Mobile Center of Excellence iste BT organizasyonları

Mobil teknolojiler değişiklikler ile ilgili olarak teknolojik gelişmeler teğet ve bu pacing hızlı bir gerçek bu sektörlerin dinlenme. Kurumsal özellikleri ve organizasyon seçenekleri arasında dengeli bir düzenlemesi için mükemmel bir telefon merkezi için atık yinelenen çabaları yerine zaman ve kaynak güç tasarrufu zorunludur.
Bu genellikle MCoE BT firmaları, altyapı ve güvenlik ile kurumsal işletmeleri destekleme yük kapalı kolaylaştırır bu dayanak olduğunu inanılıyor. Girişimci düzeyinde yeni fırsatlar üretebilen olmak mobil teknolojiler haklı olacak en iyi duruma getirilmiş bir yaklaşımın hareketlilik uygulamanız gerekir. Etkin ve etkili kullanımı yerine teknolojileri vaatlerin kurumsal faydaları hareketlilik. MCoE kısaltması Mobile Center of Excellence için almanın tek amacı bu.
Mobile Center of Excellence gereksinimleri bir dizi prensip gerçekleştirmesi faaliyetleri merkezileştirmek için son bir görünümü ile mobil uygulama geliştirme şirketlerden girişimidir. Bu Anabilim Dalı hareket eden Merkez yetkili kuruluş aygıtları olarak kaldıraçlı özel aygıtlar aygıt içeriğine düzene içinde kusursuz bir yönetim sağlar. Hareketlilik ilkeleri ne öylesine herhangi bir zamanda bu girişim ile hiçbir giderken ile çok basit tutulabilir. Bu son derece düzgün kurumsal ofislerinde getirmek kişisel cihazınızı prensipte gerçekleştirir. Özellikle gizli kurumsal bilgiler bireysel aygıtındaki verileri veri iki tür arasındaki görünüşte hizalanmış ayırma ile yönetilir.
Mobil teknoloji uygulamaları yönetim MCoE ve rsquos rolü şunlardır:
1. yere ameliyat operasyonlarını için tanımlar.
iki. Finansman modeli destekler.
3. Karar üreten mekanizma hizalamasını verir.
4. düzgün anahtar seçenekleri ve kilometre taşı başarı hissesini sahiplerine iletişim yetenekli.
MCoE meşruiyet mobil teknolojilerin tüm grup için ödünç vermek için takip edilmesi gereken ideal adımları burada uzmanlar vardır.
1. icra sponsorluk savunmak:
Başarı için üç en önemli parametre mimarisi, güvenlik ve işlemleri vardır. Yoğun hiçbir yönetici sponsorluğunda MCoE özürlü bir varlıktır ve sonunda bile tüm organizasyon uyuşmuş bırakarak silah işlevleri devre dışı bırakılır ile mobil teknoloji finansman sıkıntısı ile olacaktır.
2. organizasyon ve bu arasında bağlantı kurmak:
Sponsorluk iş kurumsal ve bu arasında ortaklık tarafından tahrik edilmektedir. MCoE organizasyon gelir ya da saat yönü ile kar anahtar yerleri tahmin için sorumludur. Bunlar ile işletmelerin MCoE yeni parayı gün saat görev yapacak onun gerektirir.
3. Tedarikçi ekosistem bootstrap:
MCoE yeni doğmakta olan aşamalı olarak iç kaynakları için sürdürebilmek için tedarikçi ekosistem dokunarak bir senaryo sıktır. Bu yaklaşım başarılı bir kaynak elde etme firma bir hareketlilik etkinleştir kurumsal elde etmek için yardımcı olmak için Mobile Center of Excellence besler.
Mobile Center of Excellence boyutları anlamak son derece önemlidir ve bu hareketlilik bir şirkette karlı kaldıraç için kabul zorunda. Bunlar kapsam, organizasyon ve yönetim.
Hiçbir uygun altyapı, işlem veya mobil cihazlar organizasyonu ile tercih edilen bir görünürlük elde etmek için ve mobil cihazların ömrü erişimi denetlemek için mümkün değildir. Mükemmel mobil Merkezi bu hareketin pürüzsüz performans ve inanılmaz derecede daha yüksek bir yatırım Getirisi sağlamak için verimli bir şekilde düzenlemek için komplo kuruldu.