Sony Xperia XZ2 Değerlendirmesi: Harika Kamera, OK Telefon

Mezara sahip olan firavunlar, mezar soyguncuları tarafından soyuldular ve değerli taşlarını, Howard tarikatının mezarları kazarken keşfettiği saf altın maske gibi almadılar. 1 kişi bu yararlı olduğunu keşfetti ‘neden’ bir isim mi? Bir HDMI kablosu yoktur, bu nedenle fotoğraf makinenizi doğrudan televizyonunuza bağlamak istiyorsanız bunlardan bir tane almanız gerekecektir. Hi-def video klip kesinlikle bir sorun olmayacak ve bir ikamet eğlence programına teslim etmek için bir HDMI portu var. Video oyun konsollarının satıldığı bir mağazaya gidin. Hiç bilmiyorum. Bir kez daha, oyunun sadece en barest yönleri var ve tekmelerden başka, eski oyundan bir ilerleme yok. Sony’nin PlayStation 3’ü (PS3), oyun meraklıları arasında iyi bilinen 1 harika oyun makinesi. Sadece bir fiyat için iki veya daha fazla cep telefonu arasında paylaşılan belirli bir süre için 1 ücret ödersiniz.

Bu modelden önce Sony’nin İngiltere endüstrisine sunduğu bazı başka modeller de vardı, ancak bu, mobil iş dünyasındaki liderlerden bir tanesi olan tamamen yeni bir akıllı telefon. Bu aslında Android kullanan ve doğru tanınan Walkman markasını taşıyan ilk model. Bilek bileziğinin kendisi, ince bir ışıltıya sahip olan parlak bir yüzey taşır ve üzerinde çalışılması ve sağlam bir şekilde üretilmesi için rahat olan yüksek bir mükemmel plastikten üretilmiştir. X700, audiophile’ın kararı olmayabilir, ancak maliyeti düşünüldüğünde, oyuncu yüksek kaliteli bir deneyim sunabileceğinden çok daha fazlasıdır. Sürücü ile MP3 çalar en yüksek yeteneği alır ve genellikle bir Jukebox Mp3 çalar olarak adlandırılır. Bizim asıl sorun DVD sürücü tepsisi, her zaman bir slot sürücü açık durumdayken geri kalanı ile ayakta fazla bir sürü olacak kadar gevşek gevşek gibi çürük oldu.

Üretim sektöründe bir iş arıyorsanız, daha yetenekli bir uygulama planı olarak da görülmektedir. Ayrıca, sığ geribildirimleri vardır ve gerçekte kolaylıkla ek olabilecek tetikleme için mütevazı baskılar isterler. Cihazın işlevselliği de muhtemelen etkilenebilir ve cihazınıza kalıcı olarak zarar verebilirsiniz. İçerdekiler, bunun, serbest bırakma stratejisi anlaşmazlıklarının bazılarına katılabileceğini söylüyorlar. İncelediğimiz bu dizüstü bilgisayarın en güçlü 2010 dizüstü bilgisayarları için tartışmasız bir aday olduğunu söyleyebiliriz. Bu modele sahip olmak inanılmaz derecede etkileyici. Çünkü Sony Vaio bu dizüstü bilgisayarında müthiş bir yeni anlaşma yaptı. Mükemmel haber şu ki, T-Mobile veya AT & T kullanıyorsanız, bu, herhangi bir ağa kilitlenmediği için her iki taşıyıcıda da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz (ve dünya çapında seyahat eden) hızlı ve yetenekli bir Android telefonudur.

Duvara monte edilebilmesi için daha küçük alanlara sahip olanlar için mükemmel bir çözümdür. Resmi Twitter hesabı gibi, grubunuzun adının yanında mavi bir onay alabilirsiniz. Şirketin resmi sitesinde elde edilebilecek en güncel ürün yazılımı uygulamasını satın alarak işe başlayalım. 10 yıldan fazla bir süredir üretilmeyen CRT televizyonların Trinitron serisi, birçok parçasında cıva var. Er ya da geç, Nintendo katlanmış ve üçüncü kutlama yayıncılarını desteklemek için geriye doğru bükülmüştür. APS-C sensörlü tekniğin son hali 24 megapiksel olmasına rağmen, her yeni kamera ile farklılıklar ve yinelemeler var. Aynı zamanda çeşitli hoparlör bağlantılarının yanı sıra karıştırıcılar için diğer bağlantılardan ve benzerlerinden oluşur. Bu harici ses makinelerinin çeşitli türleri vardır. PS-X5’in sesi çok etkileyici. Ve ses çıkışı duymaktan hoşlanıyor. Bu arada Sony, tam kare FE serisi için APS-C ve DSLR benzeri lensleri saymadan 50 ana objektife ve 13 zuma sahip. Sony, tam olarak baktığınız yerde belirlediğiniz 650 sterlin ve 700 sterlin arasında olan perakende ciltli SKU’ları bir tek incelememize rağmen, kişisel web siteleriyle kişiselleştirme seçenekleri sunuyor.