Tanrı’nın sanat

Kalp atışı bir sanatçının kendi yaratıcılık var. Bir kavramı ile ilham veya inanılan, sanatçı düşüncelerini varlığını yetenekli elleri içine dürtü getiriyor. Olursa olsun bu kil, boya, yoluyla başarılı ya da nesir yazılı veya ayet gerçekten fark eğilimi sanatçı hayata hayat vardı bir şey getiriyor. Aslında, onlar gelişmek.

Bir bakıma, biz sanat, etiket övgü Tanrı’nın yaratılış kişisel hareket. Tanrı’nın düşüncelerini semere tarafından yaratıcı bir hareket getirdi. O dünyanın yaptı. Bu dünya bir avuç aldı sonra hayat içine üfledi. O hiç bir şey aldı ve bunun dışında bir şey yaptı. O çalışmaları tamamlandığında, onun “Sanat” baktı ve “son derece mükemmel” denir. Ellerini tasarlanmış vardı ile memnun etti.

Sadece kendi kişisel persona onların sanat aracılığıyla proje için bir konumda oldukları zaman sanatçının bakış açısından, onların hediye değerinde gerçekleştirilmektedir. Onların oluşturulmasında somutlaşan belirgin dışında diğerlerinden ayarlar kendi kişisel bir şey. Bu yüzden daha önce keşfedilmemiş başyapıtlarından sadece ve tartışmasız bu Dünya’dan geçen uzun zaman verilmiş olması sanatçılara kredi vardır. Kim olduklarını onların gerçekleştirmeniz yakalanır. Belki de parlama veya rejimi ulaşabilirsiniz ama temelde pratik bir projeksiyon tuval üzerine veya kil yakalanan özel onların kişilik ve daha fazla bir şey değil.

Hızlı ve onların sanat yoluyla kendilerini kurmak zorunda gerek bu sanatçılar kendilerini gibi konulara kullandığınızda kanıtlanan idealdir. Bir heykeltıraş kendi büstü, bir ressam bir portre, bir yazar bir auto-biyografi yapacaktır. Tam burada onlar kendilerini, ölümsüzleştirmek veya en azından onların “görüntü”.

Gibi bir şekilde, Tanrı’nın yarattığı, onun sanat yoluyla yoluyla kendini ifade istemektedir. Evrenin mucizesi onun büyüklüğü için konuşuyor. Mekaniği ve verim dünya bize onun hüküm göster. Onun oğlu uzanarak Lütufları kanıtlar ve tapıyorum.

Ama Tanrı’nın da kendini onun genç çocukların yaşamlarını aracılığıyla ifade eder. Verilen bu imajını üretilmektedir, biz Tanrı’nın yaşayan otoportre biçimidir. Onun için belirli bir sanatçı bir boyama yoluyla görmek gibi diğerleri muhtemelen onu bize büyük görebilirsiniz böylece o kim dünyanın yansıtmak için bize isteğidir.

O kim için ve bize kendini bir kenara koyun uygun olması için bizim “görüntü” istiyor. Bu bize kendimizi uymak için din kuralları çok sayıda var onun görüntüye getirmek için hemen her inandı ve hayal onun esaret içine olacak ve onun için hayatımızı yaşamak için. Bize onun sanat seyirci onu içinde görmek ve bir Tanrı olduğunu onun gibi olmak istiyor.

Bu bahsedilen “güzellik Beholder göz nedir” sanat. Bu doğru ise, hangi resmi biz Hıristiyanlar gezegenden inektir tasvir? Hayatımızın çok onlar tamamen güzel olan bize görmek veya daha az güzellik bir şey görüyor musun bizim sanatçı karakterini yansıtır?