Sony Ericsson XPERIA X10 vs Apple iPhone 4 özellikleri karşılaştırma

Sony Ericsson AT&T için 2010 – XPERIA X 10 geliyor aslında sağlam bir oyun vardır. Star Trek çıkıp özellikleri ile hiç Sony Ericsson tarafından başlatılan en üstün birimlerinin teklisidir. Ancak, yeni iPhone 4, ne olursa olsun onun kusur sayılır smartphone işlevindeki Çıtayı diğer aygıtlar tarafından eşsiz.

Biz XPERIA X 10 (gözlük nezaket Sony Ericsson) baş koymak kafa (nezaket Apple görüşler) iPhone 4 ile bir derinlik içinde belirtme karşılaştırma. Kuzey Amerika pazarı tarafından hakim iPhone telefonlar sevdiklerini ve hatta çok daha çok daha güncel 4 sürümü ile daha önceki başarılı gerçekten şimdi. Yine de, ivme arkasında Android cihazlar için dışarı çıkıyorum bir çığ ile hızla hızlanıyor. Her telefonda zengin uygulama ortamları – iPhone App perakendeci ve Google Android Market place ile XPERIA X 10 ile vardır.

XPERIA X10 AT&T nezaket ABD’ye gelecek (ve XPERIA X10a beri etiketli) Ağustos 15 2010 149 $ veya önemli ölçüde önemli ölçüde daha az bir yıl sözleşme ile bu 199 $ iPhone 4 karşı bir belirli matchup ilgi çekici olabilir. Yeşil, kırmızı, kaybeden her derste galibi vurguladık ve sarı renk ile tarafsız/öznel özellikleri şunlardır. Herhangi bir sınıf beyaz yaptı biz çoğunlukla öncelikle eksik bilgileri temel alarak bir karar verebilir değil veya keçe gerçekten bir kazanan dayandırmak için çok önemsiz. Lütfen git buradan özledik bir yorum ile bir şey ya da bizim gerçekleştir – hataları bu olarak mümkün olduğunca kesin güvence altına almak için yorucu zahmetli.

Arka 5. MP arka aydınlatmalı CMOS görüntü sensörü ile video vasıl 30 fps (720p HD), LED birden parlamak. Ön VGA yüksek kaliteli fotoğraflar ve video vasıl 30 fps. Bu özellikleri APPLE iPod hareketli resimler görüntülerini alarak açısından çok Superrior vardır. Konular kayması ile Iphone ve Experia bir testi çalıştırdığınızda ve bir beş olsa Iphone superrior fotoğrafları vardır fark edeceksiniz. MP kamera konumu sony eight.1 olduğundan
Bir kaç aydır bu telefonu kullanan var. Tarafından çok şimdiye kadar kullandığım mükemmel ‘s. Her bölümü istediğiniz vardır (GPS, BT, kablosuz, kamera, video, MP3, ve benzeri). Ben de bir iPhone var ve benim görüşüme göre X10 büyük olduğuna inanıyorum. Kullanım iphone ve iTunes gergin zorunda bir zorluk her zaman. Şu anda orada Android OS için apps binlerce vardır. İletişim gösterisi ekran arayüzü muhtemelen iPhone üzerinde çok daha iyi olabilir. Belirli kişi arayüzü ve X10 seçenekleri, kendi adıma daha iyi dedi.

Her gadget’lar yoğun istihdam ve ayrı XPERIA X10 veya bu konuda bir daha fazla cep telefonu üzerinden ayarlamak iPhone 4 ile benzersiz avantajları vardır. İPhone 4 retina gösteri deli netliğini tartışılmazdır. Bazı insanlar sadece retina gösteri korur çünkü fonksiyon bu XPERIA X10 daha yüksek yapmak eğilimindedir. Biz gerçekten (biz deneyimsiz olarak vurgulanmış gibi) XPERIA X10 bir miktar özellikleri sahip hissediyorum ver Bu önemli olumlu yönleri daha fazla iPhone 4, yine de. Harika öneri her telefonu kullanma ve ne hissettiğini, hangi-ebilmek var olmak orta Ağustos ulaşılabilir en AT&T Mağazalar görmek yapmak bir kişi içindir.