Ne yapmak eğilimindedir “X2: X-Men United” en iyi süper kahraman hareketli görüntüleri biri?

“X2: X-Men United”, 2003’te yayımlanan bir Amerikan süper kahraman filmidir. X-erkek çizgi roman serisinden filmin asıl karakterler ve arsa esinlenerek “Tarafından Tanrı seviyor, adam öldürür,” bir çizgi roman öncelikle dayalı serisi. Filmde all-star döküm Halle Berry, Hugh Jackman ve Patrick Stewart içerir. “X2: X-erkek Amerika” geniş beğeni hayranlarından almış ve film eleştirmenleri derinlik aksiyon sahneleri vardır.

Filmin asıl mezarlığına X-erkek içerir dünya üzerindeki tüm mutantları yok etmek için yaptığı girişim Albay William Stryker yenmek için her zamanki düşmanlarına, kardeşlik, ile güçlerini birleştirerek. Film beyaz özelliği bir tur alarak Konuklar ile açılır ve onlardan biri grubun geri kalanı düşüyor. Kararsızların mutant Nightcrawler, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı öldürmek için yaptığı girişimi başarısız olduğu ortaya çıkıyor. Bir not teleporting uzakta öncesinde mutantlar için özgürlük isteyen Başkan’ın masasına bıçaklıyor.

Bu arada, Stryker Alkali Gölündeki Wolverine arar ama o sadece terk edilmiş bir Bankası bulur. O diğer mutantlarla Cyclops, Jean Grey, buz adam, fırtına ve Profesör Xavier tanışmak Xavier Enstitüsü döner. Cerebro aygıt Nightcrawler bulup onun niyetini anlamak için kullanmak için X-çocuklar strateji. Xavier ve Cyclops Manyeto hapis o Başkan’a suikast deneyin bir rol oynadı ama Xavier ve Cyclops Stryker yakalar belirlemek için bir ziyaret.

Stryker yürüten bir baskında Enstitüsü Xavier öğrencilerine yakalamak için ama onlar uzun saldırıyı püskürtmek için ele yolu ile yeraltı tünelleri kaçmak için öğrencilerin birçoğu için yeterli. Wolverine Stryker hakkında onun önceki sorguluyor ama Stryker herhangi bir yararlı bilgiler sunmak başarısız olur. Stryker’ın güçler son olarak bazı öğrenciler sakinleştirici ve Oda Cerebro ile sızmak için bir konumda.

Mystique Magneto kaçış yardımcı olur ve aynı zamanda İkinci Cerebro’yu oluşturmak için Stryker’ın planlarını öğrenir. Xavier Cerebro bulup tüm mutantları yok için uygulama içine zorlamak planlıyor. Bu arada, Wolverine, buz adam, Rogue ve Pyro güçleri hakkında bilgilendirmek amacıyla buz adam’ın ailesi ziyaret edin. Buz Adam’ın kardeşi 911’i aramış ve mutantlar yakalamak polis deneyin. Bir mücadele ensues ve X-Jet mutantlar kaçış. X-Men sonra Stryker folyo ve Başkan için planlarını ortaya çıkarmak lazım.

“X2: X-erkek Amerika” aksiyon sahneleri çok sayıda ana karakterler içeren büyük miktarda nedeniyle sadece dikkat çekicidir. Film ile 64 kümeleri Toplam 38 yer oluşturuldu. Zaman alan unseasonably sıcak iklim deneyimli KANANASKIS, Alberta, sahte kar büyük miktarda üretmek mürettebat vardı. Hangi X-çocuklar Boston Polis Departmanı pratik mücadele sahne iki dublör sürücüler ve görüntü yönetmeni Newton Sigel’ın ölümüyle sonuçlandı.

Özgün azaltın, “X2: X-erkek Amerika” bir R derece hareket görüntü Association of America aldı. Bu çoğunlukla Wolverine Stryker’ın adamları öldürür Xavier Enstitüsünde sahne olmuştu. Bu sahnenin tamamen birkaç saniye PG-13 derece elde etmek için kesmek zorunda kaldı.

Görsel efektler de filmin eylemler sahneleri verimliliğini önemli bir unsurudur. “X-erkek” serisi 1 filmde neredeyse bu kategoride Akademi Ödülü aday gösterildi, ama Görsel Efekt Süpervizörü Mike Fink onun geliştirmek istedim bu filminde çalışır. “X-Men” sadece 500 kullanılacak ise toplam 800 benzersiz efektler çekim “X 2: X-çocuklar United,” devreye. Ritim ve tonlar, dijital animasyon iş teknik olarak en zorlu sahneleri belirli bir olduğunu kasırga fırtınada it dalaşı olay çıkardı. Gerekli yeni bir pc planı tüm dijital animasyon yönetmek. Özel efektler firma Cinesite Cerebro alan kümesi oluşturmak için bir yirmi Kişilik mürettebat istihdam. Alkali Gölü Barajı minyatür kümesi 25 feet yüksek ve 28 ayak geniş oldu.

“X2: X-Men United” hayati alkışlamak için bir dizi film için filmin bitiş sağlayan son eylem sahne aldı. Jean Grey (Famke Janssen) bu sahnede ölür, ama serinin üçüncü filmi yeniden canlandırmak. Yönetmen Bryan Singer hikayesi bu yönü hakkında son derece ketum ve Janssen ortasına kadar filme üzerinden bilgi vermedi “X2: X-Men United.” Sihirbazı dergisi olarak 22 en büyük dizi film sinema tarihinin bu filmde son puan. Rotten Tomatoes bu film 5 en büyük çizgi roman kitabından uyarlanan film, tüm zamanların puan.

Hollywood uzun zamandır hayranı olarak başlangıçta ünlü haber internet siteleri için yazarak eğlence sektöründe mükemmel meslek dışarı carve başardı ve şimdi film alan değerlendirme sahibiyim.

Hollywood Genişletilmiş zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber siteleri için yazarak eğlence sektöründe mükemmel kariyer dışarı carve için bir konumda olduğunu ve şimdi sahibiyim