Kolej sınıf Intercoms – kablosuz İnterkom Sistemi Picking

Okul sınıf İnterkom sistemleri, öğretmen ve öğrenciler ile gün-gün ve/veya acil durumlarda birincil çalışma alanı ile etkileşim için özgürlük vermek için mükemmel bir yoldur. Ne yazık ki, bu İnterkom sistemleri bir varolan üniversite tesis veya ek eklemek oldukça maliyetlidir. Bu tesisin içinde tek bir merkezi yerde yerleştirilmiş anahtar konsola her İnterkom istasyonu kablolama gerekliliği kaynaklanmaktadır.

Çok uzun zaman önce yeni kablosuz İnterkom sistemleri popülerlik gibi kablolu Intercom sistemlerine göre çok sayıda işlev ve mali olumlu yönleri vererek kazanıyor edilmiştir değil:

1. kolay montajı-ekleme veya yeni bir kablosuz İnterkom istasyonu taşındıktan oldukça basittir. İnterkom istasyonu tercih edilen konuma yerleştirin ve bu sunulan bir AC güç prizine, ekli denetleyiciye takın! Her İnterkom istasyonu bir kişiyi yerleştirildiğinde hangi anahtar İnterkom konsol tanımlayabilirsiniz bir özel kimliği ile donatılmıştır. Kablosuz bir yöntem olarak, sınırsız bir miktar İnterkom istasyonları programı herhangi bir zamanda eklenebilir. Bu ekleme, yeniden konumlandırma ve genişleyen bir İnterkom yöntemi teller çalıştırmak veya genişleme kartları ana İnterkom konsola eklemek gerek yoksun gerçekten basit bir görev haline getirir.

iki. PA tekniği entegrasyon-her kablosuz İnterkom denetleyicisi genel adresi işlevsellik sunmak için bir sınıf hoparlör bağlanabilir. Her gün ve acil durumlar boyunca canlı veya önceden kaydedilmiş sesli mesajları tüm derslikler bildirmek için kullanılacak olabilir veya tercih ise, farklı alanlara. İlave PA kapsama gerekli ise, kablosuz PA hoparlörlerinizin ve/veya PA boynuz hoparlörler uygun herhangi bir yere eklenebilir.

3. zil programı değiştirme-her kablosuz İnterkom istasyonu değiştirmek veya okul çan yöntemi yükseltmek için senkronize okul zili uyarıları vermek için kullanılabilir. Bell uyarı harekete geçirmek kablosuz olarak zil sesleri ve alarmlar çok seçenek içeren bir kullanıcı-programlanabilir zamanlamaya göre büyük dahili telefon konsolundan oluşturulur.

4. olarak çalıştırılması için gerekli hiçbir teller genel olarak bir kablosuz okul İnterkom programı istihdam programı-düşük-gider işleminin fiyattır. Ayrıca, yükleme programı genişlemesi hem de kolay olması yeterli onlar bir teknisyen işe gider kaydeder çok az teknik uzmanlığı ile bir birey tarafından gerçekleştirilebilir. Son olarak, istasyon tesis dişli bakım maliyetini aşağı tutar genel miktarını azaltmak ek PA ve bell işlevler sunabilir.

Kablosuz okul sınıf İnterkom istasyonları yardım okullarda teknikleri, gün-gün ve temel senaryolarda her ikisi de bir seçim olabilir. Kablosuz İnterkom sistemleri herhangi bir üniversite için uygulamaya kolayca fiyat verimli, çok fonksiyonlu, yanıt veriyor.