Hangi biz biliyorum hakkında yeni “Demir üç adam” ın karakterleri

“Iron Man üç” Marvel sinematik evrendeki 2013 süper kahraman filmidir. Bu ise bu franchise yedinci filmde “Iron Man” serisinin üçüncü filmi. Jon Favreau başlangıçta iki “Iron Man” filmi yönetti ama üçüncü taksit doğrudan değil karar verdi. Favreau memnun Hogan, kimi de ilk iki filminde oynadı onun fonksiyonu reprising üzerinde konsantre olmak istediğini söyledi.

Shane Black “Iron Man 3” 2011 yılında yönlendirmek için işe alındı ve aynı zamanda Drew Pearce ile birlikte komut dosyası yeniden yazdım. Film öncelikle “Iron Man” çizgi roman serisindeki altı sorunları kapsar Extremis hikayesi ark dayanmaktadır. Bu hikayeyi kim ilk iki filmde Albay James “Rhodey” Rhodes (Don Cheadle), karakter alır. “Demir adam 3” de üç yeni karakterler tanıttı: Aldrich Killian (Guy Pearce), Dr Maya Hansen (Rebecca Hall) ve Mandarin (Ben Kingsley).

Rhodey Tony Stark’ın (Robert Downey Jr) en etkili pal ve ABD Hava Kuvvetleri ve Stark Endüstri’nin ilgili irtibat var. O da büyük ölçüde “Iron Man 2” ve bir renk düzeni Amerikan bayrağı dayalı olan yükseltilmiş olan savaş makinesi zırh çalışır. Yapımcı Kevin Feige bir röportajda bu takımı kırmızı, beyaz ve mavi renkleri cesur bir ifade oluşturmayı amaçlar belirtti. Rhodey karakter eksantrik Tony için istikrarlı bir folyo olduğunu da sözlerine ekledi.

Dostluk ve güven bu iki karakter arasında bir dostum-polis filmi ana karakterin arasındaki ortaklık anımsatır. Feige başkanın Rhodey “Avengers,” bir önceki film Marvel sinematik evrendeki olayları sonra hükümetin süper kahraman olmak gelmek isteyecektir söz etmedi. O takım elbise giyiyor ne zaman Başkan Rhodey için “Demir vatansever” takma adını atayın.

Aldrich Killian sofistike fikri mekaniği kurucusu ve dünya çapında bir tehdit “Demir üç adam.” içinde olur Extremis virüs mucidi olduğunu Killian’ı o hiçbir koşulda kabul yeteneğine sahip olmuştur birkaç Engelli vardır. Sırf kararlılıkla bu sınırlamalarının üstesinden gelir dener. Bir sürü kişi rahatsız edici ve iğrenç amaçlarına gelince onun azim nedeniyle olmak Killian’ı bul. Onu dönüşümü kapasiteli sağlayan çok akıllı da.

Pearce onun parçası deneysel rollerde baktılar ve bir süper kahraman oynamak istemiyordu Aslında nedeniyle aldığını belirtti. O bu filmin yıldızı olduğu için “Time Machine” filme onun için son derece yorucu bir karşılaşma oldu ekledi. Pearce da belirtildiği gibi Aldrich Killian mütevazı rollerin sadece bir meydan okuma olduğunu onları oynarken oyuncu karakteri ile her gün yaşamak değil çünkü.

Dr Maya Hansen da Extremis virüs geliştirmek yardımcı bir botanikçi olduğunu. Hall bilgi onun dünyasına olan güçlü bir kadın karakter olduğu için bu bölümü aldığını belirtti. “Iron Man üç” 1 anahtar bir filmi yapıldı ve bu film üreten uzun bir süre etkinlik dışı çılgın eylem tarafından takip dahil beri onun için yeni olduğunu ekledi. Hall ile bağımsız ve küçük stüdyo filmleri, oyuncular hemen hemen sürekli içinde taşımak onun önceki deneyimlerini film yapımı bu tarz yorumlanmıştır.

Trevor Cassidy “Iron Man 3” için oyunda Mandarin on Rings lideri olan uluslararası bir terörist Killian tarafından işe bir İngiliz sinema oyuncusu. Öncelikle o en eski Mandarin “Iron Man” çizgi roman, en iyi bilinen kötü adamı olduğu için. Yapımcılar bu karakter “Demir adam” filmleri için tanıtmak için orijinal bir fikir gerekli böylece Mandarin bu çizgi roman içinde kesin bir hikaye hattı yok. Onlar aslında ilk filmde görünmesini Mandarin için planlanan ancak daha sonra bu hikaye çizgi de çok zaman gerekir karar verdi Feige bildirdi. Mandarin çizgi roman olarak Çin ama göre siyah bir klişeleşmiş Asya kötü adam, uzak durmasını filmde beyaz olacak.

Mandalina bir karakter ile Sun Tzu, felsefesini savaş ünlü bir savaşçı Antik Çin’deki takıntılı. Mandarin de Çin kültürü, özellikle ejderha sembolleri ile kaplı bir pelerin giyeceğim. Albay Kurtz 1979 savaş epik “Apocalypse Now” dan da siyah göre Mandarin, karakter üzerinde güçlü bir etkisi oldu. Kingsley “Ender’s Game,” 2013 yılında planlanan bir bilim-kurgu film çekimi vardı iken o rol için döküm oldu dedi. Kingsley o ileri diğer mürettebat katılma ve Mandarin almak hangi yönde tartışırken bakıyordu eklendi.

Hollywood Genişletilmiş zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web siteleri için yazarak eğlence sektörüne mükemmel meslekte dışarı carve için yetenekli ve şimdi Film uzay referansları sahibiyim.

Hollywood mufassal zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web sayfaları için yazarak eğlence işinde en iyi meslek carve için bir konumda olduğunu ve şimdi sahibiyim