Sony Bravia KDL32EX301U/KDL32EX301(Video Critique) ucuz HD 32 inç Tv

Sony KDL-32EX301 (KDL32EX301U) 32 inç LCD Television Freeview ile

Sony KDL-32EX301 yatak odası mutfak veya çalışma için fantastik bir büyük veya ikinci tv yapar büyük giriş seviyesi 32 inç LCD televizyon var. Sadece Sony KDL32EX301 bir göz alıcı değil LCD televizyon avcılık, aynı zamanda bir çok maliyet-etkin değeri etiketi vardır. Bazı özellikler KDL-32EX301U üzerinde bir inşa oluşur Freeview nağme içinde bir HD ready Masası, dört HDMI girişi ve 24p doğru sinema teknolojisi.

Ülke çapında yer alarak üzerinde dijital anahtar ile Sony KDL32EX301U inşa Freeview nağme içinde vardır. LCD televizyon Freeview nağme içinde bir inşa olduğu gibi değil ihtiyacınız olacak bir ekstra dijital TV tarayıcısı koruma yer televizyonunuzda raf için PS3 veya Xbox gibi ek gerekli AV dişli gösterir. Hiçbir ay aylık abone ücreti fiyat istemek veya sözleşme ile Freeview yoktur, sadece bir dış anten bağlantısı KDL-32EX301 takın ve dijital tv tadını çıkar. Freeview TV tarayıcısı size hiçbir maliyet radyo ve tv kanalları, Virgin ya da gökyüzü orada dijital hizmetleri görüntülemek için ödeme için harika bir alternatif olduğu fazla 50 ile verir.

Sony BRAIA KDL32EX301 üzerinde 4 HDMI girişi ile Blu-ray oynatıcı, geliştirme DVD oynatıcı, oyun konsolu veya uydu kutusu gibi daha yüksek tanım cihazları bir dizi bağlanmak için esneklik var gösterir. Daha yüksek tanım tamamlayacak Sony BRAVIA KDL-32EX301U HD teknolojisine hazır panel ile donatılmış sinyalleri. Masası hazırlanmış bu HD 720 p kararlılık daha keskin çizgiler ve ekstra yoğun ayrıntılı teslim işleme yeteneğine sahiptir. HD hazır panel ayrıca canlı renkler ve geliştirilmiş kontrast sağlayan bir geliştirin, standart tanımlı sinyalleri sunar.

4 HDMI girişi olarak düzgün Sony KDL32EX301U ekranın arkasında bir USB giriş vardır. LCD televizyon USB bağlantısı olan gibi bir Pc veya dizüstü bilgisayar içerik göster edebiliyoruz. USB bağlantısı ile yapabilirsiniz fotoğrafları sevdiklerinizle paylaşın ve yakın arkadaş üstünde a büyük perde, en güncel indirilen filmler izlemek veya televizyon hoparlörleri üzerinden müzik dinlemek.

İzlerken filmler için teşekkürler Sony KDL32EX301 tartışmasız olarak düşündüğünü değer ise ahs 24p doğru sinema teknolojileri. yaygın bir film nasıl görüntüleri normal hız ve detay cevapsız izlerken, filmin yönetmen istediğim şekilde görüntülemek için olasılığını veren bir sinema açmışsınız gibi benzer hızda kayıttan yürütme var ve bu yüzden 24 P işlevi görüntüleri yavaşlar Sana.

Sony BRAVIA KDL-32EX301 ayarlama kesinlikle zahmetsiz ve ayrıca yerleşik kullanım kılavuzu vardır. Yerleşik bir öğretim ile açıklayan veya ayarlama ayarlama bir özellik gerektiren herhangi bir zamanda el ile size geri Buna başvuru yapabilirsiniz.

Sony BRAVIA KDL32EX301 mükemmel bir tv ve güzel içinde hiçbir nokta dışarı ya da çirkin isteyen herhangi bir yaşam atmosfer eğmek. Yüksek kalite bitirmek ve Sony KDL-32EX301U almak performans bu diğer markalardan çok daha yüksek fiyatlı modellerin rakipleri. Sen değil bu 32 inç LCD televizyon hayal kırıklığına olacak ve eğer şimdiye kadar ne duymuş gibi o zaman bu bağlantı için bir şaşırtıcı düşük değeri ve özel bir anlaşma, Sony BRVAIA KDL-32EX301U uymak.

Görüntü/göster
-32 inç diyagonal ekran boyutu (inç)
-81 cm Diagonal görünür ekran boyutu
-16:9 en boy oranı
-1366 x 768 piksel
-1080i çözünürlüğü
-720p kararlılık
-720i çözünürlük
-24P (kare) oynatma

Üreticileri teknoloji yetenekleri
-HD hazır
-BUDALACA CESARET
-2 BRAVIA Engine olabilir

Konfor
-Dijital Tv hazır
-Freeview
-Teletext
-Uyku Zamanlayıcısı
-Saat
-EPG (GUIDE Plus +)

Ses ve güç çıkış
-Dolby Dijital
-Dolby Digital Plus
-BRAVIA Sync

Bağlantıları
-dört (1 yan/3 arka) x HDMI bağlantı/s
-1 x Bileşen Video bağlantı/s
-1 x Kompozit Video bağlantı/s
-1 x USB 2. Bağlantı/s
-2 x RGB Scart bağlantısı/s
-Bilgisayar girişi

Verilen aksesuarlar
-Ayak standı
-Uzaktan yönetme
-Kullanım Kılavuzu
-Şebeke kablosu

Güç, ağırlık ve boyutlar
-11 kg birim ağırlık (yaklaşık)
-73W güç tüketimi
-.19W bekleme modunda güç tüketimi
-80. 53.2 x 22 x. Boyutlar (G x y x D) Stand ile
-80. 49,7 9,7 boyutları x x (G x y x D) hiçbir Stand ile