En iyi Plan veya telefon için sen ve senin aile üyeleri

Verizon en büyük ülke çapında tüm yuvarlak kapsama sahip olarak lanse olduğunu. Ancak, her taşıyıcı doz ölü noktaları var. Bulunduğunuz bölgede kontrol etmek için en etkili yolu sunulan farklı gemileri kullanan millet için yakın sizin tarafınızdan konuşmaktır. Ve mükemmel bir servis kalmadan bu rollover istediğinizde telefon kullanamazsınız eğer senin için bir şey ima etmek gidiş değildir beri Evet, iyi hizmet önce.

Taşıyıcıların en harika paylaşım strateji sunar, sınırsız geceleri ve hafta sonları ile vermek. Verizon da vardır sınırsız mobil-cep olarak düzgün. Paylaşım planları bölge ve ikinci satır bağlı olarak en az bir ücret olacaktır.

Dikkatli bir kelime! Yani gençler (hatta en etkili) bir sürü minimal kullanımı yoluyla en yüksek saat kavramı zaman zaman alamadım. Daha planın en yüksek dakika daha çok pahalıya mal olabilir. Onlar-ebilmek yönetmek ağır respondibility olumlu değildir, bir ön ödemeli telefon yola çıkıp göz önünde bulundurun. Onlar nationwider düzgün olarak geliyor.

1 ön ödemeli cep alma dikkate alabilir sonra telefonu çok kullanma değilseniz, gerçekten çok en iyi bahis olmalıdır. Sen bir asgari ücret-de ağız üzerinde hemen sonra sen kalk ve çalışan tarafından alabilirsiniz.

Şimdi indirim içinde yeni bir ulusal verizon (cüzi bir ücret ve bir posta için ön ödemeli) FREEUP başlamak düzeltmek. Giden aramalar üzerinden her yerde ABD (ağ) için her yerde ABD ve Kanada’da değil ek ücret ödemeden dahil edilir.

De onları olması gerekir gibi daha fazla kart alabilirsiniz. Onlar daha fazla internet bile onları satabilirsiniz. Dakikada ne kadar ödüyorsun satın kart boyutunu belirler.
SÖZLEŞME yok orada. Telefonunuzu kendi ve içinde aşağıdaki perameters istiyorum ancak devam edebilirsiniz.

Henüz başka bir REUP kart almak sürece sizin dakika 60 gün içinde sona erecek. Eğer çok daha fazla dakika alırsanız, herhangi bir dakika kaldı rollover ve yeni bir 60 gün kapalı başlayacak. Eğer sen yapmak değil replienisn 6 mouhts için senin telefon miktar gevşek ve muhtemelen o bir kez daha sonraki yıl başlamak istiyorsanız, yeni bir numara ile yeniden programlanan telefon almak için küçük bir ücret ödemek zorunda.

Tüm ulusal planlarını gerçekleştirmek yol şudur: Eğer yapıyoruz sürece kullanımı dakika gelen veya giden, sadece dakika istihdam olduğunu. Verizon durumda da hiçbir ek ücret ödemeden Kanada ülke dışına irtibata geçebilirsiniz (Kanada ve Puertp Rico tek istisnalar vardır).

Belirli yerlerin emin olamaz. Birincil satır için bir ücret paylaşmak için 500 en yüksek dakika alacak, sen, aynı programın koymak istiyorum herkes için her satırda ek bir ücret de sevdiklerinize arama ve sınırsız geceleri ve hafta sonları tüm ulusal kapsama ile paylaşımı olacak ve Ulusal uzun mesafe.

Yine de sen belgili tanımlık telefon taşıyıcıları Verizon, AT&T, mal ve benzeri bilgilendirebilir. herhangi bir yere $100-$400 üzerinden her ve her-çok sık sık onlar için “ucuz”-e doğru “özgür” için sağladığınız ödeyebiliyorlar tek yolu bir sözleşme imzalamak içindir. Sözleşme ile birlikte çalıştıkları tüm kredi Çekler anladığım için. Nerede telefon için ön harcamak, ön ödemeli kredi doğrulamak zorunda kalmadan bilincinde tek cevaptır. Normalde $one hakkında yüz.

Cingular hakkında en iyi harcamak-olarak-sen-gitmek program var gibi görünüyor tespit mükemmel haber. Ayarlamak için aslında ne yapabilirim bu yüzden gitmek programınızı bir harcama-olarak-size plan ve şu anda (ve yeni bir telefon almak ya da yeni bir telefon miktar almak için gerek yok) telefon kullanın. Sen-si olmak telefon bir GSM aygıt (değil TDMA) olduğu gibi yeni bir şey gerekmez.

Kontratın dolduğunda Cingular bir perakendeci gidiyor ve bir harcama-olarak-size dönüştürmek istediğiniz satış temsilcisini söylüyorum programına gitmek tavsiye ederim.

Orada iki farklı olanlar, ama ı-cekti önermek belirli bir tam olarak nerede belirli bir dolar koymak tek bir tutarı mahsup ve sonra aramalarını söylemek 50,00 $ $.10 dakika başına vardır. Dakika kullanırken, gider kartından düşülür. Ayrıca telefonu kullanmak herhangi bir gün günde 1,00 $ ödemek. Yani, tam olarak 20 dakika aramaları yapmak olduğu bir gün varsa, bu yine de 1,00 $ bir gün için ve sonra 20 dakika $two.00 mal olacak. Ayrıca tamamen ücretsiz cep mobil aramalar olsun.

Benim ikinci seçenek Verizon olacaktır. Kapsama gider, onların en geniş içinde bulunduğunuz yere kadar. Onların InPulse program pay ve yaklaşık olarak aynı maliyet Cingular (dakika başına $.ne) ve $.99 telefonunuzu kullandığınızda günlük. Hiçbir maliyet arama dakika (içinde InPulse fiyat ve kapsama konum). Verizon ile bir telefon satın almak olması gerekir. Bu strateji için teklif var 3 telefonları içeren $89 ve 119 $ vardır.