“Uzay yolu karanlığa” kötü adam John Harrison hakkında ne biliyoruz

2009 yılında “Star Trek”, Paramount ve yönetmen J.J. Abrams’ın uluslararası kutusu-işyeri iyi sonuçlarını takip bir devam filmi yapmaya karar verdim. Ekrana gelmesini 4 yılımı aldı ama “karanlık içine Star Trek” son olarak Mayıs için ayarla belki 17, 2013 yayın. Kısa bir süre sonra proje üzerinde başlandı filme önce bu İngiliz tiyatrocu Benedict Cumberbatch asıl kötü adam oynamak istiyorum, ama karakteri hakkında başka bir bilgi ay kadar sonra serbest bırakıldı açıklandı.

Bir ara filme sona erdi, söylentiler ve spekülasyonlar Cumberbatch’ın karakter Khan, “Star Trek II: Wrath of Khan” kalbinde olan sinsi kötü adam olduğunu 1982 yılında büyümeye başladı. O filmi yaygın olarak Star Trek Filmler, dizinin tv programı ve hareketli görüntüleri kombine en unutulmaz düşmanlar 1 olarak hizmet veren Khan ile ideal kabul edilir. Bu kötü adam gibi cevap verin Han için büyük bir tehdit olacaktır ama Abrams buna hiçbir şekilde tehlikeleri alarak uzak shied.

Abrams ve senaryo yazarı (kim komut dosyası Roberto Orci ve Alex Kurtzman ile senaristliğini) Damon Lindelof hakkında kötü adam istedi ama Cumberbatch bölümünde övgü dışında herhangi bir şey ortaya çıkarmak değil. Görüntüleri sekiz dakikalık bir Star Trek Kongre başımı döndürmüştür dinleyicilere son olarak gösterildi. Bir kısmı sadece o noktaya kadar John Harrison tanınan vardı kötü, özellikli. O yıldız filosu ve o bir bölümünü haline çevirmek için bilinmeyen nedenleri kuruluşla hoşnutsuz dışında olduğu Tiny başka karakter hakkında bilinir.

Uzay yolu hayranları gezegeni kendilerini canon bilgilerinde John Harrison adında bir karakteri arama inceliyoruz. Onlar adı yalnızca çok küçük bir karakter orijinal “Star Trek” televizyon dizisi olarak görünüyor keşfetti. Hayranları neden önemsiz bir karakter aniden bir anahtardaki Star Trek film ilgi odağı olur açıklıyor olası bir anlatı ile gelip çalıştı. Bazıları John Harrison girişimi ve onları kötü adam düşünüyor içine kandırmak için sadece bir oyundu karakter adlandırma Khan değildi inanıyordu.

Paramount 2012 yılında, birçok ay önce sadece film yayımlanması için ayarlanmış bir kongrede çok daha fazla görüntüleri ortaya koyacaktır açıklandı. Kayıtları onaylama işlemi desteklemek için görünür bir disheartened çiftin ölüm hasta genç o Harrison iyileşmek için tedarik Harrison son derece akıllı olduğunu gösterdi. Onu kim kesinlikle herkes istediğini izleyici olarak düzgün cevap bir soru olduğunu sordular bu yüzden çift Harrison önünüzde, hiçbir şekilde koydu gözleri vardı.

Ne Abrams, Cumberbatch, ne de önemli ölçüde karakter ama römork ve parçacıkları hakkında filmin yayın kadar büyük ay ortaya yazarlar Harrison hakkında çok daha yavaş yavaş açıklamaya başladı. Belirli bir römork tanik daha yakın dövüş fantastik olsa bile o nasıl bir uçak pilot biliyor gösterdi. Ancak başka bir römork ikonik bir sahnede aynalar bir cam duvar karşı taraflarında birlikte ellerini koyarak iki karakter gösterir “uzay yolu 2: Khan gazabı.” Bu çerez ve yeni bir ana o filmi, Dr. Carol Marcus, “Star Trek içine karanlıkta” oyuncusu gerçek hayranları John Harrison gerçekten Han için bir kapak olduğuna inanıyoruz yapmak için sadece hizmet vermektedir.

Bir daha fazla römork Harrison futuristik bir Londra olduğu ortaya çıktı bir düşmüş şehir moloz arasında yürüyüş gösterir. Harrison kendini büyük olasılıkla neden Kirk ve Atılgan mürettebatı için olarak geri Dünya’ya sevk edilmiştir kitle imha için sorumlu olan izleyiciler kafasında küçük şüphe yoktur. Bu Kirk ve Harrison içeren bir showdown hazırlıyor ve Kirk açıkça onun intikam almak için hiçbir şey istifa edeceğim.

Onlar kadar onların ilk referansları oluşturmak için çok zaman var ve bu yüzden film normalde için eleştirmenler gün veya hakkında yayın, hatta hafta gösterilir. Bunlar yapabilir veya bir filmin açılış hafta sonu umutları bölünürler, ancak bunlar aynı zamanda bir film için küçük ya da zaman zaman ana Spoiler yönlendirebilir. Bu Spoiler çoğu eleştirmenler onların film eleştiri onları gibi şeyler eklemeyi deneyin neden olan bir filmin gişe verimliliği de etkileyebilir. Ne yazık ki, Star Trek içine karanlık”söz konusu olduğunda,” Internet eleştirmenler bir avuç dökülen fasulye Harrison ve onun nihai hedefi film hakkında. Bu tür alır eğlenceli görmek istemeyen bilmek ek Harrison hakkında resmi olarak yayımlanan bilgi: daha çok herhangi bir dışarı gerçekten Spoiler görmezden ve 2013 ne zaman film serbest olabilir 17, şok olmaya hazırlan.

Hollywood Genişletilmiş zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web sayfaları için yazarak eğlence sektöründe fantastik meslek dışarı carve başardı ve şimdi film Oda eleştiriler sahibiyim.

Hollywood Genişletilmiş zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber siteleri için yazarak eğlence sektöründe büyük kariyer dışarı carve için bir konumda olduğunu ve şimdi sahibiyim