Sony Ericsson Mk16a Xperia Pro Android Smartphone değerlendirme

Bir özellikle büyük smartphones pazar yeri üzerinde şu anda kullanıma hazır birçok Sony Ericsson MK16A herhangi bir satış alanı’nda diğer Android destekli telefonlar gibi onun three.7-inç perde çeşitli özellikler için uygulama olduğunu. Öte yandan, MK16A inşa içinde bir sürpriz var, tam QWERTY tarzı klavye dışarı o makbuzları alt derhal ya da mesaj göndermek ve onun yüksek kontrastlı renkli ekran yararlanabilir böylece daha sonra geri kendine birlikte.

Bu telefon güzelliği bu. Tam ekran ve klavye tam aynı cihaz üzerinde bulunan bir Blackberry farklı olarak, bu size iki parçalı bir akıllı telefon nerede her iki dünyanın en iyisi. Bir tam gösteri istihdam Android 2.3 altında çalışmak için oluşturulmuş bir uygulama birkaç binlerce yararına almak ve yine de sizin mesaj ve e-posta yönetmek amacıyla bir mini boy küçük klavye kullanın.

Şaşırtıcı bir özellik boyutunun, MK16A bir 1 GHz mikro işlemcisi tarafından tahrik edilmektedir ve ama sadece.5 inç two.two inç x four.7 inç, bir etkileyici three.two ons ağırlığında. MK16A hafif, ama bir yumruk gibi bir 8.1 MP otomatik fotoğraf makinesi, video konferans ve sohbet için bir ön-dış yüzey objektif olarak etkili bir şekilde paketleri. İlginçtir, daha yüksek çözünürlüklü kamera özellikleri bir autoflash kapasitesi ve daha yüksek çözünürlüklü televizyon ekran ile bir arabirim kablosu ile ateş herhangi bir video paylaşmak için 720 p vuruyor. Ayrıca, M16A, hafif bile olsa, yine de bir Qualcomm 1 GHz Snapdragon işlemci tarafından tahrik edilmektedir ve herhangi bir chore ile başa çıkabilirim yukarı 32 GB bellek için bunu isteyebilir. Örneğin, M16A otomatik olarak tanır ya da posta mesaj aldık ve böylece hızla inşa içinde QWERTY tarzı klavye üzerinde cevap verebilir size bildirir.

Dahili hafıza için elde edilebilecek 1 GB, ise a mikroskop oyun kağıdı bellek genişleme ilgilenir. Ayrıca, gerçeği nedeniyle bu Sony Bravia uyumlu, telefon otomatik olarak başka hiçbir Bravia aygıtla eşitler ve senkronize aygıt yolu ile görüntüler veya daha yüksek çözünürlüklü video mesajlaşma görebilirsiniz. Güçlü bir birim otomatik olarak SMS SMS, MMS video mesajlaşma ve sohbet tanır. Sadece daha hızlı posta ve benzeri için büyük, yerleşik klavye yoktur ama Aceleniz varsa, derhal bir mesaj açık yakalamaya olmadan telefon-ebilmek sen göndermek böylece, belgili tanımlık keypad kapasitif.

Bu telefon için bir temel Twitter ve Facebook ve orada görüşürüz görüntülemek için bir potansiyel gibi sosyal medya onun erişimdir. Buna ek olarak, MK16A tamamen bağımsız kablosuz ağ aygıt kabil değil, sadece gereksinimleri 802.11 a/b/g/ama aynı zamanda yüksek hızlı bir bağlantı noktası hareket, n, kullanan var. Ve bu bir mini-HDMI kablo veya USB 2 bağlantı noktası diğer yüksek-tanım cihazları ile arayüzü. Başka bir deyişle, bu telefon yapamam çok küçük olduğunu.

Nitekim, o faaliyet dört bant frekansları, GSM, GPRS/EDGE frekans işlemleri 800, 900, 1800 sunan tam çeşitli ve 1900 MHz olarak 800, 850, 1900 UMTS ve HSPA yeteneği gibi ve 2100 MHz. Bu AT&T ve T-Mobile tarafından ama Sprint veya Alltel tarafından verilen gibi bir CDMA aygıt tarafından kullanılan frekanslar vardır.

MK16A tam radyo yeteneklilik artı işareti RDS hizmetine erişimi sunar (dizin hizmeti, radyo nerede tam olarak ekran özellikleri sadece istasyonu ama aynı zamanda sanatçı ve frekans, oynadı ve bazı durumlarda, eğer bir yan bant sunulan ile Karayolu hizmet trafik gibi sen belki de yararlı ziyaretçi bilgi kazanç olabilir).

Ayrıca bir HTML tarayıcı gibi DLNA uyumluluğu, Flash 10.1 ve Google Haritalar ve GPS çözümleri erişim verir.

Bu bir şey işleyebilir düzgün yuvarlak bir telefon olduğunu gördüğünüz gibi bunu sor. Alternatif olarak bu konuda iki cihaz, bir tablet ve bir telefon gibi ihtiyacı olan bu o bütün gün kadar teslim etmek gibi yanınızda taşıyabileceğiniz olması gerekir tek bir cihazda konuşma önce sadece bir kez daha şarj etmek sahip olduğunuz ya da sen-ebilmek tapa süresi Bu bir kullanımda pil şarj ediliyor olsa bile bir hoparlör olarak.