Qualitivity-Top Kalite ve verimlilik

American Express gibi firmaları için ilk veri ve tipik ve yoksul’ın yüksek kaliteli kez büyük önem olmuştur. Müşterilerine yüksek kaliteli firma isimleri ile eş anlamlı bulun. İstemciler de bu şirketler zamanında ürün ve çözümler sunmak için bekliyorlar. Bu üç ünlü kuruluşların en yüksek kalite ve verimlilik iki temel unsurları arasında alma sinerji hakim olması. Bu iki önemli bileşen güçlü çağrışımlar var. Yüksek kaliteli Hazretleri, değer ve değer conjures mükemmellik ile eşdeğer. Verimlilik içgüdü, dürtü ve altıncı his kadar conjures sezgi ile eşdeğer. En çok bu dinamik kombinasyonunu anlatan tek Qualitivity bir terimdir:

Kalite + verimlilik Qualitivity =

Kuruluşlar bugün bu dönemde ekonomik kriz ve iyileşme için bağlı kalmak için hayatta kalmak için çalışıyoruz. Qualitivity iyi bir kalite ve miktar işlevi ve hizmet mükemmellik arayışı üzerinde odaklanarak bu hayatta kalma sağlar. Bu üç Q-iyi kalite, miktar ve quest-Qualitivity tam ekledi yararları elde etmek için birleştirir. 3 ulaşmak için yöntemler keşfetmek Q’nun Qualitivity gerçekleştirilir belirli hale getirecek.

Yönetim sonuçları bulmak için sorumlu olduğu için onlar için bu olanaklar arıyorum uyanık olmak olması gerekir. Neyse ki, birkaç kavramları tarafından üretilen ve satır çalışanlarından toplanmış. Erişmek için araştırma ve bu hızlı tempolu değişiklikleri uygulama yönetimi sorumludur. Yönetim Ayrıca aşağıdaki sorgular sorarak yaklaşım geliştirme fikirleri üreten olacaktır:

 Ne aerodinamik?  Ne geliştirilebilir?  Ne ortadan olabilir?  Ne kombine?  Ne otomatik?  Ne değişti?  Ne ücretleri azaltabilir?  Ne verimlilik zam gelebilir?  Ne yüksek kaliteli geliştirmek?

Bu endişeleri yanıtlarını İşlet kendi bölgelerindeki yönetim referansları belirir. Bu nedenle, personel ve yönetim Qualitivity olanakları sunar.

Bir Qualitivity için anahtar yönetim ve çalışan kabul olduğunu. Yönetim ve çalışanların önerileri yakınsama ve bir tek koordineli çaba karışımı bu yüksek en iyi kalite ve verimlilik çevre sonuçları için önemlidir. Tipik bir zemin bulmak için yönetim ve personel gerektirir. Herkes gereken görevler kritik, değerli ve önemli ise incelemeye başlamak.

Ne zaman uygun başardı, en iyi kalite ve verimlilik için yenilenmiş bir macera olacak. Tüm grupları yeni girişimler başlatmak gibi bulaşıcı almaya başlayacak. Gruplar içindeki yaratıcılığın bir canlanma olacak. Bu eğilim hızlandırır gibi yönetim süreçleri ve ücretleri tutmak yüksek kaliteli süre işletim azaltma düzene amacı ile Qualitivity için elverişli bir ortam yaptı temel bir göstergesi olacaktır.