Bir Phantom yarış arayan çekici kısaltılmamış yönergeleri

İman hayalet yarış arama arkasında bir at yarışı bazı geçerli önceden kaydedilmiş olayları uygulama, ancak bir reside arayan kişiye gerçek yarış ekrandaki görünüme gelip olarak kullanarak fırsat çalıştırmak olduğunu. Belli ki yarışları değil kelimenin tam anlamıyla bulunan”olarak bütün atların yarış pistinde olması gerekir veya bir yarış iken televizyon önünde olmak vardı” vardır. Eğer bu durum olasılıkla en yetkili yarış arayan için bunu kendiniz yapmak yerine dinler misin.

Bir Xmas işlev veya üniversiteye bağış sahip ve bir gece yarışları konu oldu varsayalım. Senin özel hayalet yarış arayan varsa özel arzularına uygun ve kesinlikle deneyimi için kişisel özellikler eklemek için yarış adları ve at adları özelleştirebilirsiniz. Tüm ırklar kurumsal ürün listesinde, öğretim programı veya iş bölgeleri okul. Yarış kartı üzerinde büyük patronun adları veya müdür ve öğretmenlerin isimleri bile kullanabilirsiniz. En ırklar bugünlerde zaten bir kıyafet adıyla çok are sırt yerine onlara temas yarış numarası 1, yarış miktar 2 vb. almak işitme sen belgili tanımlık kefil adı yarış hemen her fırsat olarak almak tafsilât.

Listeniz varsa yarış isimlerini gerçekten bile ekstra özgün vakti geldi ve bireysel at adları ayrı bazı kişilikleri kucaklamaya değiştirmiştir. Racehorses vaftiz rutin kural adı bir yazı sistemi 18 harflerden daha yüksek olmamalı olmasıdır. Var olmak kaba sözler, oluşmasını değil bir rakam veya bir kelime başvurun zor olamaz. Aliterasyon drama duygusu sahip olmak ve ne zaman birisi bir yapım adları – sadece yok kalkık küçük bir kahkaha olması mümkün oldukça iyi yapan çalışır.

Böylece onlar bir komut dosyası ve pratik oluşturabileceğimiz hayalet yarış arayan tüm adları listesi gerekir. Denize isimleri ile gitti yarış çalıştırdığınızda hepsini duyurmak için kafa karıştırıcı olabilir. Komut dosyası yarışları dayalı eski çalıştırmak (ancak inanılmaz derecede düzgün biliyorum) yarışları, yarış alarak zamanlama meselesi almak bu nedenle sık sık temas uygun.

Şimdi bu yarış isimleriniz var ve sadece adını atlar bir tür rehber tüm misafirler görmek tüm bu bilgileri gerekir. Her tüketici bir kopyasını baskı ve bu önceden onlara. Türü el ile yarışları hakkında bazı ilgili know-how içeren, yarış adı ve her kefil katmak lazım. Seçtiğiniz atlar isimleri, eski 4 başlar (türü el ile) ve jokey renkler böylece (göz üstünde senin at kalabalık içinde sende kalabilir)

Şimdi bütün ayarlamaları çalıştım Şimdi bu yarışları devam almak için zamanı. Phantom yarış arayan yarışları temas almak için bir mikrofon var ve onlar onlar yarış aramaları çalışma iken yarışları incelemek için bölüm anket pozitif olun. Eğer bahis almak ve ödeme pozitif olun düzenlemek için eklenen gişeleri planladınız temas yarışın bitiminde bunlar.