QuickBooks Hosting-muhasebe basitleştirmek için hızlı yolu

QuickBooks Intuit üzerinden küçük ve orta boy işletmeler için muhasebe tekniği kullanmak bir hızlı olduğunu. Bir küçük işletme tam olarak izlemek için oluşturulur. QuickBooks tarafından sunulan çözümler bordro, fatura oluşturma, envanter izleme, kredi kartı işlemleri ve diğer bireylerin bir sürü oluşur.

QuickBooks barındırma Muhasebeciler için ve tüm tür-in küçük ve büyük şirketler için gerekli bir bileşeni hale gelmiştir. Ne yapmaları gerekir sadece world wide web bağlantısının gerisi cevap sağlayıcı barındırma onlar için yok olduğunu. Küçük bir kurumsal önemli şirket uygulamaları yardımcı olmak için kurumsal düzeyde yerel ağ yok. Kompakt bir organizasyon büyük önceden yapılan masraflar QuickBooks gibi kurumsal uygulamalar işletim dahil yatırım yapmak istemiyor. Yani, onları availing QuickBooks barındırma hizmeti için bir nimet.

QuickBooks hosting ekledi yararları

Şirketler, küçük tüm sınıflar arasında ve orta boy kuruluşlar üzerinden QuickBooks hosting avantajları maksimum miktar. QuickBooks için barındırma hizmeti alma ana yararlarından bazıları altında numaralandırılır.

Genellikle modu

Sadece seni mahalle masaüstü, üzerinden her yerde bir “kez üzerinde” modunda erişmek gibi QuickBooks barındırma hizmeti QuickBooks dosyalarınızı kapsamlı erişimi kolaylaştırır.

24 x 7 veri güvenliği ve izleme

Veri güvenliği firmaları bugünün Globe genişletilmesi için en önemli olanıdır. Ana bilgisayar yalnızca yetkili kişiler barındırılan uygulamaların ve dosyalara erişim sağlar. Bilgi tutulur çok şifreli sunucular üzerinde tam olarak nerede çalmak ve bilgi kaybetme veri hiçbir fırsat. Ana bilgisayarın veri merkezleri farklı fiziksel konumlar yedeklenir. Seçenek sağlayıcının güvenlik ekibi barındırma QuickBooks, barındırılan BT altyapı ve ağ atmosfer 24 X 7 teknik her zaman hiçbir ücret ödemeden ve korsanları, virüsler, malware ve casus ware güvenli olduğundan emin olmak için izler. Barındırma hizmetleri satıcı kurumsal düzey güvenlik ve izleme olanağı sağlar.

Çok kullanıcılı erişim

Çok kullanıcılı erişilebilirlik QuickBooks barındırma ile hangi 1 alır en önemli özellikleri teklisidir. Şimdi bir gün her tek kompakt ve büyük iş kurumsal gibi personel, farklı fiziksel alanlarda her ile ilgili finansal ve diğer iş verileri ile bağlı barındırma çalışanlar kalır QuickBooks ile dünya yuvarlak. En yeni veri güncelleştirmeleri paylaşıyorlar. Onlar paylaşmak ve çevrimiçi aracılığıyla coğrafi herhangi bir yerden erişerek dosya ve klasörleri değiştirebilirsiniz. Pek çok müşteri aynı anda aynı QuickBooks dosyaya erişebilir.

Merkezi veri Bankası

Tek bir QuickBooks barındırma daha fazla bilgi ve dosya ve bu bakmanın hiçbir güçlük sadece birkaç dakika bilgi güncelleme ve gerekirse başkaları ile paylaşmak için gerekli gösterir Merkezi Bilgi Bankası özelliğidir.

Para tasarrufu

Eğer yatırım için ilave sermaye gibi iş kurumsal yetişir. Bu geliştirmek sermaye gelir kaydetmek çalışan ve QuickBooks bilgisayar yazılım koruma gelir. İşletim ve QuickBooks koruyarak hantal görevler cevap sağlayıcı barındırma tarafından gerçekleştirilir.

Masaüstü sürümü yetenekleri

Tüm okul sırası yorum-in QuickBooks yeteneklerini içinde barındırılan QuickBooks olsun.

Günlük bilgileri yedekleme

Barındırma tamamen yönetilen ve otomatik site için tüm önemli bilgilerin yedek korumasını içerir.

Teknik destek

Hosting ile başarılı sorun giderme ile 24 X 7 ücretsiz destek sunan bir fedakar teknik ekibi gönderin.