Google’ı bir Rag Doll gibi tokatla

Web sitelerime kesinlikle tamamen ücretsiz hedef trafiği nasıl sürerim?
sadece 1 (1) cimri madde uygulayarak?
Bunun muhtemelen bir çok erkeği ve kadını etkileyebileceğini düşündüm
normalde en çok fark edeceğim becuase
Makalelerle ilgilidir.
Bu web günlüğü postasında, size açıklayacağım
Hemen kullanabileceğiniz bir yöntem
günümüzde net işletmede sizin için uygulamaya başlayın!
Kesinlikle ücretsiz site ziyaretçileri sitenize akmak için
A9 Yaklaşımı’ndaki dokuz eyleme uymak zorunda kalmanız gerekir.
ADIM 1: Bir yazı yazın.
Yazdıklarınız, 300 ve 500 kelimeyi uzun süre içermek istiyor. Küçük işletmeleriniz hakkında mükemmel içerik yazdığınızdan emin olun. Önemli olan, izleyicilerinin verdiğiniz bilgilerden yararlanmasını ve avantaj elde etmesini sağlamaktır.
Yazıyı Yazma Kuralları: Satmak istediğiniz ayrıntılı bir çözümünüz varsa, öğenizi alıp az miktarda parçalamalısınız. Bu parçalar, konuşmak gerekirse, makalelere dönüşecek. Makale yazmayı ya da bu konuda herhangi bir yazı yazmayı sevmezseniz, dışkaynağı seçme hakkına sahipsiniz.
Yazışmalarınızı aşağıdakilerden dışa aktarabileceğiniz birkaç yer:
Elance.com
GuestProfessor.com
TheRealArticleFactory.com
ThePhantomWriters.com
Content-Writer.org
ArticleAuthors.net
İkinci Aşama: Makale sunun
Yazınızı bir rapor sunum web sayfasına gönderdiğinizde, diğer internet siteleri bilgilerinizi seçip etkin bir şekilde geçirecektir.
İşte size gönderinizi göndermeden hemen önce yapmanız gereken birkaç husustur:
Kısa makale ile ilgili bir özet oluşturun.
Her bir raporun alt kısmında sürekli olarak bir “İletişim Ağı” bölümünü üretin.
Örnek: “Web’de para kazanmak için sayısız taktik var, ancak büyük bir listeniz yoksa hiçbir şey mantıklı gelmiyor E-posta Reklamcılık ve pazarlama, net gelir elde etmenin en kârlı yoludur. Geleceğinizi kontrol ettiğiniz sıcak ve aç gözlemcilerinin listesi Online’ı nasıl kullanacağınızı keşfedip bilgisayarınızı bir paralı fıskiye makinesi haline getirin. Matt Bacak’ın Kesinlikle ücretsiz çevrimiçi bültenine şimdi kaydolun ve tam olarak bunu yapmayı keşfedin & ndash Buraya gidin: .”
Yazdıklarınızı nereye gönderiyorsunuz? Doğru burada, kayıt yaptırmaya gidebileceğiniz 60 yazma gönderme web sitesinin bir listesi var ve makalelerinizi göndermeye başlamak bu işlem biraz zaman alıcı ama etkili bir değere sahip!
