Komedi efsane Jerry Seinfeld adlı kendi köklerine dönüyor

Jerry, Seinfeld, Bilet, A, Komedi, efsane, döner, için onun kökleri

Ne zaman bir birey “Jerry Seinfeld bilet” bahseder, bir sürü kişi için onun tarihi sitcom geri söyleşilerin bölüm o inanmayacağını ayrı bir olasılık olduğunu. Yine de, durum böyle değil, ne de bu verildi 1998. Seinfeld yine de çok sayıda millet hiç Jerry Seinfeld aslında onun başlangıç tercih edilen bir komedyen var olduğunu fark çok karlı oldu. Görünüşe göre Seinfeld tam daire geldi ve o dairesel yolculuk adlı bir görünüm altındadır.

Erken dönem hayatı

Jerome “Jerry” Seinfeld 29 Nisan 1954’te Brooklyn, New York’ta doğdu. Onun mirası babası Macarca ve annesi Suriye, ve her ikisi de Yahudi olmuştur gibi heyecan verici bir karışım oldu. Ne zaman bir çocuktum ve adada, diğerinden çıkmış İlköğretim Okulu ve daha yüksek üniversite ailesi Brooklyn’li Long Island’a taşındı.

Seinfeld kolej taşındı ve o SUNY Oswego şehir dışında New York’ta başladı ama o şehir hayatı tercih ve Queens üniversiteye transfer yakında fark etti. Seinfeld üniversite yılları sırasında amatör bir güreşçiydi ve da Seinfeld komedide ilgilenmeye başladı şu anda oldu.

Kariyer başlangıçları

Seinfeld’ın en büyük komedi etkisi Jean Shepherd, ünlü olan kredi 1983 Film, A Christmas Story dahil oldu. Seinfeld gözlemsel stilin yakında açık mikrofon oturumları sırasında çok sayıda görünüşü oluşuyordu onun erken hareket içine dahil olmaya çalıştı hemen sonra 1976 yılında Kraliçe üniversiteden mezun.

Seinfeld’ın açık mikrofon oturumları bir sonuçlar olmuştur ve o hızlı bir şekilde yerel New York kulüplerinde onun kişisel gösterir oynuyordu. Jerry Seinfeld bilet mahalle piyasadaki ortak oldu ve yetenek izcileri onu bu performansları bir özellikle sırasında tespit ettik. Bu keşif bir Rodney Dangerfield HBO belirli bir görünüm için yol açtı. En kısa zamanda bir kez daha, bir hit oldu ve Seinfeld başladı geç gece görünen tv, düzenlilik, Tonight Show, David Letterman ve The Merv Griffin Show ile geç akşam gibi.

Sitcom baskınlarınızda

Çoğu kişi bugün hiç bu hatırlamaya çalış ama Seinfeld sitcom bilgi onun mega-hit önce vardı. O Benson yarı konuk olarak 1979 yılında, Frankie, rolü oynayan yer aldı ama aniden ateş etti ve oldukça çok daha fazla kontrol vardı sürece bir sitcom asla bir kez daha çalışmaya söz vermiş.

O kolu zaman o ve Larry David tarafından kabul edilir ve Seinfeld, başlatılan 1989 yılında, tüm zamanların en etkili televizyon gösterisi olarak çok sayıda geldi. Hikayeler gevşek Seinfeld’ın ve David’in yaşam deneyimlerine dayanarak ve “hemen hemen hiçbir şey hakkında.” olduğunu göstermek için en popüler açıklama. Bu “hemen hemen hiçbir şey” gösteri 1998 yılına kadar ve başarısını her döküm üyesi bir süperstar benzeten. Doğru-den sonra dokuz mevsim, söyledikten sonra Seinfeld taşımak istedim ve göstermek önemli ölçüde sadık hayranları milyonlarca chagrin için tamamladı.

Seinfeld sonrası

Seinfeld günlerini Jerry kurmuştur çeşitli bölgelerde, ama aynı zamanda geri sahne alanı üzerinde performans içine sokmuş olduğunu düşünüyor. O, American Express ve hatta yardım film bir belgesel için kaydedilen webisodes 2002 yılında hayat hakkında yolda bir komedyen için yazmıştır. Temelde, birçok yönden meşgul kalıyor.

Seinfeld hala ve normalde onun ayağa yasası hakkında olmuştur ve Jerry Seinfeld bilet bir komedi efsane eğlenceli bir gece için samimi bir ortamda görmek için izin verir.