Ucuz veya pahalı bir dizüstü bilgisayar almalı mıyım?

Bir dizüstü bilgisayara yatırım yapmak için arıyorsanız ve dizüstü bilgisayarınızın hangi formda olacağından emin değilseniz, öncelikle bu makaleyi incelemenizi öneririz, böylece ne yapmanız gerektiğini ve ne zaman başlayacağını anlamalıyız. edinirler. Bir dizüstü bilgisayar satın alma söz konusu olduğunda, dükkanda sergilenen çok çeşitli modelleri göreceksiniz. Yapmanız gereken, ihtiyaçlarınıza en uygun modeli seçmektir. Örneğin mantıklı bir bilgisayar sistemi kullanıcısıysanız, mega boyutlu bir sabit disk sürücüsü ve birçok RAM bellek içeren bir dizüstü bilgisayar almak için büyük bir mantıklılık duymazsınız. Size en uygun olanı, muhtemelen daha mütevazı bir şey olurdu. Sadece 2 yıl önce dizüstü veya bilgisayarda 1 koç ağırlığı elde etmenin düzenli ve yaygın olduğunu unutmayın, şimdi sanki sekiz gurubdan daha az şey yetersiz kalacakmış gibi hissettirmeye çalışıyorlar. Gerçek şu ki, iki-üç lira koçu olan herhangi bir bilgisayar sistemi senin için iyi olmalı, yine de yeni elde etmeniz konusunda emin olmanız gereken belirli bir faktör var.
Ve bu kişisel bilgisayarın bir Intel Core 2 Duo İşlemci ile donatılmış olarak geldiğini olumlu hale getirmek zorunda olduğunuz İşlemci hızıdır. Bu yongayı dizüstü bilgisayarınıza yerleştirmek, maliyetini haklı gösteren bir gezegen kılar. Gerçekten de, perakendecide en az bir Core 2 Duo İşlemci bulunan bir pc almada hiçbir zorluğunuz olmamalı, herhangi bir perakende müşterinin bu dizüstü bilgisayarla 350 dolarlık bir güçlük kurması gerekir; bu, bu bilgisayarın sağlanması şartıyla, uygun bir gelir miktarıdır. uygun bakım ile kolayca üç beş yılınızı sonlandırın.
Dahili öğelerde arama yapmanın bir kenara, şu andan itibaren sıralamak zorunda olduğunuz marka adı & rsquos. Ve kişisel kişisel görüşümden yarasa derim, HP, Compaq, Dell’den uzak dur. Şimdi bu bilgisayarlar gayet iyi ve her şeyden önce, ama mağazalarda gördüklerini almak istemiyorsun. Bunlar, dizüstü bilgisayarların Organizasyon Sınıfı olan net, mevcut olanlardan çok daha fazla başarısızlıkla sonuçlanan mülkiyet hattı bilgisayarları. Bu organizasyon sınıfı dizüstü bilgisayarlar, potansiyel bir bilgisayar sahibi içeriği yapmaları gereken belirli bir faktöre sahiptir ve bu da yüksek kaliteyi yaratmaktadır. Bu dizüstü bilgisayarlar, çok daha güçlü malzemelerle üretiliyor ve yapısal arızaya daha az eğilimli. Perakendecilerde gördüğünüz bilgisayar sistemleri ile ilgili en büyük hata, çürük plastikle üretilmiş olmasıdır; bunlar oldukça ince ve travmayı zorlamaya karşı oldukça hassastır.
Bu ev hattı bilgisayar sistemleri de akla gelebilecek en az pahalı görgülerle üretilirken, geçtiğimiz günlerde firmalar büyük ölçekli öğelerin ev hattı bilgisayarları geliştiriyorlardı. Mağazalardaki geliştirilmiş bu bilgisayarların en önemlileri Samsung, Lenovo ve Asus markalarıdır. Bu bilgisayarlar zarif yüzeyler ve uygun havalandırma stilleri ile oldukça düzgün bir şekilde yapılandırılmıştır. Lenovo’nun geride kalmasıyla birlikte, Samsung üçü arasında genellikle çok daha yüksek fiyatlı ve özel ASUS bilgisayarlar daha az maliyetlidir. Dolayısıyla bundan ortada açılış önermiştim ve Lenovo’yu seçtim.
Lenovo’yu, ad verdiğim diğer iki seçenekle belirgin bir biçimde ayıran neydi, farkına varmadığınız ve göremediğiniz alternatifler, onu kullanmaya başlayıncaya kadar oradaydı. Bilgisayar sisteminin, küçük sorunları tanıyan oldukça akıllı bir izleme tekniğine sahip olması, onunla gerçekten aynı şekilde düşmesine neden olacak küçük faktörleri de beraberinde getiriyor. Bunlardan en önemlisi, şarj cihazları ve pillerle son derece mükemmel olmasıdır. Şarj cihazını çıkardığınızda şarj cihazının çıkarılmış olduğunu gösteren küçük bir ses duyulur. Ve taktığınızda düzgün olarak başka bir ses çıkarırsınız. Bir Lenovo ile gidin, gerçekten de geliştirilmiş dizüstü bilgisayarlardan biridir. Okuduğunuz için teşekkür ederiz ve Broward Florida’daki ABD Laptop veya bilgisayar mağazasında bize göz atın! Ve biz etkili bir şekilde pc tamir Fort Lauderdale ve pc tamir Broward için tespit edilmiştir.