Neden Ethernet / IP dh + ‘nin Fırtınayla Herkesi Ele Geçirdiğini Öğrenin

Şu andaki yıllarda, erkekler ve kadınlar 1784-KTX yerine geçme isteğini gerçekten hissettiler. Daha önce hiç 1 olmamıştı, ancak Allen Bradley PLC müşterileri tarafından bir değiştirmenin oluşturulup oluşturulmadığını kontrol etmek için normalde sürekli kontroller yapıldı. DataLink Technologies olarak bilinen bir şirket, 2007’de ancak 1784-KTX, 1784-PCMK, 1770-KF2 ve 1784-U2DHP’nin yerini alan Legacy Gateway ürünlerine alternatifler sunma kararı aldı. DataLink Technologies, inanılmaz derecede kişisel dağıtım kanallarına üretim ve mühendislik ekleme yeteneğine sahip olduğu ve esnek bir GW1000 ağ geçidi oluşturduğu için bu harika bir zamandı. Kendi mühendisliklerini üstlendiği gerçeğinden ötürü maliyetleri azaltacak ve müşteri ilişkilerini artıracak konumdalar. Ayrıca, halihazırda mevcut tedarikçilere ve onların ilgilendikleri sağlayıcılara çok fazla bağımlı olmamaları gerektiği anlamına geliyordu.

DataLink tarafından yapılan çok sayıda anketten sonra, daha düşük bir biletle 1.395 dolara gelen GW1000 platformu olan tek kutu DH + / DH-485 arabirimini üretti. Daha küçük bir DH + Controllogix ağ geçidi gibi davranan bu mutil protokol ağ geçidi, bir alıcı tarafından, ASCII, Modbus, seri DF1, ModTCP ve AB’nin DH + ve DH-485’e özel diğer bilgisayar yazılımları ve uygulamalarında kullanılmak üzere kolayca dönüştürülebilir. .

DataLink, şimdiye kadar elde ettikleri başarılarda muazzam miktarda gurur duyuyorlar, çünkü orada bulunan diğer herhangi bir Teknolojik şirketin aksine. Aslında binlerce GW 1000s evde gezegenden çok daha iyi ve düzgün çalışıyor. Ürünlerinin tamamı beş yıllık bir garantiye ve otuz günlük geri dönüş garantisine ve bunlardan geri kalanından ayıran hiçbir stok maliyetine sahip değildir.

GW1000-DHP1, DH + için bir seri / USB Arayüzü ve DH + seçeneğine Ethernet olarak GW1000-ABEIP ile, eviniz için ideal olanı seçmenizi sağlar. Ethernet’den DH + seçeneğine uzak uzak RSLINX / LOGIX programlama için de olanak sağlar. PCI modülleri ve işlevleri sürekli gelişen DataLink Technologies, eski DH + cihazlarının her bir seri / USB’yi ve Ethernet’e uzaktan bağlanmasına izin veren harici çözümler tedarik etmektedir.

DataLink Technologies, (AB) Allen Bradley PLC müşterileri için Ethernet / IP DH +, AB Ethernet, ModTCP (Modbus TCP / IP) arasında DH + / DH-485 protokol dönüştürücüsü sağlayan tek bir dönüştürücü, çoklu protokol geçidi yapar ve seri (DF1, ASCII, Modbus) protokolleri. En tipik uygulama, birçok DH + düğümüne Uzak Ethernet PLC programlamasını (RSLINX / LOGIX) sunan GW1000-ABEIP ağ geçidimizi kullanıyor ve AB Controllogix Ağ Geçidi (1756-ENBT ve 1756-RIO) için masraflı bir seçenek sunuyor. Bu çözüm, her PLC’yi bir Ethernet işlemcisi ile yükseltme ihtiyacını ortadan kaldırarak eski Allen-Bradley DH + Panel görüşleri, PLC5 ve SLC / 04’lerin ömrünü uzatır.

Şu anda uygun olan DataLink internet sitesinden daha fazla gidebilir ve tüm ürün ve ilerlemeleri hakkında derinlemesine bilgi edinebilirsiniz. Coca-Cola ve Kellogg gibi büyük işletmeler için bağlantı çözümleri sunmak, itibarlarını ve çözümlerini büyük ölçüde geliştiriyor. Çok hızlı bir yıl içinde nereden geldiklerini müthiş, seçenekleri ve harici seçenekleri, büyük beğeni toplayan ve kullanılan uygulamaları sunuyor. DataLink Technologies, her müşteriye aynı müşteri memnuniyetiyle hizmet vermekten gurur duyuyor.