Televizyon Pitchman A.J.

Khubani Sırrını Paylaşıyor

İş dünyası ve bağımsızlık için bir yol gösterici olan Ajit “A.J.” Khubani, Tv’de pazarlanan malları satın almak için müşterilere ikna eden 1 milyar dolarlık imparatorluğu parçalamayı başardı. Fairfield, NJ, esas olarak TeleBrands’ın kurucusu ve CEO’su olan Khubani, kendisini “Bilgilendirici Kral” olarak adlandırıyor ve bir süre için hüküm sürecek.

Khubani, Hindistan’dan gelen göçmenlerin oğlu olarak Ulusal Enquirer’de bir reklam yayınlamak için birkaç bin dolar ödediğinde 23 yaşında başlayacağı bildirildi. Şimdi, AmberVision güneş gözlüğü, Ped Egg ve Doggy Steps gibi milyonlarca eşyanın satışı ile ayrılmaz bir biçimde bağlantılı. AOL Tiny Business enterprise Reports’a göre Khubani, “Yüzlerce 000’ın üzerinde perakende satış mağazasının raflarında heyecanla dolaşan çözümleri meraklısı Billy Mays gibi her yerde bulunan televizyon operatörlerinin kariyerlerini destekliyor” dedi. 20 milyar doları doğrudan tüketiciyi teşvik eden endüstrinin liderleri, daha önce hiç olmadığı kadar “düşük teknoloji” çözümler üretiyor.

Khubani, iflâsını iflas ve Federal Ticaret Komisyonu’yla yapılan pahalı davayla almış olan iniş çıkışlarını gözlemlemiştir. Bununla birlikte TeleBrands, bilinmeyen mucitlerin bir sonraki büyük fikri tüketici pazarına getirmek için mücadele etmeye devam etmesiyle benzeri görülmemiş perakende iyi sonuçlar elde ediyor.

Ne için görünüyor? AOL’ye göre, Khubani hacim geri çevrilmiş ve uygulanabilir faktörün tamamıyla patlamasıyla ilgili her şeyi arıyor. Enformel bir gösteri için şaşırtıcı derecede yumuşak konuşulan Khubani, en etkili ürünlerin hepsinin bir numaralı sorunu var – her günün sıkıntılarını çözüyorlar.

Khubani, AOL’a, “1957’de teknemize babam Hindistan’dan ABD’ye göç etti.” “İlk işini otobüs şefi olarak aldı, ancak nihayetinde bir elektronik ithalat şirketi kurdu.” Babası kendi kendine yaratılmış bir milyonerdi ve ona girişimci kanatlarını nasıl yayabileceğini öğretti. Ekonomi şu an olduğu gibi önemli ölçüde gerilemiş olan 1980’li yıllarda Khubani, koleje girse de bir pizza teslimatçısı ve eğilimli bar olarak faaliyet gösteriyordu. “Mezun olduktan hemen sonra bunu yapmak istemiyordum, bir sonraki adımımı atmak ve gelirimi ve kişisel gelişimimi kolaylaştırmak için eğitimimi kullanmak istedim, bu yüzden postayla sipariş vermeye yönelik bu kavramı düşündüm. babam aracılığıyla elektronik tedarikçileri ile bağlantı kurduk ve bazı ticaret dergileri aracılığıyla av yapmaya başladım, kesinlikle güzel satacağına inandığım bir AM / FM Walkman tarzı radyo ürünü bulduk “dedi. Khubani, AOL’e yaklaşık 10 dolarlık bir Sony Walkman nakavt satmaya başladığını söyledi. Her bir çözümü kendisi paketledi ve gönderdi; IBM daktilolarına etiketler yazdı ve ürünleri post işyerlerine teslim etti. “Kararı ödedi.

Khubani “Oldukça heyecanlıydı” diyor. “Hatta bana zarar vermeyecek kadar cesaretlendiren şeyleri de kırdım, başlangıçtaki zamanımdan bile vazgeçsem, şirketi keşfedebildim, üstün olacağımı düşündüm, birkaç ilave madde ile devam ettim ve pratik olarak hiç bir şey kesinlikle dolar üretmedi.İlk iki yıl hiç kâr etmedim, sadece daha da bozmaya devam ettim. ” Günümüzde Khubani sadece mola vermez. Ulusal durgunluğa bakılmaksızın, benzeri görülmemiş kazançlar elde etmeye çalışan bir milyar dolarlık firma başkanı.

Herkes bu endüstri için azaltmıyor. Ufukun ötesine geçmek için bir çok öz-karar verme, irade ve vizyon gerektirir ve müteakip büyük ürünü talep ve kabul eden eğilimler üzerine keskin bir şekilde gözler önüne sergiler. Khubani de aynı fikirdedir. “Bazı kişiler haftanın yedi günü işyerinde düşünmek istemiyor, bazıları günde 12-14 saat çalışmak istemiyor, eğer buysa örgütlenmemelisin” diyor. iş için yer ayırmaya istekli olduğunuzda, hayal edebileceğiniz herhangi bir şeyden çok daha ödüllendirici olduğunu düşünüyorum.Ben çok çalışıyorum.Ben küçük işletme başlangıcında kolejdeyken çalışmaktan çok daha zorlandım.Benim için öyle Hiçbir koşulda çalışmadığımı hissettiğim için teşekkür ediyorum. ” Nefret ettiğiniz şeyi yaparsanız nakit takip edilecek. Doğrudan reklamcılık ve pazarlama lideri A.J. Khubani bunun doğru olduğunu kanıtlıyor.