Samsung’un Patlayan Galaksisi 7’yi Gözlemliyor: Bir Akıllı Telefonu Başlatmayacak Nasıl Bir Muayene Ediyor?

Uzmanlar, lityum iyon pilli cihazların sık sık boşalmasına izin vermemenizi öneriyorsa da – pili yeniden şarj etmeden önce% 40 ila 70 arasında tutmaya çalışmalısınız – bu pillerin birçoğu yazılımla düzenlenir ve kontrol edilir. Her ufak şeyin başında şu anda Galaxy Note 7 ateş yakma ve sahibini yakma davası var – ve bireysel telefon uygulamaya başlamıştı. Sadece pillerin ateş yakmaması ve arabaları yakması sevindirici olun. Sadece yüksek talebe sahip oldukları için. Samsung Galaxy Note 7 Edge ekran kurulum panellerini sizin için en faydalı pratik fonksiyonları verecek şekilde yapılandırın. Bu kadar büyük bir ekrana sahip olduğunuzda (unuttuysanız, beş,7 inç), yalnızca kendi yayın süresinin bir kısmını vermek adil görünüyor. Erişmek için, ekranın altından yukarı doğru hızlıca kaydırın veya ana ekrandayken önemli ikamet yerlerine basın (devre dışı bırakabileceğiniz bir çözüm).

Tracfone cihazınıza dakika eklediğinizde, promosyon kodunu daha fazla dakika boyunca tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz! IPod’unuzu Sony hoparlörlerine bağlayabilirsiniz; bu hoparlörler, bir yerin çevresinde bir düzine diğer hoparlörlere bağlanabilirler. Galaxy S8 ve S8 Plus, f / 1,7 diyafram ve OIS’ye sahip 12MP sensör geçen yılki ile aynı olsa bile, Samsung’un en iyi fotoğraf makinesi telefon dizisine devam etmeye hazırlanıyor. Günümüz şartlarına rağmen hala oldukça üstün bir kombinasyon. Bununla birlikte, ses açıktır ve bu YouTube videoları ve diğerleri için yeterlidir. Bununla birlikte, batarya, metal gövdesinde bulunur; bu da kendisini telefonun gövdesinde sınırlar, ısı dağıtmak zor olur. Dönüştürme bittikten sonra, USB sürücüyü bağlayın ve takın veya DLNA sunucusunu dizüstü bilgisayarla kurun ve dönüştürülen dosyaların tam olarak nerede saklandığı hedef klasöre gidin, dosyaları USB / DLNA aracılığıyla Samsung Tv’ye aktarın.

Benzer dönüşüm, GPU ivmesi olmadan 2 dakika 50 saniye sürüyor. Yeni telefon, geçtiğimiz yılın modelini ciddiye aldığından, geçen yılın modeliyle aynı tam dört onarılabilirlik skoruna sahip. Telsiz operatörü T-Mobile, Shannon’ın telefonunu kendi seçeneğinin bir başka modeli için değiş tokuş ettirdi. Telefonsever, ülkeye bağlı olarak Ekim ayına kadar Eylül ayında satışa sunulacağını belirtti. Şimdi, 3D’yi Dişli VR destekli videoya dönüştürmeden tüm yöntem hakkında ayrıntılı bir rehber verelim. Kâr amacı gütmeyen anlaşmaları görmediğimiz sürece, bu, tekliflerin alacağı kadar iyi ve Sam’in Kulübü anlaşmasını bir kere geriyor. Düşünme biçiminizi ve sonsuza dek puanları değiştirecekler. Bir milyonda telefonlar, patlama tehlikesine karşı ilk kez çağrılır. Sonuçta, Çin’deki patlama ayrı bir olay gibi gözüküyor. Sonuç olarak, Samsung’un geçtiğimiz yıl sayısız ay boyunca şirkete musallat olan Not 7 fiyaskolarını değiştirdiğini söylemek doğru sayılır. Jakarta, CNN Endonezya – Setelah sekian lama digosipkan, Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition) akhirny mulai dipasarkan di Endonezya. Cakarta, CNN Endonezya – Meslektaşlar, çocuklar, çocuklar, erkek çocuklar, kadınlar, erkek çocuklar, kadınlar, erkek çocuklar, erkek çocuklar.

Galaxy Not 7 yang memicu kebakaran dan lidakan, Kwon mengatakan kejadian ini menjadi kara bagi karyawan untuk melakukan introspeksi. Gerçekten bugüne kadarki Galaxy S8’de ortaya çıkan hemen hemen her şeyi derleme zamanı geldi. Galaxy S8 çıkış tarihi, maliyeti, teknik özellikler söylentileri ve kapsamlı Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus kılavuzu Öznitelikler: retina gözlü tarayıcı, kablosuz şarj. Bu durum, meyve suyu paketinden çok daha ince hale getirme eğilimindedir ve güç istasyonu mini, masa üstü aparatı ve diğerleri de dahil olmak üzere, tüm mophie’nin şarj gücü aksesuarlarıyla passtur kablosuz şarj ve uyumluluk sağlar. ‘Qi’ kablosuz şarj nedir? Telefonun yazılımı, Not 8’in türüne daha da uyacak şekilde gelişti. Ayrıca, sahiplerinin akıllı telefonları geri çağırma işlemine entegre edilip edilmemesine bakılmaksızın ayırt etmelerine yardımcı olmak için Not 7 için bir uygulama güncellemesi başlatıldı. Herhangi bir bilgiye erişmek, güncellemek ya da haklı kılmak için bir talep Yükselene yönlendirilmelidir. Bu hala geçerli. Dördüncü not birkaç ay önce fırlatıldı. Not 8 cihazlar donma veya yeniden başlatmayı engeller. Samsung daha önce iki uluslararası çağrıyı takiben cihazın üretimini sona erdikten sonra her Not 7’yi “güvenli bir şekilde imha etme” sözü verdi.