Gizemler “Numb3rs” tarafından çözüldü izle

Bazıları en addicting ve düşüncelerini gizem ve suç serisi çözme televizyonda şimdi karıncalanma programları vardır. Bu hayal yakalar ve bir aşk ve her gün hayatta matematik gerekliliği birleştirmek bir tek Tv dizisi “Numb3rs” göstermeleridir.

Bu gösteri başlığa göre bilgilendirebilir gibi karakterleri numaraları ve matematik gerçeği tespit için kullanın ve suçları çözmek. Tüm birbirleri ile gelir ve her tek destek çeşitli topluluk-in insanlar bugün bir avuç vardır diğer bir seçenek gerektiren bir sorun olduğunda.

Millet 1 Grup Alan Eppes, FBI için kardeşi ve matematikçi ve onların babası Don Eppes Charlie çalışıyor gibi şeyler dahil. Dinamik erkekler ev arasında gerçek ve işlevsel olmayan ve gergin ve çatışmacı örnekleri. Öyle olsa bile, onlar normalde topluca çekin ve sevdiklerinize ve kendi gibi her diğer için Yardım’ı göstermek.

Don kurşun FBI ajanı olduğundan getiren zorlukları ve suçları çıkmaz 1 ve o tam bir grup ajan göstermek onunla getiriyor. Düzenli olarak görünen diğer ajanlar Megan Reeves, David Sinclair, Colby Granger, Liz Warner ve Nikki Betancourt. Her-in bunlar ajanlar kendi özel var ve her davanın çözümü için ekleyin.

Charlie Eppes CalSci, Kaliforniya’da bir hayali Enstitüsü olan bir profesör ve o bir matematik dehası. Charlie kardeşi akıl hocası Larry Fleinhardt, sürekli aradığı avukat, başından beri ile diğer Profesör Amita Ramanujan yardımıyla suçları çözmek yardımcı olur.

Charlie ve Amita bir karşılıklı dostluk ve neden saygı için bir bağlantı ve bir noktada bir nişan için var. Onların bağlantı zaman zaman gergin olduğunu ve onlar polis içinde yer almak beri faaliyet, onlar tehlike farklı noktalarda yerdesiniz. Bu senaryolar sadece Charlie ve Amita daha yakın birbirleri ile getirmek ve onların evlilik yol gibi görünüyor.

Babası Charlie ve Don bir dul ve eski şehir planlayıcısı ve destekleyici ve sevgi dolu oğlu her iki. O kişisel Kişisel mücadeleler yoluyla gider olarak yetenekli ve kişisel hayatlarını, oğulları için duygusal destek sağlar.

Nasıl Matematiği her gün kullanırız ve nasıl yapılabilir ifade etmek için fikir göstermek sorunları ve Gizemler biz tanımadığı yöntemleri gidermek için kullanın. Orada tek her bölüm için danışmanları vardır çeşitli matematikçiler ve denklemler ve çözümleri geçerliliğini tam olduğundan emin olun.

Her bölüm başlayan bir zorluk ile sunulmaktadır ve kasanın karakterleri ile birlikte anlamaya çalışalım olarak izlerken. Bölüm bitirmek tarafından Charlie matematiksel Elbette sonunda mevcut gizem cevabını yol açar eylem yoluyla adım adım götürecek.

“Numb3rs” üniversitede keşfettiğimiz bir yetenek kullanır ve önemli, büyüleyici ve eğlenceli izlemek yapar. Mantık ve bilim anlayışımız ve tipik insan duygu ve aile üyeleri bağlantıları ile karıştırma ötesinde görünebilir konuların alarak, cevapsız olamaz bir heartwarming ve ilgi çekici serisi ile bırakılır.

Michael Birbeck Avustralya’dan profesyonel bir yazar olduğunu. O resimler öyküler “Numb3rs” Sezon 1-6 dvd kutu seti toplam serisi, kapsamlı Harry Potter serisi gibi birçok ilginç DVD hareket halinde çok sayıda makale yazmıştır. “Numb3rs” sezon 6 kutu seti DVD Box Set hakkında ilave bilgi için lütfen bizimle konuşun.

Michael Birbeck gelen bir uzman yazarıdır. O resimler öyküler Star Trek, yakın arkadaş, Harry Potter tam serisi gibi büyüleyici DVD hareket çeşitli makaleler bir çok yazmıştır. DVD Box Set hakkında ek bilgi için lütfen bizimle temas.