İkizler DJX-05 kulaklık değerlendirme

Bunlar temelde esas olarak, çünkü aldım ben dj, ama biz değil ve rsquot pahalı kulaklık, temelde olanlar ile birlikte fantastik bir görünüm elde etmek istiyorum. Hepsini aldığımız zaman bu kulaklıklar muhteşem olmuştu. Görünmek gerçekten gevrek ve ayrıca bas etkileyici olmuştu. Onlar bile benim makine hepsini kurtulmak büyük vat yönetmek. Sağlam görünüyordu oluşturmak, onlar rahat ve (onların tersinir Kupası için teşekkürler) kullanmak için temel olmuştu. Buna ek olarak, onlar iyi görünüyor.
Ben inandım ben ve rsquod yolu ile iki tane parçalanmış veya elde bir durum bilhassa alternatif olarak kaybettim üç kez gibi çok maliyetli olabilir pahalı bir Sony. Hemen çok ay sonra biz uygulanan çok ilk kümesi uygun işleyişi durdu: ses üreten bir tek kupa durdu. Onları uzağa doğururken ne zaman ben tamamen birkaç ay önce plastik mükemmel çalıştı sırt-yukarıya için sırayla döndürülür tersledi.
Ben don ve rsquot rue benim yatırım, hangi was belgili tanımlık yöntem beri. Bu insanların kırdı kadar onlara güvenmek istiyorsunuz. Genellikle birçok örnekleri ödedi muhtemelen bireyler kırık veya bu çok düştü pahalı kulaklık ile ilgili olarak ek, (Bu ve söylemek zor rsquos). Kolaylık hangi iki karşı bu arz için kesinlikle minnettarım bir şey olabilir. 1 pahalı çift. Bu yedekleme almak büyük bir kolaylık oldu bu yüzden 1 Biz ödünç gerçek kulaklık bazı dostum bu noktada değil ve rsquot bildiğim kadarıyla arkadan ile oldukça birkaç hafta için onlara.
Özetle: bina aslında bulunmuyor ancak gerçekten etkileyici ve daha fazla bitiş kulaklıklar, eşdeğer sesi. Puan veya ekstra pahalı kulaklık kırma ile ilgili korkuyor musun Eğer kaybetme sırayla eğilimli birey tipindeyse, onlar için bir kişi vardır.
Bu adamlar ve kadınlar içinde geldiğinde, onları uzakta inceledi ve belirli yan birçok kere yüksek sesle başka yönü için karşılaştırıldığında olduğunu ortaya koymuştur. Satıcı yaklaştı ve elde edilen tepki biliyorum. İkizler Web sitesinin yaklaştı ve herhangi bir tepki elde etmek. Benim tavsiye bu kulaklıklar uzak kalmak olacağını ve de satıcı benim yolu ile satın.
Ve fiyatlar, çalışma internet sitemizden İkizler kulaklıklar hakkında daha fazla kontrol edin.