Bir Uygulama Geliştirici Nasıl Alınır?

2017’de, Pune’da bir android uygulama geliştiricileri edinmek, bir işletmeyi solumak veya tüketmek kadar net. Yakınlardaki her işletme, faaliyetlerinde işbirliği yapmak ve faaliyetlerini sürdürmek için kendi kişisel istemci komşuluk başvurusuna sahip olmaya başlamıştır. Her durumda, ideal Mobil uygulama tasarımcısının eklenmesi, iş adamını, dahil edilen prosedürün eğitim görmediği kapalı bir fırsattan ötürü kızdırabilir.
Herhangi bir şaşırtıcı uygulama devasa bulma ve uzman varlıklar ister. Küçük bir işletme konseptine sahip olmanızın olasılığını düşündüğünüzde, uygulama mühendislerini tam olarak nereden bulacağınıza ve sözleşmeye götürdüğünden endişelenebilirsiniz. Uzmanlaşmış, denize yakın bir iyileştirme suç ortağı veya yakındaki uygulama yaratıcısı seçme seçimi sizi şaşkına çevirebilir.
Bu, bu blogun ayrım yaptığı nokta. Bir sonraki uygulama girişiminiz için bir uygulama mühendisi göndermek zorunda olduğunuz ortak uygulamalar ve akıllı düşünceler yoluyla sizi dolaştıracaktır. Gerçekten başlamak gerekir:
Bir uygulama tasarımcısını keşfetmek için temel ilkeler
İnsanlar inanmış bir uygulamayı hazırlarlar ve fantazilerini tatmin edebilecekleri en büyük sertifikalı uygulama tasarımcıları için net pazarı tarar. Goole, mahalle ve buna ek olarak deniz mühendisleri gibi birçok alternatif verebilir.
Özgür uygulama mühendislerinin rafine yıkımını keşfedebileceğiniz ünlü çevrimiçi kayıtlar ve toplantılar şunlardır:
TheyMakeApps
Clutch.co
mobyaffiliates
iPhoneDevSDK
AndroidPIT
Android Forumları
Appdevelopermagazine
LinkedIn, Gerçekten de, Reddit, Quora, Upwork, Guru, Fiverr, ProFinder gibi internet üzerinden net idareler, bağımsız bir modelde gezegen sınıfı uygulama geliştirme varlıklarını keşfetmek için net aşamalarda alkışlananların bir kısmıdır.
Bağımsız Geliştirici Seçme Prosedürü
Bir yıkıntı alternatifi keşfettikten sonra, başvuru girişiminiz için en uygun, başarılı ve umut verici rakipler toplamak için hepsini nitelikli süreç aracılığıyla kanalize etmelisiniz. Seçenekleri kolaylaştırmak için tefsirlerin eşlik eden amaçlarını bildirebilirsiniz:
Fiyat gerekçesini bilin: Bir başvuru yapmak için kullanılan erişilebilir aşamalar, sistemler ve lehçeler hakkında birkaç öğe almak zorundasınız. Bir uygulama tasarımcısı ve nesnel tüketicilerinizle güçleri birleştirerek basit bir uygulama yaratmanın standart maliyetini öğrenin.
Uygulanabilir deneyim: Taze mezunlar olağanüstü konfor ve olağanüstü vurgulamalar ile bir uygulama üretmek için en iyi varlık değildir. Bir uygulama için kullanılan gelişmeleri tam olarak anlayan ve geçmişteki Mobil uygulama başarısını göstermek için bir örnek portföyüne sahip bir tasarımcı (veya bir mühendis grubunun) sözleşme yapın.
Denetimler ve alıcılar: Çalıştıracağınız tasarımcı, onlarla birlikte çalışan ve sitesinde yorumlar bırakan müşterilerinin yıkımını göstermek zorundadır. Uygulamanın refahının büyük çoğunluğundan bahsederken UI / UX için geç hazırlanmış uygulamalarını doğrulayın.
