Verison kablosuz telefon tarihçesi

En yeni cep telefon kuruluşların belirli bir benzer yapıyor hakkında birkaç yıldır şirket olarak kalite telefonları top. Verison Communications Inc, 2000 yılında kuruldu, organizasyon, Amerikalı bir geniş bant kuruluştur. Bu otelde Bell Atlantic GTE ile birleştirilmiş 2000 yılında, kurulmuştur. Bell Atlantic şu anda operatörü ile birleştirilmiş. Verison adını VERITAS ve ufuk geliyor.

Bell Atlantic ile İngiltere’de çalıştı Vodafone AirTouch dayalı olarak Verison kablosuz bölümü 1999 yılında başladı. Onlar tüm Bell Atlantic bölümden oluşan yeni bir kablosuz kurumsal oluşturmak çalışırken olmuştur. Onlar ülke çapında uygulanabilecek yaygın bir dijital teknoloji olmasını istedik. Somut olmak büyümek onların iş stratejisi için yaklaşık altı ay sürdü ve 4 Nisan 2000 Verison kablosuz olarak faaliyetlerine başladı. Adı Verison Bell Atlantic ve GTE tüm Verison işlemleri parçası haline geldi demek o tarihte başladı. Bu başlangıçta en büyük Amerikan geniş bant corporation, Cingular kablosuz arkasında oldu.

Sadece versiyon çok sayıda ABD cep telefonu operasyonların devam etmez, ama onlar da bazı uluslararası şirketler kendi. Onlar Vodafone İtalya, Venezuela TUGAYLAR ve Porto Riko telefon kurumsal Inc orada diğer uluslararası Verison bir parçası haline geliştirmek etkili olarak Ulusal yatırımlar olarak bazı kişisel şu anda.

Bir bileşeni olan versiyon oldu sonraki büyük birleştirme eski WorldCom tespit edilmiştir MCI başarıyla. Sadece SBC Communications AT&T almaya karar verdi gibi bu oldu. Verison MCI denetleyicisi olduktan sonra ne olur odaklı her türlü medya yayınında bir sürü oldu. Çok sade bir şekilde birleştirme nedeniyle yapılan olmuştu ve olmuştur da Verison elde uzun mesafe hatları. Bu Verison’ın organizasyon toplu Amerika Birleşik Devletleri’nin Doğu’konsantre olsa bile, onlar ülkenin geri kalanına hizmet vermek istiyorum göstermektedir. MCI edinme önce Verison firmaları MCI gibi ve MCI, uzun mesafe hatları kullanmak için ve uzun mesafe taşıyıcıları yapmak gibi ödemek zorunda kalacak. Bu etkili bir şekilde Verison tüketiciler gelince şirket telefon gibi şirket için kullanım ücretleri bir sürü gerektirir. MCI verison elde zaman, yani, Verison aniden MCI bir kez sahip uzun mesafe hatları sorumlu olduğu anlamına geliyordu. Ocak 2006’da MCI Verison organizasyon Verison şirket adı ile içine dahil oldu. Sadece bu değil, Washington DC Verison resmen için MCI merkezi olarak anılıyordu, Merkezi hakları bu satın alma anlaşması unsuru olduğunu adlandırma vardı değil. MCI Verison birleştirmeye kapsamlı sonra Verison Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük telekomünikasyon şirketi oldu.

Yanı sıra sadece cep telefonu kullanıcılarının Verison şirket sağlar birkaç öğe vardır. Örneğin, ses kavramı vardır. Verison kaç çeşit sabit hat çözümleri, sabit hat müşterilerine sunar. Bu VoIP Voice Over Web Protocol olan yanı sıra normal eski telefon sistemi olan tencere de içerir. Ayrıca, Verison fiber optik hat çözümler ile müşterilerine sağlar. Değil sadece ama Verison tarafından sağlanan sabit hat çözümleri uzun mesafe çözümler oluşur.