DNA’da havaalanında? Tazminat almak

Hiç kimse daha fazla saat havaalanında yatırım istemektedir. En çok iki gelmesi gerekiyor ya da üç saat erken şu anda yapar seyahat karşılaşma, zaman alıcı yeterli. Her ne kadar rahatsız edici bir gecikme dakika bir avuç anlaşılabilir bir durumdur, ama İngiltere’de, geçen yıl 3 saat ve daha uzun olduğunu üzerinden 9.000 uçuş gecikmeler olmuştur. Tuhaf olan ne düşük uçuş gecikmeler için tazminat isteyen millet miktarıdır. Bazı tahminlere göre çok daha fazla üçte bunlar asla herhangi bir zamanda tazminat için uygun olabilir hatta dosya bir iddia.

Küçük bir anlayış uzun bir yol olabilir

Tazminat uçuş gecikmeler yüz yolcu bile farkında olmayan için geçerli değil için tanımlanan en büyük nedeni onlar bir iddia için geçerli. Çok gezginler bir uçuş iptal edildiğinde sadece dosya olabilir ve onları için hazır olan tazminat uçuş gecikmeler için bu kadar bilmiyorum izlenim altında görünmektedir.

Zaman için bir çare görünmesini

EU Milletler içeren tüm uçuşlar için tazminat kurallar. Da tazminat hedef Avrupa Birliği, Amerika Birleşik Devletleri bir uçuş gibi dışında olsa bile bir EU havaalanından kalkan elde edebilirsiniz. Havayolları AB’de de merkezi zorunda değilsiniz. Örneğin bir gezgin Londra’dan Los Angeles’a alarak Amerikan Havayolları ile uçuş 3 saat veya daha fazlası için gecikirse, kuralları yine de geçerli olacak. Bir uçuş gecikme tazminat talep üreten sadece üzerinden çıkış yapan veya bir Avrupa Birliği üyesi durumuna gelen uçuşlarında geçerli olacaktır. İstihdam havayolu bir Avrupa tek bir ise gecikmeli uçuşlar bir Avrupa Birliği üyesi durumuna gelen sadece bir iddia için geçerlidir.

Kimin nitelendirir?

Bir uçuş gecikme için tazminat alma önemli ölçütlerine üzerinde bağlıdır. Yolcular arasında 250-600 müstenit uçuş gecikme konum Euro tazminat hakkına sahiptir. Mesafe ve saat gecikmeli başına daha kısa uçuşlar elbette daha düşük bir miktar daha bir gecikme uçuş uçuş gecikme tazminat talebinde bulunuyor. Bir uçuş gecikme tazminat yapmak için bir uzman iş kullanan tarafından kısıtlı UTair gibi o-ebilmek kurtarmak sadece zaman ama nakit olarak düzgün iddia. Zaman alıcı bir yordamla ilgili ve havayolu karşı mücadele ve borçlu tazminat miktarını hesaplamak almak yerine kullanılması uçuş gecikme geri ödeme konusunda bile olanlar için rutin olarak seyahat yoluyla ile yapım uyacak hızlı yapmak eğilimindedir bir iddia ediyor.