Uyumluluk ve yazışmalar: bir uygulamada oldukça iyi çalışacağınız için, küçük işletmeleriniz için gerçek bir coşku sergileyen ve bir an önce baş gösteren bir uygulama mühendisi aramalısınız. Sıcak bir uyumluluk oluşturmak, işbirliklerini basit ve tutarlı hale getirme eğilimindedir. Aynı şekilde ticari yazışmalar için araçlar hakkında konuşmak, böylece herhangi bir sınır zaman içinde silinebilir.
Parasal destek hakkında açık konuşmaya devam edin: Mühendisin masrafları hakkında açık bir şekilde konuşun ve gizli bir masraf veya ek harcamaların olup olmadığını öğrenin. Bu, çirkin seçeneklerin seçilmesi anlamına gelmez, aksine, birincil pozisyondaki giderler hakkında açıklık kazanmakla bağlantılıdır.
İnternet Üzerinde İtibar: Artık dünya, internete girdiğine göre, bağımsız bir uygulama mühendisi belgesine inanmanın tek bir yaklaşımı, çevrimiçi egzersiz programlarına dikkat etmektir. Web günlüğü girişleri veya yapıcı Tweeter resmi olup olmadıklarını veya uygulamaları bir araya getirmek için belirli kütüphaneleri ve parçaları kullandıkları ihtimali araştırın.
Bağımsız bir uygulama tasarımcısı seçmek için istenecek hususlar:
Gerçek bir uygulama tasarımcısı olduğunuz doğru mu?
Uygulamanız bir uygulama perakendecisinde vurgulanmış mı?
Başarılı bir müşterinin yıkımını gösterebilir misiniz?
En görkemli uygulamalarınızın testlerini görebilir miyim?
En rahat olduğunuzdan hangi yenilikleri söylersiniz?
Atış yapmanızdan en çok ne kadar memnun olduğunuzu söyler misiniz?
En güncel Android konuşmalarını ve API’larını denemek için hazır olduğunuzu söylemek güvenlidir?
Dağıtılan bir uygulama edinme yolunu biliyor musunuz?
Reklam yayınlamaya yardım edecek bir pozisyonda olur muydunuz?
Muazzam gelir sağlayabilen olayları göz önüne alacak bir konumda olur musunuz?
Yüksek kaliteli teyit durumunu ne tür testlerle iyileştiriyorsunuz?
İki iOS ve Android için bir Mobil uygulama oluşturmak için ne yapmak istersiniz?
Bunlar, bağımsız başvuranlara atabileceğiniz en mükemmel sorulardan yalnızca birkaçıdır. Kuşkusuz, taahhüt, hedef pazar ve organizasyon yöntemine dayanarak daha fazla soru düşünebilirsiniz.
Uygulama geliştirme organizasyonları için
Bir uygulama geliştirme organizasyonu temin etmek, alternatif bir düzenleme içindedir ve dışarıdadır. Uygulama geliştirme organizasyonlarıyla çok daha fazla etkinlik bekleyebilir, varlık ve yetenekli yetenekler yaratabilirsiniz. İster bir grup iOS uygulama mühendisine ya da Android uygulama tasarımcısına ihtiyacınız olsun ne olursa olsun, olağanüstü mobil uygulamaları oluşturmak için muazzam sunumlarından istifade edebilirsiniz.
İşte birleşik Mobil uygulama geliştirme organizasyonuyla sözleşme yapma gündemi:
Katı Portföy
Bu, organizasyonların yıkılmasından doğru bir seçimle vazgeçmeden önce kontrol etmeniz gereken en hayati unsurdur. Onların çevrim içi yakınlığını araştırın ve olumsuzlukların, geçmiş teşebbüslerin, olağanüstü kapasitelerin ve işinizle ilgili olan şeylerin üstesinden gelme örnekleriyle ilgili bazı cevaplar alın.
Kendi açık portföyünüzden memnun olduğunuz halde hoşunuza gitmediğine dair ihtimal göz önüne alındığında, size daha fazla örnek göstereceğini veya neye göz attıklarını garanti altına alacak küçük bir unsur veya modül oluşturmalarını isteyebilirsiniz.
