Bir ev Web sitesini düzenlemek için yönergeleri

Bu gün artık internet sitesi kişisel aile üyelerinin yapmak bilgisayar sistem kod çalışmaya esastır. A çok-in bilgisayar yazılımı ürünler yoksun herhangi bir karmaşık komut dosyaları veya jargon özgün bir web sitesi yapmak meşgul ebeveynler sağlar. Bazı ürünler abonelik üzerinden sunulan ama pek bir kerelik satın gerektirecektir ve bilgisayar yazılımı kolayca senin laptop üzerine yüklenebilir. En kısa zamanda size uygun çözümdür bir karar, sarf malzemesi site için düzenlemek için gerektirecektir ve güncelleştirmeleri için bir zamanlama planı de. Aşağıdaki metin ile dolu size yardım etmek için öneriler yapmak aile internet sitesi.

Sitenizin içeriğini delving önce aşağıdaki bilgisayar yazılım öğeler kendi alanında güçlü bir üne sahip oldukları gibi incelemeye değer olabilir: daha, Photo.web, Macromedia Homesite 5, Macromedia Dreamweaver MX, Microsoft FrontPage veya NetObjects Fusion MX. Hiç şüphesiz başkaları da var, ama fantastik bir miktar zaman bu satın alma yerleştirerek, kapasite ve yaşam tarzı uygun bir ürün ortaya çıkarabilir. Sonraki adım, siteniz için bir ana bilgisayar bulma. Sık sık Internet sağlayıcısı (AOL veya Earthlink gibi gibi) bu tür çözümler sunmak (en az, ya da hiçbir ücret) müşterilerine), ama bir world wide web servis sağlayıcısı net sayfanızda almak için bir zorunluluktur.

İçerik malzeme ve Web sayfanızın organizasyonu da beğenisine adapte olabilir, ama genellikle, aile üyeleri sitelerde bazı aşağıdaki kapanımlar gibi şeyler: ev Haberler, başarıları, okul projeleri, Şecere Araştırma (aile üyeleri ağaçlar), Resimler, sanat, tatil, geziler, aktiviteler, spor, reunion planlama veya benzer olaylar, takvimler, ustalara saygı veya diğer aile üyeleri, Evcil hayvan ya da Hobiler vb. hakkında bilgi: anıt… Ne alıyor hakkında yerel bilgiler Web siteleri dahil bazı sevdiklerinize yer onların yerel ayar, kilise, iş, vb…

Güvenlik nedenleri için Web siteniz için parola koruması Access’e (arkadaşları ve aile üyeleri sayfanıza erişebileceğini sadece) kontrol etmek için bir göz olabilir. Henüz sadece soyadları, adresleri ya da bir şey sen yapmak değil istemek bilmek temel kamu ortadan kaldırmak için başka bir güvenlik önlemi olabilir. Çocuk Web siteleri için ek güvenlik önlemleri önerilir. Hatta vekaleten böyle durumlarda çok önemli gizli kalmak koşuluyla başka bir katmanı sağlayan etki alanı adınızı kayıt olabilirsiniz.

Sayfa düzeni üzerinde karar verirken, sayfalarınızı kısa korumak çalışır. En önemli bilgi — Catalina Adası’na yaklaşan seyahat — zirveye aktarılmaktadır. Sayfanızı bir gazete gibi tedavisinde yardımcı olur. En kritik veya haber değeri olan şeyler ön. Ayrıca sayfa seyir düzgün ve etkili bir şekilde organize korumak için üstün bir kavram gerçekten. Dağınıklığı ile dolu bir web sayfası kapalı koyarak olabilir.

En önemli web sayfanızın içeriğini ayrıntılı bir tablo için ilgili olabilir. Örneğin — Katie’nin düğün (olarak bir başlık) ve bir resim güzel gelinin özellikle olay hakkında bir web sayfasına okuyucuların çekmek için yeterli olacaktır. Her sonraki başlık çok daha genişletilmiş bilgi ve gerçekler bir köprü olarak hizmet verebilir: David’in promosyon, Lorraine’in ödüllü yorgan, bizim kilise piknik, Snoopy’s 1 gün itaat sınıf, Büyükanne’nin sınıf Reunion, Rachael’ın tenis sezonu, Luke’un Matchbox araba koleksiyonu ve benzeri.