Hücresel / Oyun Dönemi Dişli Yeni Kulaklıklar

Dolayısıyla canlı spor izliyorsanız, anahtarda çalışmaya devam etseniz de, pencerede canlanıcı olabilir. 19 Ağustos’tan bu yana ön sipariş verilen telefon, Güney Kore’de paylaşılmak üzere teslim edilmediği halde, gazeteciler tarafından yapılan testler neredeyse hayran kaldı. Ancak Not 7 fanlar açık havada Güney Kore yeni cihazlar üzerinde ellerini almak için beklemek zorunda kalacak. Güney Kore’deki soruşturmaya rağmen, Samsung, Çin’deki Galaxy Note 7 Perşembe günü planlanan lansmanı ile öne geçti. Büyük ihtimalle, geçen yılki Not 7 modelinin hemen ardından süper temkinli olma ihtimali olan bir örnek, kafanızdan sonra çok fazla zaman harcayan bir şey için mükemmel bir yanıcı yanıcıdır. Ücretsiz Samsung Galaxy Note 7R Koruyucu gözlük camı Corning Gorilla Glass serta kaca 3D Curved Glass. Burada Samsung Galaxy Note 6 ve Note 6 Lite ile ilgili ayrıntılı spesifikasyonlar, fiyat etiketi ve çıkış tarihi ayrıntılarıyla ilgili ayrıntılı bilgi edineceğiz.

Galaxy S8’in ilgi odağı, bileşenleri, haberleri ve el kitabı burada erişilebilir olacak. Artık kamerayı nasıl başlatacağınızı bildiğinize ve aynı anda iki fotoğraf çekebileceğinize göre, burada bir avuç hileler ve bilmek gereken faktörler var. Aynı anda ortaya çıkan diğer kaynaklar @OnLeaks, 91mobille birlikte çalışıyor. Bu, fabrika şematiklerine dayanan bir 3B görüntüsü olup, bu durumda yetenekli bir sanatçı tarafından bir demo videoya dönüştürülmüştür. Ve bu şekilde, 4K Video dosyalarında hangi codec bileşenleri olduğunu ve bunları nasıl dönüştüreceğiniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 4K videoları Samsung 4K Tv dostu formatlara dönüştürme Harika bir haber şu ki, bu, en yeni Samsung telefonlarının parlak, kayganlık sürtünmeli arka panellerinden çok daha iyi bir şey hissettiriyor. Her koşul için en iyisi, havuzbaşı tarafından ya da yağmurda Su ve Toza Dayanıklı (IP68) Not Fan Sürümü ve S Kalem ile iyi anları yakalayın.

Samsung galaxy note 7 veya Note6 şu an yeni tasarım dilinin başlangıçta düşünülmesini belirtti. Samsung Gear VR Innovator Edition’ı edersem, bir denetleyici içeriyor mu? Ayakkabı, satın alındıktan sonra bir yıl boyunca kapalıdır. Yine de genç bir genç ve kesinlikle Google ve Apple’dan gelen güçlü yanıtları göreceğiz. Bu sene S8, 5.8-inç Quad-HD Infinity Ekranına sahip ve hemen hemen hiç çerçevesi yok. En sevdiğim niteliklerimizden 1 tanesi Generally-On gösterisidir. Bunlar, dışarıya bakacak ve hoparlör olarak uygulanacak şekilde “çevrilebilecek” test ettiğimiz tek kulaklık. Bunu daha önce görmediyseniz, ilk muayene sırasında hafıza kartı tutucusunu arayan, belirleyene kadar birkaç dakika ayırıp, sade görüşte olmasını sağlayabilirsiniz. Galaxy S8, en akıllı telefonunda gözlemlenen kameralarla donatılmış olabilir. Samsung şu anda, Toplanan Note 7 telefonlarının bileşenlerini Galaxy Note Fan Edition’da yeniden kullanıma sokmayı planladığını açıkladı. Peki, Galaxy Note 7’deki üçüncü güncelleme hünerini yapacak mı?

Şimdiye kadar duyduğumuzların hepsi bu, ancak Galaxy Note 9’un sahip olacağından oldukça eminiz bazı konular var. Çizilmeye karşı dayanıklıdır, bu nedenle, telefonunuzun altına gelecek gibi avlanmayı yeni gibi iyi tutmanız gerekir. Samsung tarihsel olarak, yüksek çekirdekli sayılara ve işlemciye göre Apple’la karşılaştırıldığında daha az iş yapan CPU’ya öncelik vermiştir. MP kamera kullanıyor ve Apple’ın App Store’daki birçok uygulamaya erişimi olan işletim yöntemini kullanıyor. Kamera teknolojisine sahip olan HMD International’ın ZEISS tarafından hazırlanmış atıcılar sunması bekleniyor. Raporlar ve söylentiler için yine de çok erken, ancak birazdan geleceğinden emin olabilirsiniz. Uzmanlaşmış basının gazetecileri, ekranın kilidini açmak için kullanılan bir irisin tarayıcısı gibi genel performans ve bu yeni akıllı telefon ana hattı üzerindeki teknoloji hakkında en çok hevesli olanı gösteriyor. Shenzhen MIG Technologies Co, Ltd. Samsung, geçen Kasım ayında daha büyük temettü ilan ederek bunu düzeltmek için yöntemler alarak yeniden yapılanmayı düşünecekti.