R.J.

Williams ve genç Hollywood

R. J. Williams veya Robert Jackson Williams (doğum: 19 Temmuz 1978) Filmler ve tv şovları bir çocuk oyuncu oldu. O bir numaradır Rowdy General Hospital 1989’dan 1991 ile oynamak için pembe dizi hayranları tarafından tanınan. O 80s ve 90s tam özellik, Star Trek yeni nesil, genç ve Restless, sahil güvenlik, Magnum PI, gerçekten gibi tekne, TJ hooker ve diğer bazı kişilerin gibi birçok vuruş gösterilerinde yer aldı. O 2 Genç Artist Ödülleri’nde ve 9 genç sanatçı Ödülü adaylığı kazandı.

Bütün çocukluğunu R.J. Williams prestijli USC Koleji sinema-Tv katılmaya karar verdi bir aktör olarak geçirdikten sonra. Eğitimini tamamladıktan sonra o kendi üretim şirketini kurdu: Arjay eğlence.

Kuruluşundan, Arjay eğlence varlığını genç Hollywood arasında kurulmuş olduğunu göz önüne alırsak. Organizasyon çok sayıda dağıtım ittifaklar kurdu ve ABC, Showtime, Tv Rehberi kanalında, Amerika internette ve Fox kablo kanalları çeşitli içerik malzeme teklif vardı.

2006 yılında, R.J. Williams başlattı. Younghollywood.com özgün ünlü ve yol üzerinde yükselen nesil odaklanan hayat video içerik malzeme için on-line bir yer. RJ Williams oluşturulan çok çok basit bir programlama felsefe genç Hollywood-tüm içerik onun malzeme dürüstlük, doğruluk ve gerçek bir anlamda dayalı heyecan verici.

Genç Hollywood fonksiyonları en güncel Hollywood eğlence haberleri ve sizin sevdiğiniz ünlüler üzerinde en son kaşık toz. Dedikodu, Magazin ve paparazzi uzak kalır ve ünlü yaşam yapıcı tarafında odaklanır. Genç Hollywood da özel video görüntüleri Hollywood ünlüleri ve gün-gün güncelleştirilir yaşam tarzı seçenekleri. Ne onlar yemek restoran ve kulüpler onlar onların grove olsun. Genç Hollywood film fragmanları, müzik videoları ve ünlü fotoğraf galerileri ki çeşitli başlık yapımcıları, güm, Tv hotties, Oscar adayları, komedyenler ve sporcular sunar.

Genç Hollywood eğlence hakkında ama biz de bilgilendirici. Biz en son haber vermek, içerik malzeme bizim web web sayfası günlük güncelleme ve genellikle içinde–kalça, serin ve eğlenceli ne hakkında biliyor olur, böylece bizim hayranları için bir haftalık bülten göndermek.

Genç Hollywood zaten YouTube ve Myspace geçerli sunduğu da dahil olmak üzere çok sayıda stratejik ilişkiler – oluşturmuştur. Genç markalı kesimleri de CBSs hit görünür Hollywood Entertainment Tonight göster. Bunların hepsini son çoklu platform eğlence pratik deneyim olma uzatılmış dönem amacı genç Hollywood daha yakın getiriyor.