Articlebiz.com
Articlecity.com
Articledashboard.com
Ezinearticles.com
Selfgrowth.com
Articlealley.com
Articlecube.com
Easyarticles.com
Ideamarketers.com
Articles.webraydian.com
Web-site-reference.com
Submitondashboard.com
The-post-directory.com/index.php
tisoftware.biz/articles/index.php
A1-articledirectory.com
Afroarticles.com
Articlecat.com
Articlepros.com
Articlerich.com
Articlebase.com
Articlesbeyondbetter.com
Articleleson.com
Contentdesk.com
Earticleonline.com
Top7business.com/submit
Webmasterslibrary.com
Workoninternet.com
Ams-skins.morethanarticles.com
Articlecrux.com
Articlesyndicator.com
Regional-list.us
Commonconnections.com
Article99.com
Articlebankonline.com
Articlecafe.net
Articleclick.com
Articlecrash.com
Kısa makale-directory-central.com
Articlegeek.com
Report-junction.com
Articlenorth.com
Articleretreat.com
Articlesbin.com
Write-up-submission.us
Write-up-voip.com
Articlezap.com
Bigarticlepro.com
Bigarticlepro.com
Christiannotepad.com
Crixi.com
Electrictext.com
Ezine-directory-express.com
Freearticlepost.com
Gratisartikler.com
Impactarticles.com
Isysi.com
Marketmyarticle.com
Media13.com
3. ADIM: Kısa makalenizi bir Basın Bülteni haline getirin ve sonra Gönder’i seçin.
Makalenizi bir basın bülteni haline getirmek için bu siteye gitmeniz gerekecek: (#format) Bu siteye gittiğinizde, basın bülteninizi düzgün biçimde biçimlendirmek için yapmanız gerekenleri açıkça belirteceksiniz. Bir basın açıklaması, sadece haber sunulması yerine bir duyuruya benzetilmesini gerektirir (post yazısı geleneksel olarak yazılmış gibi). Bunu söylediğinizde, şu an geldiğiniz içeriğe bağlı kalmak istiyorsanız, onu sadece farklı bir medyaya uyacak şekilde değiştiriyorsunuz.
Basın bülteninizi tamamladıktan sonra, basın açıklaması gönderme internet sitelerine gönderme zamanı geldi. Bunu yapabileceğiniz iki farklı yaklaşım vardır:
1. Tam anlamıyla ücretsiz olan basın bültenleri gönderme web sitelerine giden ve bunlara ilişkin ayrıntılarınızı bildirdiğiniz ücretsiz yol
VEYA
2. Basın bülteninizi göndermek için kullanabilirsiniz ve harcayabilirsiniz.
Her biri raporunuzu sunmak için eşit derecede harika yöntemler sunar, ancak doğal olarak ödenen ücret çok küçük bir iştir. Tıpkı yayınınızı gönderirken yaptığınız gibi basın bülteninizi gönderirken de aynı işlemleri yapacaksınız. Basın bültenlerinin vahşi ateş gibi ağdan geçmesi gerçeğinden ötürü bu adım çok önemli. Gerçekleri seçip sitelerine yayınlayacak binlerce yeni internet sitesi, haber odası ve ticaret dergileri var.
İşte gidebileceğiniz yerlerin bir listesi ve şu anda ücretsiz olarak basın bültenleri göndermeye başlayın:
i-newswire.com
clickpress.com
free-press-release.com
express-press-release.com
1888pressrelease.com
pr9.net
pressbox.co.uk
pressmethod.com
pressreleasespider.com
malebits.com
prnuke.com
prlog.org
afly.com
press-base.com
pressexposure.com
sanepr.com
prurgent.com
prbuzz.com
prfree.com
freepressindex.com
transworldnews.com
DÖRDÜNCÜ BÖLÜM: Yazılıma Bir Videoya Yaz.
Yazınızı bir video haline getirmek istiyorsunuz. Bu biraz zor olabilir. Kişisel bilgisayarı çalıştırmak konusunda yeterli değilseniz veya anlamak istemiyorsanız, lütfen bunları çalıştırın – zaman kazandıracaktır.
Başlamak için neye ihtiyacınız olacak, bazı kayıt ekipmanı belki bir mikrofon ve Sony tarafından yapılan Sound Forge olarak anılacak bir plan. Bununla kendinizi raporunuzu okuyarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca bunu yapmak için bir ses yetenekleri istihdam edebilirsiniz, genellikle profesyonel ses yeteneği saatte en az yüz dolar ödenir.
Sesiniz geliştirildiğinde ve gitmeye hazır olduğunda, videoyu oluşturmaya başlamanın zamanı geldi. Videoda kullanmak üzere şablonlu slaytlar üretmek için Microsoft Power Point’i kullanıyoruz ve ses ve şablon slaytlarını bir araya getirmek için Sony Vegas Movie Studio ile iletişim kuran bir program kullanıyoruz.
Kısa makalenizde anahtar noktalarla en az 3 ila 5 slayt geliştirmek istiyoruz. Çok daha fazla slayt gerekiyorsa, o zaman çok daha fazlasını yapabilirsiniz (üç ila beşin yeterli olması gerekir). Slayt dosyalarınızı oluştururken bunları “jpeg” gibi bir resim dosyası olarak kaydetmek için pozitif hale getirin, böylece bunları Sony Vegas Film Stüdyosu’na aktarabilirsiniz. Bu öğelerin hepsine sahip olduğunuzda, medyayı Sony Vegas Film Studio’ya aktarmanız ve videonuzu oluşturmaya başlamanız gerekecektir.
