Büyük performans hisse senetleri hafta için Eylül 5 sona erdi.

Beş en iyi hisse senetleri Zacks #1 sırası listesi son haftasında sahne çok olmuştur: askı ortopedik Group, Inc (HGR), The9 sınırlı (NCTY), büyük çok, Inc (büyük), Knoll, Inc (KNL) ve Urban Outfitters, Inc. (URBN).

Askı ortopedik Group, Inc (HGR) hisse six.three% kazanmış gibi bir Zacks #1 sırası büyük sanatçı hafta için Eylül beş sona erdi. Kazanç tahminleri için bu yıl ve sonraki six.five% ve 6.eight%, sırasıyla, önceki 2 ay içinde bulunmaktadır.

Ayrıca, analistler şu anda bu yıl, gelecek için cesaret verici bir işareti olan 14.six% hakkında artırmak için gelecek yıl kazanç tahmin.

Ortotik ve protez hasta bakımı hizmetleri sağlayan HGR toplantı veya Wall Street’in üç aylık gelir beklentileri yenerek bir alışkanlığı var. Daha önceki 4 üç aylık, şirketin % 15 tipik bir sürpriz birbirleri ile yer var. En çok uzun zaman önce EPS 25 kuruş fikir birliği tarafından bir nikel tepesinde gibi HGR bir kazanç sürpriz % 25, ikinci üç aylık dönem bildirdi. Sonuç da 17 sent yıl önce sonucu gölgede. NET satış % 13 yıl yıl $160.four milyon 181.2 milyon dolar için geliştirilmiş.

Hisse, The9 sınırlı (NCTY), bir çizgi oyun operatörü ve geliştirici Çin ‘ five.9% son hafta aldım. Kazanç tahminleri için bu iyi performans gösteren Zacks #1 sırası girişim eğilimleri daha fazla bir süre için iki ay içinde ten.9% ve four.three% bu yıl için 30 gün içinde kazanıyor. Sonraki yıl beklentileri de artıyor ve 2.six% ve bu yıl için % 7 ve ileri, sırasıyla yüksek sahip.

NCTY şimdi Wall Street’in üç aylık gelir tahminleri için 3 çeyrekte dayak vardır. Erken Ağustos ayında kurumsal çok fazla % 27 oranında EPS ikinci çeyrekte şaşırttı bu 61 sent ulaştığını duyurdu. Bu arada, gelirleri daldı % 69 yıl yıl için 66.3 milyon dolarlık net. Kendi gelirleri ve net kazanç iki kayıt olmuştur. NCTY atfedilen sonuçları için Blizzard Entertainment®’ın World of Warcraft® ve ruhu büyüme devam eden

Ultimate Nation.

Massive çok, Inc (Binbaşı) katı mali ikinci çeyrek numaraları geç Ağustos ayında bildirdi. Kapanışı perakendeci da onun EPS rehberlik tam yıl için kaldırdı. Operasyonlar devam etmesini hisse başına kazanç 32 sent, fikir birliği tarafından 18.five% daha küçük bir ekstra aşan ulaştı. Büyük Şimdi 17.five% tipik bir sürpriz topladı. NET satış yaklaşık 1.1 milyar $% 1,9 Gelişmiş.

Güçlü, mali ikinci çeyrek numaraları sayesinde, büyük onun 2008 kazanç rehberlik için $1.90 ve 2 $ arasında ortaya çıkar.

Önceki aydan bu mali yıl için five.three% ve 6.five% sonraki mali yıl için kazanç tahminleri doldu. Analistler de yaklaşık % 8.1 seneye bu yıldan fazla bir EPS iyileşme tahmin. Hisse Zacks #1 sırası Binbaşı sanatçılar listesi yapmak için yeterli olan % 4.5 son haftasında, gelişmiş.

Kazanç tahminleri Knoll, Inc. (KNL) 10.five% tarafından bu yıl için ve % 5,6 sonraki yıl için iki ay önce düzeylerinden yukarıda kalır. Hisse three.7% gelişmiş gibi mobilyalar yapımcısı Zacks #1 sırası Binbaşı sanatçılar listesi son hafta yaptı. Organizasyon toplantı veya analistlerin kazanç beklentileri yenerek çok iyi bir kayıt yok ve 11.two% bir sürpriz son 4 çeyrek üzerinde işaretlenmiş bulunmaktadır.

Şirket’in ikinci çeyrek raporu Temmuz dahil net satış $292.five milyon, 49 sent hisse başına kazanç ayarlanır. Kazanç sonuç kolayca yıl önceki sonuç geliştirmek zaman fikir birliği tarafından % 22.5 tepesinde

37 sent. NET satış 7.5 oranında daha yüksek taşındı. KNL yüksek tasarım ve stil içerik şirketler ve Kuzey Amerika sistemleri satış bağımlılığını uzak duruldu çeşitlendirme tekniğini sonuçları atfedilen.

Urban Outfitters, Inc. (URBN) bir Zacks #1 sırası üst % 2.6 geçen hafta aldım hisse sanatçıdır. Son bir ay içinde kazanç tahminleri mali yıl bitiş Ocak 2009 ve Ocak 2010 %8 ve % 5,9 vardır,

anılan sıraya göre. Buna ek olarak, şu anda analistler tarafından ekstra % 20 daha bu mali yıl içinde ilerlemek için gelecek mali yılın kar bekliyoruz.

URBN en perakendeciler daha iyi performans ve son hafta sonra üçüncü çeyrek mali olumlu bir görünümünü bir analist sağlanan bir geliştirin zevk. Şirket yer birbirleri ile beklenenden daha iyi kazanç düz bir çizgi var ve sahiptir

%12,6 son dört çeyrek üzerinde ortalama bir sürpriz. İkinci üç aylık dönem URBN fikir birliği tarafından yaklaşık % 14 tepesinde hisse başına 33 sent kazanç bildirdi. Ayrıca 19 sent dan sağlam bir yıl yıla avans olarak işaretlenmiş.

Satış 454.3 milyon dolar % 30 civarında gelişmiş. Benzer-shop satış % 13 olmuştur.