Tom Cruise – Hollywood’un en popüler aktör

Hollywood’un ideal aktör ve sağlam yıldız her aktör olmak istediği oluyor. Thomas Cruise Mapother IV için kek üzerine krema olduğunu. Şimdi Thomas Cruise Mapother IV kim şaşkın alamadım, Tom Cruise aslında orijinal adı. Filmde “Top Gun” davrandı çünkü cruise bir rulo hiç olmuştur.

Pek hardcore Tom Cruise hayranları “Top Gun” ilk uzun filmi olmadığını anlamak. İlk uzun filmi “riske” 1983 yılında bir işti. Ama film kariyerine başlatılan “Top Gun” oldu. Belirli bu, bu sonra şu en iyi silahı, ona bir çok gerekli ve ticari başarı ama filmin “Mission Impossible” verdiğiniz hareketli görüntüleri bir dizi hareket Cruise bir Hollywood en üretken aktör olarak mesleğini çimentolu.

Film kariyerine karşılaştırıldığında Cruise’un bireysel yaşam fantastik olmamıştır. O ailesine Lee Anne adlı bir kız kardeşi ile birlikte tek oğlu olarak dünyaya geldi. Cruise sürekli babası yenip gibi hissettim ne zaman onu kötüye kullanılan acımasız bir kişi olarak açıklanan. On iki yaşındayken, annesi babası yaptı ve Cruise ve onun kız kardeşini aldı. Onun genç ve daha yüksek okul genelinde çeşitli oyunlarda aktif olarak yer olmasına rağmen Cruise asla ama asla bir önsezi oyunculuk doğru olduğuna inanmak gerçekten zor. O bir Katolik rahip olmak istedim ve kısaca bir burslu Cincinnati seminer Fransisken katıldı. Ama o seminer yaptı ve oyunculuk şansını denemeye karar verdi bu yüzden oyunculuk hata zaten onu, ısırılan.

Çok sayıda sanayi ve sıradışı filmlerinde oyunculuk Cruise’un popülerlik onu çok sayıda Altın Küre, Akademi Ödülü ve MTV Film Ödülleri gibi ödül için aday arttı. Bu gün itibariyle, Cruise üç Altın Küre Ödülleri, belirli bir MTV’nin en büyük erkek sanatçı filmin Mission Impossible, People’s Choice Ödülü ve MTV nesil Ödülü kazandı.

Dedikodu, söylenti ve paparazzi herhangi bir Hollywood yıldızının uygun ve Tom Cruise bir istisna değildir. Rebecca De Mornay, sadece iki yıl süren riskli iş onun co-star ile kısa bir ilişki vardı. Daha sonra 1987 yılında Aktris Mini Rogers evli ve ondan 1990 yılında boşandı. Çoğu insan, gibi gerçekten bir şey hangi belirli bir kişi çalıştıramazsınız ve Nicole Kidman, o için çifte ile yukarı çıkmaya başladığımızda Cruise’un durumda gerçek oldu onun gün of Thunder film ve sonuçta onunla 1990 yılında evlendi. Cruise sonra romantik Penelope Cruz ile vanilya gökyüzü üzerinde hareket olsa bile bağlıydı. Bu evliliği Nicole Kidman ve onlar ile nihai arıza yol 2001 yılında boşandı. Hızla onun ortaklık sona erdi ile Penelope Cruz 2004 ve 2005 yılında o aktris Katie evler, o 2006 yılında evlendiği çıkmaya başladı.

Tom Cruise Scientology Kilisesi yoğun bir takipçisi olduğunu herkes bilir. Eğer sen yapmak değil bilmek ne tür bir kilise olduğunu, o zaman burada bazı ayrıntılar vardır bu konuda. Scientology Kilisesi millet ölümsüz ruhsal varlıklar insanlar ve uzaylılar gibi hemen her insan elde kilidi becerileri gizli sahiptir öğretir. Cruise önemli inançları toplumun özellikle Paris şehir Cruise bir sözcüsü ve Scientology bir militan adlandırılan ve onunla daha fazla her ilişkinin önlemek karar verdi Konseyi tarafından belirli bölümleri tarafından-si olmak makbul değil. Stacy Francis, Tom Cruise’un 40 doğum gününe gerçekleştirildiğinde ün zarar için vuran bir katılımcı X ögesinde onun inançları ile ilgisi yok ve o şimdi onu bilmiyor reddeder. Bir onun görüşmeler sırasında Scientology ona onu uzun yıllar için rahatsız disleksi üstesinden yardım ettiğini söyledi.

Tom Cruise gibi başarılı bir ünlü onu her mali ve kişisel olarak etkiledi tartışmalara bir sürü tarafından rahatsız. Ağustos 2006 yılında Paramount Pictures Cruise’un üretim şirketi Cruise/Wagner Productions ile on dört yıllık ilişkilerini bitirmeye karar verdi. Tom’un tartışmalı genel davranış ve Gösterim kararma olduğunu daha sonra orijinal açıklama Cruise misyonundan DVD satışlarda büyük bir pay tutuyordu olduğu gibi yanlış olduğu tespit edildi şirketin genel görüntü temsilcileri belirtilen Mümkün değil franchise. En popüler tartışma doğan, Tom’s kanepe olayı bir ifade icadı için Oprah Winfrey Show kurşun “kanepeye atlama olarak” anılacaktır. Set etrafında atladı, kanepede zıpladı ve kapsamlı aşkını kız Katie evlerinden bağırdı. Adam! Sadece seyirci, aynı zamanda Oprah Winfrey şok.

Her neyse, Tom Cruise bir geri dönüş onun yaklaşan serbest bırakmak yolu ile iyi bilinen casus olarak, Ethan Hunt yaratıyor. Evet, bunu tahmin biliyorum. Misyon imkansız – hayalet protokolü. Ben bu franchise son derece büyük ve ben hevesle ileri onun serbest bırakmak için arıyorum. Beklemek yok, devam et için gidiyorum ve online bilet uzağa düzeltmek kitap üstünde benim laptop ATT Uverse Online’a bağlı.