Bunu kendi başına yapacak ekipmanı görmek isterseniz şunları yapabilirsiniz:. Burada ideal vitesleri ve bu aktivitenin nasıl yapılacağı hakkında doğru talimatları bulabilirsiniz. Videonuzu düzenlemeyi bitirdikten sonra ayırt edici video dosyalarını geliştirmeniz gerekir. 3 farklı dosya biçimi oluşturmak için olumlu şeyler yapmanız gerekir. Bu, çeşitli video formatlarını (mpeg1, mpeg2, rm) kullanan internet sitelerinde daha fazla görünürlük elde etmenize yardımcı olacaktır.
ADIM 5: Video gönderin.
Artık video gönderme sitelerine videolarınızı göndermeye başlamak için hazırsınız. Bunu yapmak için, videonuzu çeşitli video gönderme web sitelerine göndermek zorundasınız. Tıpkı makale gönderme ve PR (Basın Bülteni) gönderim internet sitelerine benzer şekilde, tüm benzersiz video gönderme web sitelerinde hesaplar oluşturmanız gerekecek. Ardından web sitesinde oturum açıp videonuzu yükleyin. Videoların yüklenmesi biraz zaman aldığı için bu biraz zaman alacaktır. Daha sonra, video gönderme web sitelerine kendisine hangi içerik materyalini yüklediğinizi bilmesi için videonuz için bir açıklama yapmanız gerekecektir.
Video gönderimlerinden elde ettiğiniz sonuçlar harika. Videolar günümüzde dünya çapında webin temel unsurlarından biri haline gelmiştir. Massive 3 (Google, Yahoo, MSN) webi sonraki TV’ye çevirmeye çalışıyor; bu nedenle videolar gerçekten daha yüksek bir sıraya yerleşiyor.
Buraya, gönderilmeye başlayabileceğiniz video web sayfalarının bir listesi var:
AtomFilms.com
Blip.tv
BoFunk.com
Eyespot.com
Flurl.com
GoFish.com
GUBA.com
LiveLeak.com
LiveVideo.com
MegaVideo.com
Motionbox.com
Revver.com
Sharkle.com
SPIKE.COM (ifilm)
Stickam.com
SUMO.tv
Twango.com
Veoh.com
Video.google.com
Video.yahoo.com
vidilife.com
vMix.com
YouTube.com
ALTI ADIM: Sesi bir Pod Cast yapın.
Zaten ses dosyanızı oluşturduysanız (video sunumunda kullandıysanız), pod döküm yapmak istiyorsunuz. Pod dökümü, kişisel radyo istasyonunuzu başlatmanın en hızlı yöntemlerinden biridir. 200 milyondan fazla müşteriye sahip olan iTunes ile, bu günlerde pod dökümünü başlatmak istememek için gerçekten hiçbir neden bulunmamalı. Dördüncü kez iTunes’u kullandığınızda, Apple, iTunes’da keşfedilmeniz, abone olduğunuz, yönettiğiniz ve dinleyebileceğiniz herhangi bir şey yaparak ana makineyi toplu aktarmayı tercih etti. Podcast’inizi iTunes’a yayınlayabilir (telif hakkıyla korunan materyalden ve açıkça açık içerik materyalinden bedelsiz olduğu sürece) milyonlarca potansiyel bir kitleye erişebilirsiniz. Apple’ın web sitesinde bu etkinlik yoluyla yardımcı olmak için video öğreticileri bulunmaktadır. Daha basit hale getirmek için şu web sayfasına gidin:
ADIMI: Bir blog girişi oluşturun.
YouTube’daki videonuzdan kodu alarak ve kısa makalesindeki içeriği kullanarak, bir web günlüğü girişi geliştirebilirsiniz.
Yalnızca videolarınızı kopyalayın ve ardından blogunuzun kod bölümüne yapıştırın. Sonra, raporunuzu kopyalayıp blogunuzun görünüm bölümüne koymanız gerekecektir. Sonra yayın düğmesine basarsınız ve bu kadar!
