Bütün yaprak tütün: İşleme ve depolama ipuçları Fronto, Maduro, Havana ve gölge yaprak

Fronto yaprak, Maduro, Havana, gölge yaprak? Gerçekten bütün bütün yaprak tütün ve rapor işleme ve depolama tüm yaprak tütün için en iyi yöntemler açıklığa kavuşacaktır. Hedefine de bir bağlantı kullanım ve depolama tüm yaprak tütün kullanışlı bir video öğretici tedarik edecek.

Sipariş ne zaman tam yaprak tütün toptan pound tarafından yaygın olarak biraz birbirimizi arasında katlanmış taze yaprakları pakette bulunan gelir. Sevk edilir içinde havalandırma için dürttü delik vardır bir plastik torba içinde. Tam olarak aynı çanta depolama gerektiği gibi kullanmak gayet iyi. Sadece aşırı yaprak ıslak bir çantada saklamak öncesinde biraz kurumasına izin varsa.

Tamamen senin fronto çözmek için paket yararlanarak donanım satıcınıza düşük fiyatlı su sprey şişesinden hafifçe sprey isteyeceksiniz paket yapraklarından aşağı. Nemli kağıt havlu nem sizin tüm yaprak tütün uygulamak için de kullanabilirsiniz. Ortasında belgili tanımlık bohça biraz yaprak belki yine de yerlerde biraz kuru olabilir. Fronto yaprak ıslatma diğer mantıklı o… bu canlılık geri bükülebilir ve rulo için bir sevinç getirici yaprak etinin getirerek kullanım için hazırlar başlamaktan olarak tanınan olduğunu. Arkadaşım için bir sünger Tütün yaprağı karşılaştırır, bu güzel Nemi emer ve dışarı kuru olabilir, henüz yeniden ıslatma üzerine kullanıma hazır kalır. Ne şimdiye kadar sen ıslak yaprak için bir torbaya imzalamaya değil emin olun çok uzun ya da belki de kalıp üzerine geliştirebilir. Ama onunla seyahat veya bir birey için posta o yüzden kısa süreli depolama için iyi olmalı.

Bütün yaprak tütün bir sadece değerdir perakendeci olabilir çünkü bu hiçbir bozulma ile oldukça uzun bir süre. Bunun için uzun yaprak alışveriş için tamamen kuru olsa gerek. Benim kullanışlı öğretici video (video altında kaynak kutusuna sağlanan bağlantı) gösterildiği gibi fronto yaprak tamamen kuru olduğunda kırılgan ve uygun apart tatili fark edeceksiniz. Bir kuru yaprak su ile sis ve 15 veya daha fazla dakika içinde tamamen esnek bir kez daha, geliştirecek yeni gibi mükemmel! (bazı durumlarda size belki biraz çok daha fazla, eğer yaprak cidden yukarı veya diğer yaprakları içine katlanmış sis zorunda gerekebilir.) Ne zaman bükülebilir, onu katlayıp sonra olur ve perakendeci bir küçük kilitli torba veya benzer cep boy çeşit çantaya koy.

Uzun süreli depolama bütün yaprak tütün, kuru olduğundan emin olun ve yeterince mühür. Serin, karanlık fronto yaprak alışveriş yapmak ve kalite en iyi korunması için spot kuru.

Neden bütün yaprak tütün gibi ve neden gerekiyor?

Fronto yaprak kullanımı bir puro almak için doğru bir şekilde Karayipler ve Batı Hint kültürüne bir gelenek olmuştur. Bütün tütün yaprakları kağıtları tüm doğal seçeneğine ve blunts ve ticari olarak puro yaratılmıştır. Günün çok iyi puro üretici kendi ürün tam yaprak tütün kullanarak el ile kadar inişli çıkışlı. Bütün yaprak tütün de endüstriyel Tütün şirketleri kendi çözüm kimyasallar binlerce katkısız.