Lastik satın alma Kılavuzu

Bu kalkan bir tekerlek halka şeklinde bir kaplama donatılmış bir lastik olduğunu. Bu otomobil şok emici için esnek bir yastık verir bu yana daha iyi yürütmek için sağlar. Bu aynı zamanda zemin ile ile temasa tekerleği tutar. En ucuz jantlar Sektöründen elde etmek bir sürü bize istiyorum ama sürekli en büyük değildir. Bir lastik alırken, tekerlek için uygun 1 satın. Otomobil lastik basınç izleme sistemleri ile için için normalde karmaşıktır artı tekerlekler boyutu. Çok daha yüksek fiyatlı da sağlar. Bu diğer taraftan mutlaka lastik aldım tür etkisi gerekir değil. Ne zaman bir lastik alınıyor, kontrol:

Üretici yönergelerine
Otomobil lastiği afişinde arayın. Burada, üreticinin size en iyi lastik aracınız için kılavuzluk eder. Üretici oturma kapasitesi, boyutu, lastik basınçları, sağlar gerçekten taşımak yük ve hız sınırı. Lastik, listede aşağı doğru yapmak ve belirtme–dan belgili tanımlık imalatçı, satın almadan önce ne yolları kullanmak, istediğiniz ne marka ve olup olmadığı, bağımsız olarak hızlı veya yavaş bir sürücü olup ve nasıl önemli ölçüde para için hazır mısın ayarlamak isterseniz tamamlama.

Lastik tür
Elde lastik türü yaşadığın yeri ve hava tarafından belirlenir. İdeal lastik normalde herhangi bir çeşitli yol üzerinde kolaydır mevsim lastikler. Sen are getting lastikler, tekerlek boyutları uygun sağlamak. Bu senin lastik yanağında veya manuel kontrol edilebilir.

Duvardan fikirler
Onları değiştiriyorsanız marka, boyutu ve stili, lastik göz atın. Çok ilk üç sayı üzerine yanak lastik milimetre cinsinden genişliğini temsil eder. Sonraki iki boy oranı, diğer bir deyişle, Lastik genişliği ve yüksekliği arasındaki oran temsil eder. Aşağıdaki mektup tekerlek çapı temsil eder. Sonraki sayılar lastiğin taşıyabileceği ağırlık miktarını temsil eder. Son harfini hangi lastik hareket hızını temsil eder.

Yaş lastik
Eski lastikler yaş lastik üzerinde kontrol ederek satın değil emin olun. Normalde ‘Nokta’ ve dört numara tarafından gösterilir. Çok ilk iki sayı lastikler yarattığı hafta gösterir. Son iki sayı lastikler yarattığı yıl temsil eder. Ayrıca o lastik yüksek kilometre ile daha uzun ömürlü unutmayın.

Lastikler çok önce satın alma, en etkili indirimler için pencere alışveriş satış oldukça birkaç farklı satıcıları vardır. Bilgili, yardım etmek hazır satış kişiler için ve en iyi fiyat etiketi ile görünür. Normalde sonra dört lastik değiştirmeyi göze alamaz ise, yeni lastik arkada koymak. Eğer tüm dört tekerlekli at sonra geliştirilmiş yeterse. Ayrıca lastikler satın almak gibi kim ücretsiz döndürme sağlar bir perakendeci almak. Yeni lastikler yapmak şart değil normalde hizalama gerekir. Arada bir araban geliştirmiştir bir için bile giymek için etkinleştir rağmen.