Bu Farklı Telefonlarda Ekstra İçin

Samsung Galaxy S2’yi Android ile değiştirin ICS.ICS Ice Cream Sandwich’ın kısaltmasıdır. İndir Geceyi yalnızca WIFI’da değiştirin! Hız (renklendirme) 4 sayfaya kadar / dak. Aygıt ayrıca Geniş Renk Geliştirici özelliğine sahiptir. Diğer özellikler telefon rehberi, hatırlama içinde 50 MB, 16 GB’a varan anıları genişletmek için mikro SD kart yuvası ve birçoğu. Bluetooth seçimi, resimlerin, filmlerin ve farklı bilgilerin farklı birimlerle paylaşılmasını kolaylaştırır. TouchWiz üçlü UI, Çoklu dokunmatik giriş metodolojisi, UI otomatik döndürme için Accelerometer sensörü, Temas hassas denetimleri, otomatik kapatma için Proximity sensör ve Swype metin içeriği gibi seçeneklerle sızabilirsiniz. Ayrılacağından daha erken bir tarihte, ayrılmadan önce düğmeyle ve bizimle paylaşacak bir şeyiniz olduğunda bizi sosyal medyada sevmenizi ve paylaşmamızı sağlayın: altınızda bir yorum yapmak için özgür olabilirsiniz. Ücretsiz dakikalar, ücretsiz kısa mesajlar ve ücretsiz bilgi kullanımı gibi diğer teşvikleri almanız da mümkündür. Başka herhangi bir durumda, sisteminize kaydedilen bilgileri kaybedersiniz veya cihazınıza zarar verebilirsiniz.

Satın alanlar, çevrimiçi istemek suretiyle her türlü avantajı elde edebilir ve verebilirler. Saatiniz ve cep telefonunuz hücresel bir topluluğa bağlı olduğu müddetçe, saatinizi mesaj gönderip almak, formatı izlemek, Google’dan yanıt almak ve en sevdiğiniz uygulamaları çalıştırmak için bir konumda olabilirsiniz. Telefonun tasarımı son derece şık, temiz köşeler, parlak siyah bir dış görünüm ve kalabalıktan uzaklaşan minimalist bir görünüm içeriyor. Adım 4: Telefonu kapatın ve makinenin tamamen kapanmasını onaylamak için titreşimi (yaklaşık 5 ila altı saniye) bekleyin. IPhone 4S burada bir şok etkisi yarattı, ancak sistem teklifinin iç kısımları farklı bir cisimle bir iPhone 5’e benzer bir şey kullanıyor. Samsung tabanlı Cortex CPU’nun 3GS içindeki yerini alan iPhone 4, Apple’ın kendi A4 yongası. Hatta iPhone 4 ve 4S! Ve Tek Uzaktan uzaktan yönetim, ek ayarları yaparak hemen onu rahatça yönetebildiğinde daha rahat geçirebilirsiniz.

Belki aralarında en sevdiğiniz sanatçı olmak için bir araya gelebilir. Bir yazılım programı patenti, fotoğrafların panorama resmi için birleştirilmesinde tüketici kolaylığının geliştirilmesine yöneliktir. Bir e-posta simgesi, e-postanıza hızlı bir şekilde giriş yapmasını sağlar; bizim e-posta hesabımıza, aklımıza gelen telefonumuzdaki tıpatıp aynısıdır ve ipad2 artık tek dokunuşla bize erişmenizi sağlar. Örneğin, telefonunuz çaldığında istediğiniz zaman “Titanic” müziği çalacak ve size göre erkek arkadaşınız veya kocanız olduğunu bileceksiniz diye erkek arkadaşınıza veya kocanızın miktarına “Titanik” zil sesi atayabilirsiniz. Sanırım, zevk alan müziğin ne olduğunu okuyor. Dolayısıyla, Samsung’un Galaxy serisi cihazlar için Hynix tarafından sağlanan görüntü algılayıcılarını kullanması ve bu da SK’nin gerçekleştireceği bir başka kilometre taşı olabileceği, ancak analistlerle aynı doğrultuda bir kaç şans var. Dakikada tuttuğu miktarda dakikalık oynatma kartları ve dakika ile birlikte kullanmak için cep telefonları sağlıyorlar.

Tracfone, ortak kullanılan gösterim oyun kartlarında herhangi bir değişiklik yapmadı ve onları aynı maliyet ve miktarlarda sunmaya devam edeceğini bekliyoruz. Aşırı bütçeye sahip birisi mükemmel ve harika özellikli Samsung Wave ile birlikte gidecek olursa. Bu dijital fotoğraf makinesi telefon, 2.Zero piksel dijital kamera ve benzer şekilde dört adet X dijital zum içeren en kaliteli bir objektife sahiptir. 17.78MP 2.8um piksel MN34070 sensörünün, “aşırı karar performansı” sağlayan “Micromachined hücre bilgisi” özelliğine sahip olduğu iddia ediliyor. Cep telefonu ihtiyaçları sana fazla mı görünüyor? Samsung şu anda Galaxy S7 ile önceden sipariş freebie olan Dişli VR ile birlikte bir Dişli 360 Kamera var. Buna ek olarak, 2.57um’luk piksel ölçüsü 2.2-2.25um Omnivision, Samsung ve Micron’dan çok daha büyük. Örneğin, Samsung Tocco Lite, Samsung’un müthiş bir ahizesidir. Bir GSM telefonu olarak Samsung S425G, öncelikle AT & T’nin 3G topluluğunu kullanıyor ve kapsama alanı yoksa genellikle 2G’de düşüyor.