Bu Samsung gibi ile kask

Genellikle, Netflix film indiremiyorum veya onları çünkü hiçbir video dişli VR daha sonra izlemek için önbelleğe almak–dan Netflix hizmet siteleri. Not: Şimdi, sen-ebilmek tıkırtı video seçimi (alternatif olarak müzik) içinde adım 3 ve video dosyalarını telefonunuza eklemek için önlemler geri kalanını izleyin. Bu gül pembe renk çeşidi sadece çok güzel göründüğü kadar çok daha fazla gülümseme, yüz katacak olsa en-in belgili tanımlık smartphone tüketici seçimlerini siyah ya da gümüş renk varyantlarını, satın alma sona erdi. Birleşik Krallık’taki gül pembe renk. Not müşteriler bekliyoruz, yerleşik bir S kalem vardır. Ekranın müşterileri ile bir mini-HDTV için eşdeğer bir gösteri sunacak. Bu büyük bir telefon ile çarpıcı bir perde ve bademcik-in tam al yetenekleri de yarar. Samsung Galaxy bu faktör ne zaman telefon (onlar yine de nedir?!) aramak için kulak kadar tutmak için tipik Joe saçma görünür dikkat edin. MWC Barcelona’da Şubat sonunda yer alır. Ve Güney Koreli son derece rekabetçi bir pazarda yılın sonuna kadar büyümesini sürdürebilmek için bu model güveniyordum.

Galaxy Not 8 Samsung cihazları bir dizi kafasının üstünde ve yangın üzerinde veya sigara başladı sonra son yıl sağ geri çağırmak zorunda kaldı ve talihsiz Galaxy Not 7 yeni sürümü olacak. Sebelumnya Samsung sudah melakukan geri çağırma yang pertama terhadap Galaxy Not 7 tak lama setelah mendapatkan sejumlah laporan ponsel bongsor ini meledak. Paket servisi olan restoran yazıdan oldukça kolaydır: Galaxy Not 7 şimdi uygun dönmek ve yerini var yerine karşılaştırılabilir bir kaza tehdit. Yayınevi: Jack Martin Samsung cep telefonları umutları birçok parlak cep telefonu temin. Yani ben de dişlerimi bir kısa mesaj cevap veya özel bir başlatıcısı eklemek için ölmek her zaman kum gerekecek. Şarj süresi ekranda kalan kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak, Brian Green onu o genellikle kablosuz bir yöntemle pili şarj etmek için yönergeleri ile uyulması güvence verdi.

Açık olmak gerekirse, Galaxy Not 7 pil değil kafasının üstünde ve bir patlamada sonuçlandı. Samsung’ s (SSNLF) seçim Galaxy Not 7 sahiplerine ticaret indirim gibi görünüyor henüz başka bir zeytin dalı alışveriş için. Samsung geç Temmuz ayında New York’ta bir basın toplantısında onun yeni Galaxy Not 8 smartphone açıklayacak bekleniyor. Kaskını Galaxy S7 ve S7 Edge, işleyişi, gerçek bir başarıydı. 7 artı iPhone çok çok daha iyi sahne üreten gibi görünüyor ek doğal gerçek hayatta göründüğü gibi. Gerçek bir utanç bu. Adım 5. Biraz patlamış mısır al ve senin film izlerken başlasın. Kalemi ekran alarak notları dışarı çıkardığınızda açılır ve notlar ile bile akıllı telefon kilidini dışarı aşağı not düşme başlamak. Güzel olarak bu telefonu parlak güneş ışığı altında içerik malzeme görebilirsiniz. Burada neden oluyor ikilem değerlendirir, düz-se bile: Ayrıca bir dostu “Merhaba, Bixby,” asistanıyla etkinleştirebilirsiniz ama Not sekiz ekstra de öncekilerden daha yanlış pozitif eğilimli oldu oldu. Sadece nasıl korumalı Not FE telefonları ve deli kim onları kazanmak için yeterli mi? Bunu söyledikten sonra bazı önemli farklılıklar en azından Samsungâ €™ s ikinci not 7 güncelleştirmesi daha çok daha fazla güven aşılamak.

Yine de, cam vücut S6 bir parmak izi mıknatıs yapmak eğilimindedir. Telefonunuzu güvenli korumak açısından geldiğinde parmak izi inceden inceye gözden geçirmek yararlı olur. Hiçbiri tarafından seçilmiş, ancak sadece kırmak için yakın ve hiç bir şekilde olabilir, ama onlar göz önünde bulundurmaya değer vardır. Ödül kazanan belki de bir tür mutlak kendi takdirine bağlı olarak düzenleyici tarafından belirlenen yasal bir sürümde imzalamak için beklenen kabul bir durumdur. Evo taktik daha iyi arama biraz pared aşağı, m-cüzdan gibi sürümüdür. Ayarlarınızı bir tablet veya hatta bir akıllı telefon gibi diğer cihazların üzerine taşıyan bir devam okuma işlevi vardır. O akıllı telefonlar için geldiğinde, normal gibi görünüyor Apple ve Samsung arasında bir savaş. Bu arada, diğer şartlar patlama Çin’bildirilmiştir ve 29 Eylül Samsung resmen özür dilemeye karar verdi. Bir â €œClear†örnekleriyle büyük komplikasyonların onlar, zaman zaman, bir gölge sarı yakında kullanımı bir süre sonra dönecek bir şarkıdır. Ben bulursanız o zaman belirli bir daha az bu uygulamalar gerektiren ben o-ecek yük.