Sorunlu Samsung Galaxy Note 7 Galaxy Note Fan Edition’da Yine Geliyor

Çeşitli vesilelerle (bilgisayar yazılımı komut dosyası da dahil olmak üzere) her türlü başvuruyu veya üçüncü parti başvurularını kullanan herhangi bir katılımcının tüm kayıtları geçersiz sayılır ve herhangi bir ödül için yapılan herhangi bir hak talebi geçersiz sayılacaktır. DRM kaldırma prosedürü, virüs / solucanı yanlış raporlamak için virüsten koruma bilgisayar yazılımınızı yanıltabilir. Samsung cep telefonlarının uzun pil ömrünü, mevcut şarjın şarj edilmesini ve şarj süresini kontrol eden bilgisayar yazılım algoritmalarından oluşan çok katmanlı güvenlik önlemleri ile garanti ederiz. Samsung, telefon ekranında yanlış bir şey olmadığını doğruladı ve ekranın renk kalibrasyonunu ayarlayan bir yazılım güncelleştirmesinin bu hafta gerçekleşeceğini söyledi. Kaplamaya geri dönmek için ekstra ışık olduğu açıktır ve yine de bilmeyenler için temelde Windows’un sunduğu şeylerden uzak olmayan bir arayüz bıraktığımız ek bir ekran. Açık şefler, burada yangınlarınızı gerçekten hafifletecek bir garanti var. Sekizinci Not ile S Pen geri dönmekle kalmıyor, aynı zamanda etkileyici bazı iyileştirmeler yapılmıştır.

İncelemeler, Samsung Galaxy Note 3’teki beş inçlik Full HD Super AMOLED ekranın pazarın en büyük LCD ekranlarıyla paralellik gösterdiğini gösteriyor. Ancak Galaxy Note 3, azalan direnci selefi ile aynı değilse, Galaxy Note iki, benzer yazıyla yapılan bir çarpışma testi sırasında, kısıtlamaları takiben kusurları dayattı. Avustralya’da, Qantas, Jetstar, Virgin Australia ve Tiger gibi önemli havayolları, olası bir yangın tehlikesi nedeniyle kendi uçuşlarında Samsung Galaxy Note 7’yi yasakladı. Samsung Galaxy Note sekiz, gözüme göre açık kazanan. FedEx, son Aralık ve geçen Nisan ayı içeren bir AT & T sigorta kapsamı programının bir parçası olarak, Dördüncü bir yenileme alan müşterilere yeşil bir nokta ile tanımlanan yeni bir batarya gönderecek. Aralık (13) Samsung Galaxy S7 vs Bunun birçoğunun ayrıca Samsung’un Galaxy Note 8’i Hindistan’da fiyatlandırmasıyla da ilgisi var. Sadece 1 Galaxy Note 8 olacak ve eğri bir görüntüye sahip olacak. Samsung’un Not 8’i kesinlikle 2017 yılının en sıcak akıllılarından biri olacak şekilde şekilleniyor ve Samsung, geçen yılki Galaxy Note 7’deki çöküntülerin belleğini tamamen silmek için umutluyorsa kullanıcıları etkilemek zorunda kalacak.

Galaxy Note 8’i düşük ışık koşullarında etkili bir şekilde kullandım ve çok az gürültüyle çok güzel fotoğraflar çekebildim. Son seçim, Galaxy S8 Active’ın Google’a anonim bilgi göndermesine olanak tanır. Bir ivme ölçer algılayıcı, müşterilerin telefonun yönüne göre portre ve manzara modlarında içerik materyali görüntülemesine olanak tanırken, TouchWiz 3. UI kullanıcıların ekran koruyucularını uygulamalar ve gereçlerle kişiselleştirmesine olanak tanır. Anlaşılan Samsung (SSNLF), bazı müşterilerin cihazlarını alevler altında bulduktan hemen sonra çağırmak ve öldürmek zorunda kaldıkları telefonun adını değiştirmeyi seçti. Not 8, inanılmaz bir telefon ve tam olarak Not 7 felâketinden sonra gerekli Samsung ile uyumludur. Fakat telefon sizin için mi olacak? Belirttiğim gibi sekiz notum var, ancak gizemli bir donma var. IPhone sekizinde çok fazla sızıntı olduğunu fark ettik, bu nedenle Eylül ayında da epey sürpriz olmamalı.

Her iPhone lansmanı yeni satış rekoru kırdı. Son yılın zorlukları ne olursa olsun, Samsung’un yeni telefonlarının satışı sağlam ve bu cihaz oldukça bekleniyor. Samsung, Kore’de 400,000 Fan Edition cihazı satmaya hazırlanıyor ancak daha sonraki bir aşamada diğer bölgelerdeki satışları da belirleyecek. Günümüzde bugün çeşitli cihazlar kullanan insanlarla uzun sürede maliyet açısından en başarılısı budur. Bu, NFC (Yakın Alan İletişimi) kullanılarak tamamlanmıştır ancak tüm Android el cihazlarında NFC bulunmamaktadır. Yenilenmiş bir cihaz olarak yeniden başlatılacağını öğrendiğimiz için Samsung Galaxy Note 7 Not 7R’ye yönlendirildi. Bazı söylentiler, Samsung’un en yeni Not cihazını Temmuz ayı sonlarında piyasaya çıkarmayı planladığını iddia ediyor ancak bu da doğrulanmamış bir söylenti. Samsung kesinlikle bu konuda onun fonksiyonunu azaltmak zorundadır. Samsung, anlaşmayı İngiltere’de sitesinde pazarlamıyor veya yardım hattı yardımıyla sunmuyor.