Kindle Fire-çözüm bir aralığa Tablet pazarında değerlendirilmesi

2007 yılında orijinal Kindle Amazon yayımlanan çünkü heyecan onların e-okuyucu ve onunla gitmek için dünya çapında satış şaşırtıcı miktarda çevreleyen bir çok olmuştur. Amazon Kindle Fire 2011 rekabet bitirmek Samsung Galaxy, Motorola Xoom ve RIM’in Blackberry Apple iPad hakim sanayi saymıyorum senaryo, seviyor ile onların 1 tablet serbest bırakarak ante artırdı verilen. Yani bu seni rakiplerinden ne sağlar?

Başlangıçta ve her şeyden önce ne zaman sen iyice düşünüp taşınmak tüm işlevlerini ve sadece 199 $ şaşırtıcı fiyatını tam bir aygıtta harika bir ürün olduğunu işaret etmek istiyorum. Bunu hemen ile iPad 2 için örnek başında 430 $ kalabalıktan sıyrılıyor. Öte yandan tam gelmez yüksek tablet bitirmek tüm öznitelikleri ile yapmak. Şimdi biz nasıl havaya görmek için Kindle Fire özellikleri adlı bir görünüm alacağım.

Estetik:
Kindle Fire görünüyor ve mükemmel hissediyor! Düşük fiyatlı değerini rağmen arama ya da ucuz hissi beklentisi meydan okuyor. En hafif tablet erişilebilir, mesele değil ama ben değil kesinlikle bu ağır başvurun ve elverişli bir konuma sahip bir elinde uzun bir süre için tutulur. Daha yüksek çözünürlüklü 7 inç Multi-Touch ekran geniş bir görüş açısı ile vardır. Okuma, tarama ve bazı uygulamalar için harika boyutuna sağlanan ama film ve oyun büyük olasılıkla çok daha fazla işi daha büyük cihazlarda vardır.

İşlevi:
Kindle Fire TI OMAP 4 çift çekirdekli işlemci çok çalışır oldukça yetkin bir hızda (1 GHz) kullanır. Android two.3 OS özelleştirilmiş bir sürümünde çalışan hangi birimiz zaten aşina çoktur. Bunlar topluca iki koyun ve bir özel son derece verimli makine var. Şu anda hızlı değilse yeterli, Amazon dahiyane tasarlanmış yeni bir net tarayıcı kalınmaz Kindle yangın kesintisiz Internet üzerinde keşfetmek için izin vardır. Amazon ipek diyorlar. Aygıtınız zorunda değildir böylece yapılı-içinde Wi-Fi aracılığıyla, ipek Amazon’un uzak sunuculardaki tüm yükleme yapar. Bu sadece yıldırım net tarayıcı hız ama daha uzun pil ömrü de anlamına gelir.

Unutmayın, bu Amazon pilinizi şarj etmek için çağırmadan önce beş saat video üzerinde sekiz saatlik sürekli okuma ve 7. güvenebilirsiniz söz vardır kayda değer olduğunu. Bu oldukça yerinde olmak yer. Buna karşılık bu 2 saat iPad’in pil ömrü küçük hızlı düşüyor. Bellek için geldiğinde Kindle Fire de çabuk düşüyor. Çeşitli ve 8 GB-in depolama, bunların 6 GB kullanılabilir olduğundan, elde etmek sadece 1 alternatif yoktur alan filmler, şarkılar ve benzeri bir zenginliği korumak için bir sürü. Rakip 16 ile 32 ve 64 GB iPad çözümleri, bu belki de biz tahmin yangın daha sonraki sürümlerde ele alınması gereken bir şey olabilir. Benim sadece diğer azabı genel performansı ile apps kat daha hızlı ateş üzerinde oldukça yüksek değer aralığı piyasanın içinde diğer aygıtlarda oldukları gibi değil mi. Ücret rağmen karşılaşma tarama net tazminat yeterli olmaktır.

İlave fonksiyonlar ve eklendi Faydaları:
İTunes yenmek zor olduğunda, Kindle Fire onun kurtarıcı hileci bir çift vardır. Kindle öğeleri Android teknik üzerinde çalışırken, kullanıcılar Google Android App sanayi erişebilirsiniz. Onlar da 20 milyon Filmler, Tv şovları, şarkıları, dergiler ve kitaplar ve binlerce popüler apps ve oyunlar, Netflix, HBO gitmek, artı Hulu, Pandora, gibi daha fazla ve çok daha verir Amazon Appstore erişebilirsiniz.

Üstüne üstlük, ben Amazon Prime tanıtmak. İshal üstünde öğeleri tam olarak üyeleri tarafından her ay için bir e-kitap ödünç potansiyeline gibi çeşitli olumlu yönleri ücretsiz ve sınırsız 10.000’den fazla film akışı almasını ve televizyon ekledi yok pahasına gösterir Kindle yeni bir platform. Bu da üzerinden tam olarak TV’nizde kaldığınız yerden devam Amazon Kindle ateşi film sonra akış kapalı başlatmanızı sağlayan Whispersync olarak bilinen bir işlevi vardır. Kindle Fire olsun 1 ay yeni alıcılar kesinlikle uzmanlık Amazon Prime üyelik ücretsiz.
Tablet eksik olan rakiplerine göre 3 G şebekesine bağlanmak için potansiyel var. Kindle Fire sadece bir set-back iyi bir bağlantı varsa olan Wi-Fi özelliğine sahiptir. Ayrıca diğer tablet Yani bu düştü muhtemelen sert eleştiriler gibi yangın tam olarak aynı işlevleri için tasarlanmamıştır diğer taraftan bir kamera yok.

Özet Amazon’da onların Kindle ateş, bu gerçekte çok uzak Market’te diğer tablet gitmek niyetiyle değil. Onlar alternatif olarak bir parlak seçeneği bir aygıtı bir yere arasında basit bir e-okuyucu ve bir iPad için bir ihtiyaç olanlar için catering ile gelmiş. Oldukça başarılı bir orta zemin bu harcama bütçesi üzerinde yaptıkları ya da birisi onların standart taşıyacak basit bir aygıt için arama verimlilik ile istiyor. Ve 199 $ cömert değerini hiç.

Kindle Fire benim değerlendirme, ben mutlu bir şekilde cihazın herkese tavsiye ederim. Bu film, müzik, Tv, kitap, dergi, uygulamalar, oyunlar ve tarama için kullanmak için harika bir tablet ve diğer sağlam bir rakip özellikle yükseltmeleri ve sonraki sürümleri gelmek ile tablet. Sadece 199 $ için neden 1 istemem!