellikleri vardır.

Laptop-için-Laptop – bu tüm VoIP kullanır basit bilinir. Pc Web tarafından indirilen yazılım çalışır. Standart donanım mikrofon, hoparlör ve bir Internet bağlantısı olacaktır. Kullanıcılar yalnızca normal aydan aya ISP ücreti ödemek zorunda. Onlar gelir uzun mesafe aramaları için ödemek gerekmiyor.

ATA – analog telefon adaptörü normal telefon ve Web içeren bir bilgisayar sistemi içeren bağlantı kurma olanağı sunar. ATA cihazı yardımı ile klasik telefon analog sinyalleri dijital hazırlanan forma daha fazla World wide web için dönüştürülür. AT&T kesinlikle Vonage ve Magic Jack hızla gelişmekte olan gibi şirketler ise onların umutları VoIP hizmet veren içine devreye girer.

IP telefonları-bu telefonları geleneksel RJ-11 telefon konektörlerle gelmek yukarıya tipik telefonları benzer. IP Telefonları genellikle gerekli yazılım ve donanım ile bir yönlendiriciye bağlı düz olabilir RJ-45 Ethernet konektörü ile gel. Bireyler bu telefonlar WIFI etkin nokta kullanır.

VoIP kullanımı gelecekte yaygın olarak büyüyecek. Bu yeni telefonlar sadece daha az masraflı ve pratik konuşma yapabilirsiniz. Bir tek bu ekonomik telefon seslenmek yolu ile çevrimiçi yaşayabilirsiniz. İletişim daha uygun ve kolay eski örnekleri ile karşılaştırıldığında haline gelmiştir bunu görüyor, biz söylersin.