Tehditlere karşı Menace

Gerçekten bugünün dünyasından daha fazla alan teknolojinin en önemli olumsuz etkilerinden biri de, bu teknolojilerin müşterilerini halsiz kıldığı gerçeğidir. Bu güvence hayatımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve onu mahvederek bazı yaklaşımlar bulunmaktadır. Oyun istasyonu, XBOX, kişisel bilgisayar oyunları gibi video oyunları çılgınlığı tüm yaş gruplarındaki kişilerde açıkça görülüyor ancak gençler arasında en yaygın olanı. Bu oyuncunun oyuncuları, uyuşuk ve hareketsiz olmalarını sağlamak için saatlerce aynı kanepede oturuyorlar. Gerçekten büyüleyici oyunlarını oynarken iken, her bir olası şeyi yemek, uyku, çalışma ve yapmak eğilimi vardır. Bu oyunların gelişimi öncesinde, çocuklar badminton, basketbol ve futbol gibi spor dallarına girmek için istihdam ediliyor ve halihazırda her genç herif, Bully, The Snape, Barbie’s Adventure ve benzeri oyunlarla meşgul. Bu oyunlar beynin frontal lobunu etkiliyor ve böylece beyin bu oyunları kullanıyor ve bağımlı hale geliyor. Beyin bedenin herhangi bir fiziksel fiziksel egzersiz yapmasına izin vermez ve vücut herkese istihdam edilir ve kavurucu güneşte terlemeden ziyade elinde uzaktan kumandayla kanepeye yerleştirilmesini tercih eder. Bu tembellik aynı zamanda belirli kişinin huysuz ve hüzünlü olmasını sağlar.
Biri yalnız zaman geçirmek için kullanılır ve kalabalıkları dener ve önler. Bu davranış hane halkı açısından kritik sonuçlara yol açabilir – çocuk koltuğundan ayrılmak ve çalışmak istemiyor, sevdiği kişiler arasında sorunlara neden olabilecek yiyecekler istiyor. Oyunlar, giderek artan obezite oranına karşı muazzam bir yere sahiptir. Teknolojiler, birinin tadını çıkarabilmesi, harcaması için bir şey yapmamakta ya da hiçbir şey yapmadan ve sadece oyun oynamaktan bile fazladan puan üretmektedir. Hiç fiziksel fiziksel egzersiz anlamına gelmez, harekete geçmez, bu da artan yağlı tortuları ve daha yüksek obezite fiyatını gösterir. Obezite genel sağlığa zararlı olabilir – Bu ciddi kalp rahatsızlıklarına neden olabilir. Bugün, bu teknolojinin bize neyi taahhüt ettiğini anlamıyoruz, ancak aslında hayat tasarımlarımızı yok etmek en büyük unsur ve ölümcül olabilmemize neden olabilir. Obezite, kişilik krizine yol açabilir ve bu da intihar oranının yükselmesine neden olur. Çoğu intihar vakası gençler arasında farkedilir.
Teknolojiler avantajlarından çok bize yardım ediyordu, ama bize verdiği şeyden çok daha fazlasını aldı. Sonunda bunu bilen biri var, bazı şirketlerin oyuncularını daha aktif hale getirmek ve zamanlarını kullanmada onları şımartmak için attığı bazı adımlar var. Bu yöntemler, oyuncuları tembel olmaya yöneltmez; bu oyun aslında onları yenilemek ve fiziksel ve zihinsel olarak aktif yapmaktır. Son zamanlarda tanıtılan yeni bir oyun “Wii” dir – bu oyuncunun fiziksel aktivitesini içerir. Üzerine takılı bir kamera var ve uzaktan kumandanın yardımıyla çalışmıyor ancak daha ziyade hareketlerin kameranın önünde eğiliminde olması nedeniyle işlev görüyor, aynı zamanda ağırlık düşürmek isteyen alıcılara hitap ediyor ve onların obezitesinden kurtulun ama heyecan verici bir şekilde – bu kişilerin ağırlığını kaydeder ve daha sonra bırakmanız gereken kalori miktarına ilişkin ayrıntılı bir grafik sunar. Ayrıca, egzersiz çizelgesinde 1 ile başlayan bir doğrulama tutar. Yine de başka ilginç bir buluş “dans matı” dır. Her birinde 8 farklı parça vardır ve her biri üzerinde oluşturulmuş bir dans adımını elde eder. TV’de dans eden bir bebekten bir video oynanır ve oyuncu, aynı adımları izleyerek paspas üzerinde dans eder. Bununla birlikte egzersiz olağanüstü bir şekilde yol açar. Fiziksel zindeliği arttırır ve diğer video oyunları gibi tahrif etmez.
Teknoloji, aynı zamanda, işletme teşebbüsleri kadar güzel ve rahatlığı bireysel olarak da sunmaktadır. Back Office Outsourcing Çözümleri ve Organizasyon Danışmanlık Servisleri ile şirketinize temel hedeflerinize konsantre olmak için doğru yön ve uygun zaman verebilirsiniz. Alabileceğiniz en değerli zaman ve rekabetçi çözümler.
Ezinearticle.com Makale Kaynağı: