Heavy-Hitter Tech: Kurumsal Düzeydeki Kuruluşlar için İdeal Teknolojiler

Devrim niteliğindeki teknoloji firmanızın daha da büyümesini ve daha önce olduğundan daha da geliştirilmiş olmasını sağlar. Bir biyometrik tarayıcı gibi görevleri veya donanımları otomatikleştiren bir yazılım programı olup olmadığına bakılmaksızın, günümüzün kurumsal düzeyde işletmeleri çağdaş teknolojinin sağlayıcılarına ve müşterilerine verecekleri avantajlar hakkında bilgi sahibi olmalıdırlar.
 
Firmalar, işletme teknolojisi tarafından sağlanan seçeneklere ihtiyaç duyan okullar, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumları tarafından birleştirilmektedir. İşte en yeni örnek.
Personel Zamanında Veriler İçin Biyolojik Kimlik Doğrulama Teknolojileri Parolalar, geçiş kartları ve punç kartları çıkış yolunda. Biyometrik tarama, tercih edilen tanımlama teknolojisi olarak tercih edilmektedir.
 
İşletmeler, binalarında kimlerin olduğunu anlamanın önemli bir güvenlik meselesi olduğunu fark ediyorlar. Parmak izi, palmiye baskısı, göz retinası veya yüz tanımanın kesin bir taramasını bulmak zorunluluktur. Geçmişte, parmak izi atma metodu kandırmak için bazen kullanılmıştı, ancak yeni teknoloji bunu pratikte mümkün kılma eğiliminde.
 
Biyometrik parmak taraması artık cildin altındaki dokuları dikkate alıyor. Parmağın üzerindeki ve üzerinde bulunan pek çok bilgi noktası, bir kişiyi benzersiz şekilde tanımlayan şifreli bir kod oluşturur. Bu tür okuyucuları kandırmak mümkün değildir.
 
Güvenlik ve güvenlik amaçlarıyla biyo-okuyucular bir çalışanı hızlı bir şekilde bulmak için kurulabilir. Bire bir işin tek bir alanını terk edip farklı girdiğinde, nerede olduğunu biyometrik parmak izi okuyucu ile gerçek zamanlı olarak izler. İşletmenin çok sayıda alana veya iş web sitesine sahip olması durumunda, web sitesindeki bir amir veya müteahhitin zamanı son derece kesin bir şekilde kaydedilebilir.
 
Bordro bölümünde çalışanlar bu teknolojiyi takdir ediyor. Biyometrik okuyucunun işçiyi ikinci bir saatte çalıştırıp çalıştırmadığını göz önüne alındığında, çalışılan saat miktarı çok doğrudur. Ayrıca, belirli bir kişinin farklı bir günde çalışıp çalışmadığı hususunda anlaşmazlıklar olmayabilir. Bir dostum için dışarı atma eski dost yöntemi artık çalışmıyor.
Kurumsal Sistem Teknolojileri Küçük bir işletme büyüdükçe görevler ve zaman savaşın karşısına çıkacak bir noktaya gelmiştir. Daha fazla personel eklemek, en iyi seçenek olamaz. Bu yalnızca bordro ve ödüllerde bir yükseltme maliyeti içermekle kalmıyor, tesis daha fazla ofis alanı barındıracak kapasitede olmayabilir. İşte o zaman, kurumsal program teknolojileri savaşı kazanabilir.
 
Bu teknoloji, şirket tarafından gerekli olan çeşitli işlevleri yerine getiren sayısız modülden oluşan, şirket çapında önemli bir yazılım programıdır. Otomatikleştirilebilen herhangi bir iş, kurumsal uygulamaya dahil edilemez olanlar kadar etkili.
 
Bina için ERP yazılım programı gibi kurumsal sistemler (ES), bilgi akışı, veri değerlendirmesi, raporlama, envanter, müşteri kayıtları, fiziksel varlıklar, envanter, sipariş, muhasebe, bordro, personel kayıtları ve günümüz şirketlerinin neredeyse gerekli bir parçası için mükemmeldir . Bir girişim tekniğinin kalbi, şirketin veritabanına ihtiyaç duyan tüm modüller / öğeler tarafından erişilebilir olmasıdır. Tabii ki, emniyet ve sadece yönetime erişim de dikkate alınmıştır.
 
Personeliniz çabaları çoğaltmak, ayrı veritabanları korumak veya bir raporu tek bir yerden çekmek ve bir ikinci raporu bir ek kaynaktan çekmek zorunda kalırsa, entegre bir merkezi veri tabanı yazılım programı sistemi, iş yükünü azaltacak ve işinizi geliştirmeye konsantre olmak için zaman kazandıracaktır. bir sonraki seviyeye taşımak.
Akıllı İşyeri TeknolojisiOkuygun ofis teknolojileri, kuruluşların gelirlerini azaltmaktadır.
 
Bilge ofis binaları, odada herhangi bir hareket tespit edilmediğinde ışıkları kapatmak için sensörler kullanır. Sensörler çalışma ortamını yönetir, aydınlatma, ısıtma ve HVAC’den tasarruf sağlar. Nem sensörü tarafından kontrol edilir, pencere tonları ve çalışma alanını etkileyen diğer faktörler de vardır.
 
Toplantı salonlarında, toplantıya katılmak üzere planlananları bilgilendiren programlama olabilir. Katılımcılar alana girdiklerinde ışıklar otomatik olarak açılır. Akıllı sistem hangi toplantı salonlarının çoğunlukla kullanıldığını izleyebilir ve böylece yönetim, hangi odaların ısıtılması veya soğutulması gerekmediği konusunda daha bilinçli bir seçim yapabilir ve bu da daha fazla enerji harcamasını azaltır.
 
Güvenlik görevlileri sonradan her yerde olamaz, ancak bu günlerde sıkı güvenlik gerekmektedir. Mantıklı işyeri teknolojileri kullanarak inşaata girmek, işten atılmış personelin işyeri ortamına girmesine yardımcı olabilir. Akılcı bir iş yerinin yöneticileri, işçilerin veya davetsiz misafirlerin girmesi beklenmeyen alanları belirleyebilir. Sensörler, sınır dışı bölgeler ihlal edildiğinde güvenlik çalışanlarını akıllı telefonlarında uyarır.
 
Kurum düzeyindeki kuruluşlar, geliri düşürmek, ana veritabanını bütün organizasyonda bütünleştirmek, çalışanları izlemek, güvenliği arttırmak ve diğer iş ile ilişkili görevleri gerçekleştirmek için bu ve diğer son teknoloji teknolojilerden büyük ölçüde faydalanabilir.