Prime sosyal ağ web sitesi ve Google Gizli Mazgal

10 en iyi sosyal ağ Web sayfaları

Google Gizli Mazgal yine de sana tanınmıyorsa, çalışma altında Şimdi makaleleri sağlanan.
Sosyal ağ olarak millet rahat ev, yakın arkadaşlarıyla, küçük iş ortakları, iletişim, hatta garip bir kişiye izin verir ve bu atamalarına yeni değişiklik getirdi olanakları yapma gelir getiren. Eski ve yeni arkadaşlar, 10 mükemmel sosyal ağ sitelerinde web-ev ve ayrıca yeni müşteriler üyeleri getirmek hızlı bir yol. Bu sadece yeni bir ilişki oluşturmak için yardım ama sizin tarafınızdan verilen öğeleri tanıtmak olanak sağlar. Şimdi bu sosyal ağ, eğer sen yoluyla önce ilgi gösterdi girmeniz için doğru şanstır. Sosyal ağ ile ek geçinmeye başlamak nerede biliyorsun gerçekten çok öenmlidir. Puan olarak üst 10 sosyal ağ web siteleri ve onların hediye gibidir.

1 – MySpace – toplantı millet net ve onlarla etkileşim ilgileniyorsanız, bu önemli temel sosyal ağ web sitesi olduğu gibi internet sitesinde yararlı olabilir. MySpace kullanarak millet sayısı ortaya çıkarmak, ama aralarında belirli bir sen?

2-Facebook-başka bir genel sosyal ağ web MySpace aynı olan Facebook.You her biri web siteleri ama ayı büyük final sonuçları sunduğu göz önünde tamamen birkaç teknikleri farklı olsun kullanmak yapabilirsiniz sayfasıdır.

Üç-YouTube-bu sosyal ağ sitesi bugün diğer kişilerle paylaşabilirsiniz kendi kendine yüklenen video kanal geliştirmek için bir fırsat verir. Bu viral video reklam ve pazarlama kullanımı ile ilişkileri oluşturma büyük bir yaklaşım olabilir.

4-LinkedIn-LinkedIn sosyal ağ web sitesi iş uzmanlar ve diğer personel ile bağlanmak için bir fırsat sunuyor. Küçük işletmeniz için bağlı kadın ve erkek ile temas almak için bu ideal tekniği olabilir.

Five-Twitter-internet sitesinde mikro-blogging doğru çok daha fazla odak bu nedenle yapım o doable için arkadaşların yaptıkları hakkında bilmek ve aynı zamanda bu mikro-güncelleştirmeleri paylaşımı sayesinde, zımbırtı bilmek diğer bireyler için olası üreten öder.

altı-sınıf-bu bir sosyal ağ web-gelmek asist sitesi kimlerle önceki iyi arkadaşlarınız ile arkadaşlığını canlandırmak olabilir bu yüzden edinmektir.

7 – Xanga – bu bloglama mahalle internet sitesiyle sen fotoğrafları, Bloglar, videolar ve çok sayıda diğer şeyler karşılaştırılabilir faiz sahip dört bir yanından kişilerle paylaşabilirsiniz.

sekiz-Squidoo – bu sosyal ağ web sayfası bugünlerde çok yaygın haline geliyor, aslında onların arzu konu istihdam lensler tanımlanan kendi kişisel siteleri oluşturmak kişi sağlar.

9 – MSN grupları – bu MSN bölünme bir topluluk yapmak ve etkileşim ile her diğer kişilere bugün ağ ile diğer birçok farklı yaklaşımlar sağlar.

10-AOL tarafından üretilen MSN grupları karşılaştırılabilir olmak town-AOL konut. Bu AOL bölünmüş millet ile dünya genelinde etkileşim için tek tek bir şans veren akıllı topluluktur.

Şimdi farklı sosyal ağ web siteleri hakkında net bir fikir var. Şartlar ve koşullar bu Web sitelerinin bulursanız sen de de dünyanın her tespit edilebilir. Sadece bununla devam ederken dikkat etmeniz gereken sosyal lider ol ama hesap kuruluş ve pazarlama ve reklam bu noktasında da dikkate. Küçük iş ve sosyal hayat için sosyal ağ web sayfaları kullanma şeklinizi kadar sana bağlı.

Google Gizli Mazgal hakkında daha fazla bilgi almak için bir göz altında video göz önüne alındığında.