Top 5 antika ve koleksiyon – iyi sevdim sizi zengin yapabilir bulur!

Koleksiyoncular, hemen bir şey toplamak size bildirir. Vazolar, kitaplar, elmas, çay bardaklarından olasılıklar sonsuzdur. Tek ihtiyacınız olan bir tutku ne için sen ve toplama rsquore ve fiyat aralığı almak için. Toplayıcıları iki tür vardır: başlangıçta sadece does için rahat bir koleksiyoncu olduğunu o edinme şeylerden hoşlanıyorum. İkinci önemli toplayıcı ve ndash kim karlı bir eğlence kendi koleksiyonuna açmak istiyor antika ve koleksiyon onların sahip ve ndash ve 1 hakkında son derece bilgili bir belirli kişi var.
Ne toplamak tercih elbette büyük ölçüde bir kişi ve rsquos özel tercihleri ve belirtilen ürünler için sevgi temel alır. Ama genelde tercih edilen ögelerin kalplerimiz bir sürü muhafaza kalmayıp Ayrıca koleksiyonerler ve antika satıcıları hem arasında çok karlı şeyler olarak muhafaza vardır.
Önde gelen beş antika ve koleksiyon:
1. çizgi romanlar ve kitaplar
Çizgi roman ve kitaplar için fantastik zor bir koleksiyon bulunmaktadır. Eski ve nadir kitap, daha fazla olacak zaman test durdu Eğer değer. Kitaplar sıcaklık kontrollü alanlarda de önemli ölçüde nem veya kuruluk uzak tutulması ve özellikle güneş veya nem doğrudan istiyorum. Nadir değil ve zor olarak rsquot daha fazla kitap keşfetmek dava için on-line antika alışveriş merkezleri ve kitap mağazaları, gerçekten nadir, ilk baskı alma imzalı kitaplar biraz zor. Keşfetmek erkekler ve kadınlar onlar ve değer rsquore olanı bile zor yine de kitaplarını edinmek için. Çizgi roman nane durum yakınında ve pek bir değeri yok için olağanüstü nadir olması gerek.
En pahalı kitabı: Leonardo Da Vinci ve rsquos Codex Leicester, $30.eight milyon değerinde.
iki. Paralar
Orada çeşitli türlü çeşitli antik sikke koleksiyonları. Bir kişinin bütün Amerikan paralar veya orada çok seçim yollarının tüm 1 mezhep toplayabilirsiniz. Paraları kolayca tahsil ve bir koleksiyon başlamak için sadece birkaç dolar alabilir. Bu formu koleksiyonunun ihtiyacı var araştırma ve Kartal göz spot değer, ama eğer bir şey için sırayla size çok, zengin grev olabilir. Eski ve nadir sikke olduğunu, üstün.
En pahalı Coin: 1933 altın çift kartal, $7.five milyon değerinde.
3. Oyuncaklar, Bebek ve eylem rakamlar
Oldukça çok en keyifli tahsil, oyuncak, Bebek ve Barbie bebek koleksiyonları Kuzey Amerika’da en popüler koleksiyonlarından biri vardır. Bu tasarruf perakendeciler, antika dükkanları ve garaj satış bulmak nispeten basit ürünlerdir. Durum öğesi ve rsquos değer içinde büyük bir sorundur ve normalde maddenin bulunduğu edildikten sonra düzgün, kirli küçük parmak uzak görüntü isteyeceksiniz. Antika oyuncaklar artık oldukça şık ideal ve biraz-in onları-ebilmek gidip getirmek bir özgün 1963 G.I. Joe Soldier bebek, şu anda yaklaşık 200,000 $ deger gibi harika bir değer.
En yüksek fiyatlı bebek: L ve rsquoOiseleur otomat oyuncak bebek, $six.five milyon değerinde.
4. pullar
Filateli daha genellikle koleksiyonculuğu bilinen, özveri, sabır ve bazı ağır damga know-how ihtiyacı bir eğlencedir. Koleksiyonunuzu başlamak için size sadece yatırım olabilir bir pul albümü, Büyüteç camı, bir çift damga maşa ve bazı damga menteşeler. İşleme ve pul saklamak son derece belirli yönleri ile gelip yanıltıcı olabilir. Ne kadar değerli bir damga olduğunu tarzı, durumuna, ulus kökenli ve nadir bağlıdır.
En yüksek fiyatlı damgası: İsveç ve ldquoTreskilling sarı ve rdquo, $two.3 milyon değerinde.
5. şarap
Şarap toplama gerçekten gerçekten heyecan verici bir hobi olduğunu! Bu tam olarak nerede senin mallar adeta test etmeliyim bir belirli toplamıdır. Ama aynı zamanda en pahalı koleksiyonları var olabilir. Eğer etkili bir şekilde için evinizde bir şarap mahzeni inşa bu girişim hakkında kritik varsa bu tüm senin şişe alışveriş önerilir. Şarap amaçlı olduğunu yaşlı ve sonuç olarak bir toplayıcı olarak tüketilen, bir uzun beklemek zorunda ne zaman senin uğraşları meyve tadı için. O ve rsquos yaş, o ve rsquos nadir ve o ve rsquos üzerinde şarap değerinde bağlıdır geçmiş. Beyazlar gibi güzel kırmızı ve şampanya önerilen Başlarken, gibi toplu olarak içmek istiyorum şaraplar kazanıyor. Iken zevk almak için bazı orta fiyatlı şarap satın almak için emin olun ve dinlenme yaşlanma rsquore.
En pahalı şişe: (gemi kazası), 1907 Heidsieck 275,000 $ değerinde.