Iphone Sekiz: Samsung Vs Apple! Şimdi, IPhone Sekiz Pil şişmesi ABD’de bildirildi

Strike Alpha Samsung Galaxy Note Fan Sürümü Otomobil Beşiği şimdi hazır! Zaten sayfanın bir hayranıysanız, işletime girmek için yayın gibi. Minimum çerçeveli ve eğimli bir ekrana sahip olan Galaxy S8’e çok benzemek öngörülüyor. 1-Elle Modu. Buradan, onu açmak veya kapatmak için iki alternatif var: Ekran içeriğini küçültmek için köşeden diyagonal olarak yukarı doğru hızlıca kaydırın veya ekran boyutunu hızlı bir şekilde azaltmak için ikamet düğmesine 3 kez hafifçe vurun. Bununla birlikte, onu kullanmaya çalıştığımda, Capture düğmesine dokunmak üzereyken, Reside Concentrate’ın orada olmadığını söyleyen bir mesaj ekranda görünmeye devam etti. Kamera deklanşörünün hemen üzerinde Reside Focus moduna geçme seçeneği var. Fakat net olarak, kameranın karşısına çıkan tüm pil zorlukları çözülmedi. Ancak, görüntülerin keskin netliği nedeniyle, iPhone üstün kamera ödülünü alıp götürüyor!

Samsung Galaxy Note 7 cihazınızın yapılandırılmış fotoğraf makinesiyle görüntü çekerken, bir konuyu belirlemek, kameraya bakmak ve ardından gerekli kameraya basmak kadar basittir. Samsung Galaxy Note 7 kamera, görüntü çekmenin yanı sıra, video kaydetme, görüntüleme ve gönderme olanağı tanıyan bir video kamera da sunuyor. Kamera vizörüyle çalışırken olduğu gibi, bir şey varsa, sıklıkla biraz doymuş olabilir. MobileFun’daki insanlardan bu tür verileri ilk gördüğümüz ilk sefer değil – ortaya çıkarmadan veya bırakmadan önceki en eski cihazların elde edilmesinin, şartları üretmek için sözü edilen resimleri uygulamanın ürünü olduğu bilinen bir şey değil. Burada, zahmetsizce gerçekleştirilmesi önerilen nitelikli bir Galaxy Tab S video dönüştürücü Pavtube Video Converter Ultimate’ı indirip yükleyebilirsiniz. “Dönüştür” ü tıklayın ve Video Dönüştürücü Ultimate’ın gerisini otomatik olarak gerçekleştirmesine izin verin. Oculus Rift için 3D Video Dönüştürücüsünü çalıştırın ve kaynak 3D MTS videonuzu içine yüklemek için “Dosya Ekle” yi tıklayın. Tam bir fırlatma gibi görünmüyor, daha çok Kore’de markasını destekleme hamlesine benziyor. Perakendeci son zamanlarda MMA, beyzbol, hokey, futbol, ​​cheerleading, golf, futbol, ​​lakros, bowling, kamp, ​​yürüyüş, snowboard, kayak, boks, kürek gibi tüm spor dalları için en üst spor malzemeleri ve ekipmanları taşımak için envanterini genişletti. , bisiklet ve epeyce daha bir sürü.

GHz) ve 1536 x 2048 piksel çözünürlüğe sahip bir sekiz inç Super AMOLED gösterisi oynuyor. Moore, bir Süper Kupa Çekilişi, Büyük On bilet ve hatta yepyeni yeni akıllı telefonunuzu kazanma şansınız var. Sesin yüksek kalitesi, bir filmi izlemek veya herhangi bir kulaklıkla akan YouTube için bile oldukça iyi ve en iyisi. Samsung Galaxy Note dördü – diğer Galaxy Note’ların hemen önündeki gibi – IFA 2014’ün başlamasından hemen önce, Sony Xperia Z3 ve Nokia’nın yeni sürümleri gibi telefon modelleri başlıyor. Testte, Xperia Z2, tablet girişlerinin suya dayanıklı olmadığı için sızdırmaz microSD ve şarj aleti port koruyucularını açtığımda beni uyardı. Telefon akıllı telefonun açısal stiller ve şık görünümü ile daha ince olacağı kapsamlı, yeni bir görünüm sunuyor. Not sekiz, telefonun kilidini açmak için çok çeşitli seçimlerle birlikte gelir. Galaxy Note hattında bir kez daha zorluklar yaşanıyor.

2016 yılında, Galaxy Note 7 ateş alacağı ve Samsung’un, taahhüt ettiği önemsiz olmayan sahte olduğunu fark ettiği için, onun adına yapılacak herhangi bir işlem gerekli olmayacaktır. Hiçbir yerde akıllı telefonların ateş yakıp patlayabileceği belirtildi. Bu kullanıcılar akıllı telefonun birdenbire ateşlendiğini iddia ediyor. Şüphesiz duyduğunuz gibi, yakın zamanda bulunan iki popüler akıllı telefon tanıtımı tartışmalara maruz kalmış durumda. Fakat niçin Samsung, tanınmış akıllı telefonunun üretimini piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra iki aydan daha kısa sürede sona eriyor? Samsung için şimdi durum nedir? Samsung Mart ayında Güney Kore’de Galaxy Note 7’deki yenilenmiş modellerin tanıtımına başlayacağını doğruladı. Zizo cıvata ve spigen sert arasında ileri geri gidiyor. İki şaşırtıcı yeni akıllı telefon, iki son derece farklı zorluklar toplama hataları için yanlış yığınlar basmaktadır. Sözleşmenin süresi 24 aydır. Okunmuş olabileceğiniz karışık görüşler büyük ölçüde öncelikle Windows’un ilk sekiz sürümüne dayanıyor, ancak 8.1 yükseltmesi değil. Galaxy Note FE’de Bixby işlevi, Ses ve Vizyona yardımcı olmaz.