Potansiyel Havuz ve Grup Çabaları
Birçok uygulama geliştirme organizasyonu, meslektaşları ve öncülerini kendi çevrimiçi sayfalarında gösterir. İki iOS ve Android için bir uygulama oluşturmak zorunda kalacağınız olasılığı düşündüğünüzde, hangi UX uzmanları ve Android uzmanlarının, UX / UI modacıları, girişim şefleri ve teknoloji suç ortaklarının sayısını kontrol etmeniz gerekir.
Uzmanlaşmış Kaynaklar
Yeniliklerle programlama nedir? Bu, en iyi uygulama geliştirme organizasyonunu niteleyen önemli bir noktadır. Etkilendikleri gelişmelerin sonucuna etki et. PHP, codeigniter, Java, C #, HTML5? Bu gelişmeler arasında analiz yapın ve teşebbüsünüz için mantıklılığını değerlendirin.
Her Şey İçin Çözümler
Bu, muhtemelen takdir hakkına sahip olabilir, öte yandan bir başvuruyu ilettiğinizde ağırlığınızdan sizi hatırlar. Bir uygulamayı oluşturmak kodlamadan başka bir şey değildir. Bu nedenle, kuruluşunuzu geliştirmenize olanak tanımak için bu aşırı derecede deneyimli organizasyonları öngörebilirsiniz. Ek uzmanlaşmayan yönetimlerin uygulama geliştirme organizasyonlarının bir kısmı, reklam metodolojisi, etkin uygulama dağıtımı, ASO, şöhret oluşturma, uyarlama vurguları ve benzeri konuları verebilir.
Anketler ve Geribildirim
Anketler ve iyi ifadeler, aynı şekilde hangi kuruluşun diğer kişilere ek olarak stok koyacağını da önemli ölçüde düşündürmektedir. Uygulama geliştirme organizasyonları, katılım, müteşekkir müşteriler, video akreditasyonları, teklifler ve işletim mühendisleri gibi zorlayıcı unsurlarla dolu sayfalara sahiptir. Ayrıca, ideal uygulama geliştirme organizasyonlarının net kataloglarındaki Google, Yelp ve diğer her şey dahil araştırmalarını doğrulayabilirsiniz.
Tahmin ve Sözleşme
Normal olarak, tüm Mobil uygulama geliştirme girişiminin masrafı, başvuru derecesi, karışıklık, vurgulamalar ve uyarlanabilirlikten sorumludur. Aynı şekilde, bir uygulama oluşturmak için toplamı ve çeşitliliği birleştirir. Bununla birlikte, bu, düşük değerli sorumluluklar sunan 1’i temin etmeniz gerektiği anlamına gelmez.
Ayrıca, bir uygulama geliştirme organizasyonu ile yapılan bir sözleşme veya anlaşmaya rıza ettiğinizde, düzenlemelerin, taksitli yapıların, NDA şartlarının, güvenlik garantisinin vb. Olup olmadığından bağımsız olarak kontrol etmeniz gerekir. Sözleşme arşivi, her birinin koşullardan ve tutarlılık terimlerinden özel olarak görülebilmesi için çaba göstermemelidir.
Son yorumlar
Önce, uygulama tasarımcısı ya da ihtiyaçlarınıza uyan bir Pune’daki android uygulama geliştiricileri üzerinde göz atın, en alt sorgunuza gidin. Başvurunuzun başarılarını ve olgularını geriye döndüren portföyünü umut eden kişilerle açık tartışın. Başvurunuz, küçük işletmelerinizin temsilcisidir ve umutları ile bağlantı kurmanızı teşvik eder. Dolayısıyla süreci yalnızca herhangi bir kişiye verme şansını istemiyorsunuz. En önemlisi, uygulama tasarımcınız vizyonunuzu anlayın ve kurumsal önkoşullarınıza uyan uygulama vurguları, kullanışlılığı ve UX hakkında konuşmalısınız.