Ne “A Bronx Tale” A klasik Gangster filmi yapmak eğilimindedir?

“Bronx Tale” çok oldu ne zaman o deve gangster film meraklıları arasında gözlük. Robert De Niro, herkes ileri onunla bir film dümen gibi neye benzeyeceğini görmek için arama oldu kim suç hareketli görüntüleri, yabancı değildi directorial ilk olarak işaretlenmiş. O da kendini iyi adam rol döküm Chazz Palminteri antagonist fonksiyonu almaya izin kararı aldı. Filmin kendisi normal mafya ücret bir hareket olduğu için esas olarak o yaşan bir mahallede büyüdüm gerçekten mafya üyesi olmayan genç bir çocuk üzerinde odaklanmaktadır. Buna rağmen “A Bronx Tale” hala bunu yapmak o doğru klasik gangster filmi öğelerine bir sürü ve 1 çok en iyi onun tarzında vardır.

Büyük egoları

Bir gangster filmi tam olmaz birkaç büyük egoları sahip olan karakterler ile aynı. Onları öne propels ve kanlı güç çalış içinde şiddetli bir dünya egemenliği için önemli yapmak onlara sağlayan bu ego olduğunu. Yine de, onlar hızla ilgili sorunlar değil tutulması halinde getirebilir egoları olduğunu, hangi tam olarak çoğu mafya filmlerde çok daha–dan 1 kişi ne olduğunu doğrulayın.

“A Bronx Tale,” Sonny LoSpecchio (Palminteri) çoğunlukla acımasız demir bir yumruk ile mahalle kuralları. Yumuşak noktaların verdiğim dışında bir kaç var, bir mafya tanık bir gencin vurmak ama Sonny’nın güvenini polise bir şey var değil. Nefsinin, bazı onun eylemleri tehlikesi olduğu ne sonunda kaçınılmaz onun düşüşüne neden onu kör ediyor.

Kardeşlik

Gangster film, tüm uşak oldukça sıkı bir kodu var hangi uymak onları gizlilik hakkında kendi eylemleri için yemin ediyor. Onlar da bu kardeşlik her şey, her diğer aileler gibi tedavi öncesinde yer. Bir tek kendi olursa, geri kalan keşfetmek için tereddüt etmeyecektir kendi kardeşini alıp cezasını out. (Kim Sonny daha sonra “C” takma) verdiğim filmin başında cinayete tanık, bir daha önce Carmine (Joe Pesci) kalan bazı ciddi yaralarla dövdüğü için misilleme olarak olmasıdır. Sonny için Carmine ne meydana gelmiş tespit zaman o iki kez onu döven adam öldürmekten kabul etmedi. Bu, şişirilmiş egosunu ile birlikte onun ölümüne yol açacak.

Şiddetli ölüm

Bir mafya filmi hiçbir ölüm ile hemen hemen kesinlikle kesinlikle bir mafya filmi hiç değil. Birkaç mafya filmleri kingpin düşüşünü, ve göstermek “A Bronx Tale” yok çeşitli. Demir bir yumruk ile iktidar ve birçok sayısı için arama sadece yıl sonra Sonny bir küçük olurdu 1 varsayılabilir ekstra güvenlik konusunda dikkatli. Bir akşam, bir bar girer tam olarak nerede bir kutlama sadece onu kafasının arkasından ateş eden bir silahlı insafına kendini bulmaya tam hızıyla hayatını sona eriyor. Gerçekten sert bir adam için şiddetli bir sondur ve kardeşlik ve onu nefsinin sadakatı karışımı oldu. Nefsinin onu oluşturulan düşünmek yenilmez olduğunu ve silahlı adamı Sonny son derece film başlangıç sırasında ölmek sipariş adamı yetişkin oğludur. Sonny ya daha fazla güvenlik vardı ya da onun saldırgan elde etme ezelî belgili tanımlık lüzum iyileşmek Carmine, Sonny büyük olasılıkla biraz çok daha uzun süre Bronx hüküm var.

Keyif alarak

Bu önemli rehberlik gangster filmleri, ne zaman kendilerini onların nihai yedek gelişimi ile özel olarak büyük hitmen endişe. Filmde “Donnie Brasco”, alt düzey hitman Al Pacino newbie Johnny Depp kanatlarının altına alır ve ona bir kitap doldurmak için yeterli öneriler verir. “The Godfather” içinde Clemenza akıllıca tavsiye eder “silah almak Cannoli’yi bırakmak” Paulie ne zaman onlar gönderilir öldürücü bir servis yolu üzerinde özellik getirmesini Paulie’nın karısı sorar mı pazarlıyorsun alma iken.

İçinde “A Bronx Tale,” Sonny C gibi birkaç yıl daha fazla yardım sunuyor, ama en önemli ipuçları bir genç C onun arkadaşları onu zorluk alacak özenti gangster olduğunu söyler. Çocuklar daha sonra C hızla Molotof kokteylleri, gerçekten ciddi yaralanma ve ölüm oluşur dozu artarken ırksal bir çatışma içinde yer almak nedenle kesinlikle haklı. C’ın babası Lorenzo (De Niro) onu başından boşuna Sonny uzak tutmaya tavsiye. Bir sürü kızgın saf çocuğu toplaması genç çocuk için sağlanan yönergeleri en hangi o, onu çok istenmeyen bazı durumlarda koyar uygun değil. Tavsiye almak değil “A Bronx Tale” suç filmden bir gangster klasik yükseltmesine yardımcı olur bir denenmiş ve gerçek gangster mecaz olduğunu.

Hollywood mufassal zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web siteleri için yazarak eğlence sektöründe mükemmel kariyer dışarı carve için bir konumda olduğunu ve şimdi Film alan değerlendirme sahibiyim.

Hollywood Genişletilmiş zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web siteleri için yazarak ideal kariyer eğlence sektöründe dışarı carve başardı ve şimdi sahibiyim