En beğenilen 10 Secrets Of Federal hükümet çalışan indirimler

Hükümet işleri bazı ekonomi en istikrarlı kariyer olmakla birlikte, federal çalışanlar hala banka hesaplarının izlemek ve nakit kurtarmaya çalışıyor. İyi haber sayısız örgütleri kamu görevlileri teklifler tatil, giysiler, telefonlar, otomatik sigorta kapsamı ve özellik geliştirme üzerinde sağlamaktır. Biz araştırılmış ve Prime 10 Secrets of Federal hükümet çalışan indirimler bir listesini derlenmiş.

1. yemek

yüzde on indirim askeri üyelerine yemek IHOP, Denny’s, T.G.I Cuma günü uzun John Silver’ın ve gerçekten hard Rock Cafe temin edilmektedir. Applebee’s da seçili yerlerde yüzde 15 indirim sunar.

iki. Giyim

yüzde on indirim Nautica ve New York ve co fanlar eski Deniz Kuvvetleri biliyorum şirket her ay 1 üzerinde bir indirim sağlar sunulmaktadır. Bu indirim kupon ve tasarrufu diğer yöntemler ile birlikte uygulanabilir.

3. otomatik bileşenleri
yüzde 5-10 Kragen otomatik bileşenleri sunulmaktadır. Advance Auto bileşenleri aktif ve emekli askeri üye kapalı %10 sunar. AutoZone askeri indirimler güzel olarak verir.

4. sigorta

Durumuna göre otomobil sigortası yüzde 3 ile 10 arasında Geico sunar. Özgürlük karşılıklı Ayrıca araç sigorta indirimleri sunuyor.

5. ev geliştirme

Lowes ve ev deposu mevcut yüzde 10 en az Mekanlar indirim. Hükümet ayrıca 1500 $ vergi geri ödemeye enerji-etkili mal yüklemek için sunuyor. LongFenceandHome.com federal işçi ve askeri personeli için geniş çeşitli mal ve hizmetler için bir indirim sunuyor.

altı. Gözler

Grup genel sağlık göz bakım % 20 indirim reçeteli gözlük veya güneş gözlüğü üzerinde sağlar. Ayrıca, işte bir özellikle zaman hediye yüzde 20 üzerinde konuşmak camlara.

7. spor salonları

Washington Spor Kulübü onların ay aylık üyelik ücreti % 33 indirim sunuyor.

8. seyahat

Bir gezi organize Govarm.com gezi ve eğlence çözümleri için teşvik bizim web sayfası olur. Yine de, bazı diğer saygın hükümet seyahat web siteleri vardır: Club Quarters, hükümet tatil Ödülleri, Holiday Inn Express ve La Quinta Han ve Suites.

9. iletişim ve teknoloji

Verizon % 20 indirim telefonlarda, arama planları ve aksesuarlar sunar. Ev bilgisayar için arama yaparken uygulama ve donanım Dell danışın. Onlar ne zaman onların mal edinme en az yüzde on ver. Mac’ler tercih edersiniz? Apple iPod’lar ve bilgisayar sistemlerinde son zamanlarda çok sayıda indirim sunmuştur.

10. Fedsave.com ve RecGov.org

Önerilen web siteleri hükümet indirimler tarama için en çok oy alanlar bunlar. Fedsave.com yukarıda tartışılan her şey bir ücretsiz aylık bülten vurgulama tasarruf ve belirli oluşur bir abonelik teslimat sunuyor.

Hükümet indirimler bol miktarda bulunmaktadır, ancak genellikle göz ardı edilir. Bazı hızlı analizi ile muhtemelen kendini çok para tasarruf gelebilir.