İçerik materyalinizi bloglamak, gerçeklerinizi aktarmak için farklı bir medya üretmenizi sağlayacaktır. Artı web günlüğü, ayırt edici blog arama motorlarını “ping” eder (web günlüğünüzün bu alanlara içeriğin içeriği olduğunu otomatik olarak söyleyen basit bir yoludur.). Bu blog arama motorları, internet sitenize daha fazla geri bağlantı kuran web sayfalarındaki bilgilerinizi ve bilgilerinizi gönderir.
ADIM 8: Bir Squidoo Lens yapın.
Bir Squidoo Lens yapmak için, video ve ses içeriği malzemenizi kullanırsınız. Squidoo, net üzerinde karışık olmayan ve yaratılmaya hazır bir sayfadır. Web sitenize daha fazla hedeflenmiş trafik çekmek için tercih edilen yol budur. Sözü herhangi bir şey hakkında dışarı çıkarmak, bir şeyler satmak, bilgi ve gerçekleri paylaşmak veya sadece kendinizi hazırlamaktan ve ifade etmekten zevk almak istiyorsanız, bu etkinliği gözden kaçırmamanız gerekir.
Yapması süper basittir – Squidoo’nun objektifi geliştirerek size doğru yürümek üzere bir sihirbaz vardır. Ayrıca videonuzu YouTube’dan eklemek çok karmaşık değildir çünkü Squidoo aracıyla arama yapabilir ve sizin için video kodunu oluştururlar. Bu, çevrimiçi bir otorite internet sitesi olarak görüldüğü ve web sayfası sıralamasının 7 olduğu için üzerinde bulunulacak harika bir web sitesidir. Ayrıca, web sitesinde ücretsiz olarak web sayfalarına bağlantılar yerleştirebilirsiniz ! Bu, ziyaretçileri yönlendirmek için neden bu siteyi kullanmak isteyeceğiniz konusunda zekice olmalı.
ADIM ADIM: Video Köprülerinizi Yer İşaretleyin.
Son adım, sosyal bağlantınızı video bağlarınıza bağlamanızı gerektirir. Bu, arama motorlarında videolarınızı daha yüksek seviyede tutmanıza yardımcı olacaktır. Sonunda, bu anahtar web sitenizi daha da artıracaktır. Sosyal bir yer imi sitesi tıpkı tarayıcınızdaki yer imi sekmesini kullanmak gibidir. İlgilendiğiniz web sitelerini yer imlerinize ekler. Aslında, dizüstü bilgisayarınıza girmektense, sosyal bir yer işareti web sitesi, bunları web’de kaydetmenizi mümkün kılar … böylece bu kitap işaretlerini buradan kontrol edebilirsiniz herhangi bir dizüstü bilgisayar veya bilgisayar.
Tıpkı diğer web siteleri gibi bir hesap oluşturmanız (oturum açma ve şifre) gerekir. Köprünüze başlığınızı koyun, bir açıklama oluşturun (bu da sizinle iletişim kurduğunuz yerdir) ve özel etiketlerinizi oluşturun (bunlar için tanıtmaya çalıştığınız anahtar kelime öbekleri arasındadır). Tek bir web sitesi ile tamamlanır tamamlanmaz, bir sonraki web sitesine geçersiniz ve tekrar yaparsınız.
İşte burada, yayınına başlamak için kullanabileceğiniz sosyal imi web sitelerinin bir listesi var:
Propeller.com
Slashdot.org
Digg.com
Technorati.com
Lezzetli
Stumbleupon.com
Twitter.com
Reddit.com
Tagza.com
Fark.com
Newsvine.com
Furl.net
swik.net
Connotea.org
Sphinn.com
Blinklist.com
Faves.com
Mister-wong.com
Spurl.net
Netvouz.com
Diigo.com
Backflip.com
Rawsugar.com
Bibsonomy.org
Folkd.com
Linkagogo.com
Indianpad.com
Plugim.com
Myjeeves.ask.com
Buddy Marks
Connectedy
MyLinkVault
Google Yer İşaretleri
Jumptags.com
getirmek
OYAX
A1 Webmarks
Yer İşareti İzleyici
myVmarks
Mixx.com
Wirefan.com
Danogo.com
Symbaloo
Ximmy
Sağlık Sıralayıcı
Ka-Boom-It.com
Bu dokuz önlemi tamamlar tamamlamaz tamam mı?
web sitenize ücretsiz trafik kurmaya başlamaya hazır.
Sıklıkla bu davranış biçimini değiştiriyorum 🙂