En beğenilen Güney Amerika’da 5 Bisiklete binme rotalar

Bisiklete binme büyük ölçüde ulaşım ile daha kısa mesafelerde bağlanır. Yine de, genel olarak Bisiklete binme ulaşım, rekreasyon, egzersiz ve spor kapsar.
Bir spor olarak Bisiklete binme büyük kuruluş yıl boyunca spot Bisiklete binme olaylar ile dünya çapında vardır. Öte yandan Güney Amerika, kalabalığın çektirmenin bisikletçiler için biraz daha maceracı bir doğa ile sık sık turlar bisiklet olduğunu ve boş zaman Güney Amerika’da keşfedilen en çok ziyaret edilen bisiklet yolları yerinde alarak sürmek.
Güney Amerika ülkeleri bazı en zor arazilerde ve nefes kesici manzaralar Bisiklete binme için uygun var. Yoluyla donsuz ve vahşi arazi sürüş olarak büyüleyici tırmanış ve inişlerde dağlar arasında değişen sahne mevcut.
Güney Amerika bisiklet yolları eşsiz manzara sürekli yolları heyecan verici Bisiklete binmek için ziyaret hem başlangıçta zaman ve tekrar bisikletçiler çek.
Güney Amerika’da 5 bisiklet yolları major
1. Ruta Austral, Şili
810 miles, 1.300 kilometre, eşit bir streç için rota Puerto Montt ta Villa O ve Kuzey Patagonya’rsquoHiggins başlar. Ancak uzunluğu nedeniyle, yol yol boyunca birkaç feribot transferler vardır.
Bu yol onun vahşi ve güzel manzaralar için ünlüdür. Birlikte Bisiklete binme bisikletçiler yerli orman ve eğrelti otları Puyuhuapi sıcak dizeleri çevreleyen geniş menziller için ortaya koyar, Milli Parklar tespit arabayla iki yoluyla de cabası.
2. ölüm Road La Plaza, Bolivya
Bu yol yüzlerce kişi bugün yıllık sadece onun hain streç ve hiçbir cliff parmaklıklar nedeniyle bisikletçiler ve rsquo koruma için öldürmek için kabul edilmektedir. Rehberli rides rağmen yolları yine de her yıl daha yüksek kaydedilen ölüm bakılırsa gerçekten riskli. Bu orada değişmedi ve rsquot rağmen tüm yıl boyunca bisikletçiler yol ararken heyecan sıkıntısı olmuştur.
Bir uçurum tarafı çoğu yolculuk için sürme, odaklanmış kalmak göz önüne alındığında Bisiklet yol çakıl tamamlandığında ve kolayca yapabilirsiniz gevşek kayalar takla esastır. Çoğu binici inişlerde üzerinde yavaşlama, güven ile sürme ve arazi boyunca güvenli olmayan noktalarda fotoğraf çekmek değil canlı çıkar.
Bisiklet Turları için maceracı bir bisikletçi yeni arazilerde tatmin edici bir yolculuk için iyi bir yoldur. Andes yüksek irtifa ve Amazon yağmur ormanları Bolivya’da Bisiklete binme için aday konumlardır. Sınırlı açık havada etkiye sahip olduğu gibi organize dağ Bisiklet Turları için mükemmel üreten ülke ve rsquos vahşi kalmıştır.
3. Bisiklete binme dağlık Peru
Peru ören yerinde mükemmel manzara için ülkeyi ziyaret maceracı bisikletçiler sağlamak ve gizemli şehirler rezidanstır.
Ulus ve rsquos nüfus çoğunluğu yerli kökenli olduğunu ve bu onun kültürel mirasın korunması için önemli ölçüde katkıda bulunmuştur. Dağlar ve kırsal yerleşim Peru sayesinde Bisiklete binme için unutulmaz sahne bol egzotik yaban hayatı olarak düzgün sağlar.
dört. Kanyonlar ve Arjantin vadileri
Nerede başlamak bağlı olarak, Arjantin sayesinde Bisiklete binme size renkli kanyonlar ve vadiler Kuzey bölgede tespit eder. Üzüm bağları tam burada ve Bisiklet Kiralama hakkında yaygın bir web sitesi konumu yaygın bir serviste Eğer don ve rsquot, kendi var vardır. Etrafında peyzaj burada değişiklikleri hızlı bir şekilde birden fazla uzun üzüm bağları yerini kuru atmosfer ile hızlı uzanan arazi.
5. Güney Amerika genelinde Andes iz
Sen-ebilmek ve rsquot bir karar yararlanmak için belirli bir Bisiklete binme rotasında, çeşitli Güney Amerika ülkeleri arasında kesme bir bisiklet turu için kayıt yaptıran hakkında düşünüyorum. Andes iz Bisiklet rüyalar, Bisiklet Yarışı seferleri üzerinde 10.000 kilometre kapsayan sağlayan bir sefer düzenleyen bir öğesidir.
Sefer fiziksel maddelerle ilgili tur binmek uzunluk verilir. Birkaç yolları arasında dağlık Ekvador, Peru ve rsquos zor tırmanıyor, sonra da Bolivya’nın yüksek rakımda kesme yoluyla binmek almak. Ushuaia bitiş çizgisine yol veren öncesinde manzara onun karışımı sunar Arjantin aracılığıyla son yol keser.
Andes iz zor döşeli yollar engebeli yollarda ve gevşek kum Bisiklete binme bir rotanın standart olan bölümleri kapsar. Değişen hava koşulları ruhları bisikletçiler için kırmak olabilir ama sefer düzenlenen almak için daha az sert hava durumları bir noktadır.
Dikkat at binme
Bisiklete binme tehlikeli bir etkinlik olabilir ve uygun özel yapım Bisiklet ve Gears’ı bunun için tasarlanmıştır. Yeni başlayanlar için benzersiz bir bisiklet yol bisikleti adında ve rsquos büyük ölçüde rekabet bisiklet için üretilmiş olsa bile bisiklet için en iyi bisiklet olduğunu. Yine de, fantastik alternatifleri de popüler dağ bisikleti mevcuttur. Kask, çizmeler, Bisiklete binme gibi koruyucu vites eldiven genellikle herhangi bir bisikletçi olarak hiçbir şekilde ne zaman sen de nitelikli ya da değil bir yumuşak iniş gerekebilir biliyorum aslında nedeniyle için teşvik edilir.