CES 2018: Ohm gibi Spot Yok

Bu, Not 8’deki gerçek ikilemden çok bireysel bir durumun fazlasıdır, ancak parmak izi mıknatısıdır. Sorundan çok sayıda cihazın etkilendiği henüz belli değil. FE el cihazlarının az miktarda envanteri diğer ülkelere güzel olarak ayırmayı planlıyor, hangilerinin net olmadığı belli. Dünya çapındaki bir hatırlamanın ardından Samsung, Galaxy Note 7 cep telefonunda yine de pazarda bir ömür boyu güncelleme başlatıyor. Ben eklenen herhangi bir şey olmadan, beni kutudan çıkarmdan memnun hissettiren bir telefon arıyorum. Sayılarda arama yaparken, bu hareket Samsung için para kazanmış görünüyor. Hangi modeli seçmeniz gerekiyor. Fakat sonra, ince ve hafif konvertibller bile Kanguru’yla tepesinde kaldı. Samsung’un tasarımı, telefonun uzun ve sıska olduğu 18: 6 en-boy oranından faydalanıyor ve böylece büyük bir ekranda bile tutun ve kullanmayı kolaylaştırıyor. Apple hiçbir şey söylemiyor. Öte yandan Samsung, bu yılki Tüketici Elektroniği Fuarı’nda hayranlarını çok fazla heyecanlandıran bir sürü duyuru yayınlamıştı. Karşılaştırmak için, Not 7 ve 256 GB micro SD kartı almayı seçerseniz, 32GB iPhone 7 Plus’ı tedarik ettiğinizden biraz daha pahalı harcayabilirsiniz.

Telefonu almayı bekleyemeyen ancak önceki Not 7 sahipleri, bunu muhtemelen tümüyle alacaklardır; ayrıca, eski bir amiral gemisi telefonunun indirgenmesi için yanık tehlikeye girecek kimseler olacaktır. Blizzard Entertainment, bunu yayınlayan firma, örneğin “Diablo”, “Starcraft” ve “Planet of Warcraft” ı yaratan son 20 yıllık en büyük oyun juggernauts sorumludur. Son yıllarda Samsung, Eylül ayında yapılacak yıllık iPhone duyurusunun önüne geçmek için Not telefonlarını yaz aylarında piyasaya sürdü. Samsung Galaxy Note Fan Edition 2017 yaz sezonu sezonunda son zamanlarda görülmüyor ancak LG, Google ve Samsung marka yeni ekipmanların tadını çıkarana kadar şüphesiz bazı şöhretlere layık. . Galaxy Gear, telefonum 1.five metre uzaktayken otomatik kilitleme seçenekleri sunar. Not 8’in en hoş özelliklerinden biri, önce telefonun gösterisini değiştirmeden kalemi kullanarak notlar yazabilmesidir. S-Pen-Galaxy Note 8 ikilisi aynı zamanda, bu notları telefonun Sonsuz Ekrandaki ekranında, istediğiniz yere tam olarak nereden düzenleyebileceğinize kadar takabilmenizi sağlar. Kredi onarımı, kaybedilen bir savaşa benziyor olabilir, ancak uygun önlemleri alırsanız, savaş kazanılabilir.

Ve bugünkü günümüzde herkesin fantezi bir G.M. olduğu göründüğünde, bu yararlılık dünyadaki her fantezi futbolcu ve NFL fanasını kapsıyor. Küçük işletme uygulaması en önemli kullanımı olacak gibi görünüyor, ancak bir yaratıcılık alanı. Bir YouTube videosu izlemek ve Haritalar’daki yol tariflerine aynı anda uymak gibi şeyleri yapmanıza olanak tanıyan bu gerçekten yararlıdır. Eller serbest YouTube veya Netflix izlemek için ideal. Bir gözünün anlık görüntüsünü alır almaz, hepsi hazır. Galaxy Note 8, önemli bir hat telefonudur. Not depresyonu, diprediksi akan semakin ponsel pintar yang mengusung desain serupa Galaxy Note 8. Mengutip dari berbagai sumber, berikut beberapa ponsel yang diprediksi akan hadan dengan desen layar melengkung. En beğenilen pil koşullarındaki en yenisi olan Galaxy Note sekiz SlimPower kasası, sıfır Lemonun övündüğü beş, 500 mAh güç paketi ile% 115 daha fazla pil ömrü katıyor.

Dayanıklılık Testi: Aşırı şarj, çivi delikleri ve yoğun sıcaklıklar gibi sık ve ağır batarya testleri. X-Ray Testi: Herhangi bir anormallik için pillerin içini görmek için daha fazla teftiş. Başlangıçta bunları yerleştirdiğim zaman bu kulaklıklardan zevk aldım. Galaxy S4 Mini’de CyanogenMod 12.1 Lollipop özel belleniminin nasıl kurulacağı ile ilgili detaylı bir adım-adım rehber kılavuzunu bir araya getirdik. Samsung oldukça hızlı bir şekilde tepki veriyor, telefonlarının zaten gezegenin etrafında dağıtıldığı bir çağırma topluluğunu organize ediyor, 2.five milyon birim. Kalem için kullandığınız var mı ve kulaklık girişi ile çıkarılabilir saklama istiyor musunuz? Onarım işi için birkaç gün gerekiyor, bu da bu günlerde iPhone 5S’yi kullanamayacağım anlamına geliyor. Boşluk önemli ölçüde daraltıldığı halde, iPhone’un kullanımı çok daha karmaşık değil. Ne yazık ki S6 kamerası, beyaz dengesi sorunları nedeniyle iPhone 6’dan biraz kısa bir süre düşüyor.